200
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi171
  • Ocen na +0
200 ppt ?

zapalenie pęcherza - co pomaga? (172)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: zapalenie pęcherza - co pomaga?

Napisał(a): Gość -

Probiotyki tak, ale same chyba tu za wiele nie zdziałają. Ja proponuje jeszcze dodatkowe "domowe"sposoby na radzenie sobie z zapaleniem pecherza: zurawina i duze ilosci wody z duza iloscia cytryny. A jezeli bol jest nie do zniesienia, to antybiotyk.. i wtedy tez probiotyki sie przydadza, by za to, po antybiotyku nie miec jakies grzybicy w wyniku braku oslony

Ksenofon Czyżby odezwała się firma farmaceutyczna z reklamą szczepionki? Od kiedy to zapalenie pęcherza wywoływane jest wirusem grypy??? Ciepło się ubierać( niestety, ale mało seksowne pantalony naszych babci są najskuteczniejsze), żurawina, nasiadówki, ziółka a jeżeli trzeba, to niestety leki. Jeszcze trochę to dowiemy się, że szczepionki chronią przed głupotą, obawiam się że jednak nie ma na to szczepionki :-)
Gość Masz racje,zaszczepienie sie bedzie tutaj jednym z najrosadniejszych rozwiazań.Poniewaz nie od dzisiaj wiadomo ze liczy sie profilaktyka.
Własnie, przecież domowe sposoby działają więc po co wciskac jakieś szczepienie i nie pozwalać organizmowi samemu zwalczac infekcji? Ja przy takich dolegliwościach tez wspieram sie domowymi metodami (bardzo duzo wody zakwaszonej cytryna, zurawina, kiszonki, wspieram sie tez probiotykami z apteki albo naturalnymi probiotykami w postaci jogurtów i wsio..

Domowe sposoby moze i działaja,ale pod warunkiem ze ta nasza choroba sie dopiero rozwija i mozna ja zahamowac,albo po prostu brac cos zapobiegawczo.Ale nie uwierze ze domowymi sposobami wyleczymy sie z problemów z pęcherzem.

No dziewczyny nie przesadzajcie, przecież zakażenia pęcherza wywołują bakterie e coli i żadne domowe sposoby nie zmniejszą namnażania się ich, a trzeba wiedzieć, że te bakterie są przyczyną 90% ZUM, które musi być leczone przez lekarza.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co pomaga na zapalenie pecherza
  • co pomoze na zapalenie pecherza
Do góry strony: zapalenie pęcherza - co pomaga?