143
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi97
  • Ocen na +0
143 ppt ?

Zaparcia.. jak się ich pozbyć? (98)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zaparcia.. jak się ich pozbyć?

Napisał(a): gość -

Ja też kiedyś miałem duży problem z zaparciami. Stosowałem różne rzeczy ale pomagały na krótki czas a później znowu problem wracał. Przypadkowo wpadłem na coś takiegohttp://www.bo(...)2.html. Od tego czasu czuje się dużo bardziej komfortowo. A to suplement diety z eloesu więc same korzyści. Polecam.

Reklama

Tak to dość nieprzyjemna dolegliwość i uciążliwa a do tego za chwilę skończy się hemoroidami :-( ale całe szczęście jest na to rada oprócz wszelkiego rodzaju leków dostępnych na naszym rynku,które są w stanie tylko dorażnie pomóc jest też biobidet czyli deska myjąca zamontowana na misce sedesowej. zapraszam na www.biobidet.pl
Przede wszystkim to urządzenia jest bardzo pomocne w leczeniu i profilaktyce, a także bardzo wygodne w użytkowaniu.
Posiada program Turbo lewatywy , który ulży ci w takim problemie i będziesz mogła z niego korzystać gdy tylko poczujesz taką potrzebę.
No i do tego wszystkiego zmiana diety i ruch !!! koniecznie

dołączam się do frakcji ruch i dieta najlepszymi środkami na zwalczanie zaparć :) Bez tego żadne specyfiki, choćby reklamowane jako najlepsze nie pomogą Ci. Przed rokiem miałam straszliwe problemy z wypróżnianiem się, doszło do tego, że do kibelka chodziłam raz w tygodniu, co było wielkim świętem :) Dopiero całkowita zmiana nawyków żywieniowych i ruch pomogły mi. Wspomagałam się też czopkami eva/qu, są naturalne i bardzo szybko działają, już po 20 minutach. Mogę powiedzieć teraz, że walkę z zaparciami wygrałam. Od dwóch miesięcy wypróżniam się regularnie.

Reklama

Czego ja na te zaparcia nie stosowałam... próbowałam chyba wszystkiego. Z tym, że nie miałam tych zaparć codziennie, tylko doraźnie, kiedy wyjeżdżałam i znajdowałam się w innej łazience niż moja własna. Od jakiegoś czasu gdziekolwiek nie pojadę, biorę ze sobą eva/qu. Te czopki są naprawdę niesamowite, po 15 minutach ulga i można normalnie funkcjonować. Bardzo polecam, widziałam już o nich mnóstwo dobrych opinii i sama mogę je potwierdzić.

Ostatnio była promocja w takiej aptece internetowej i szukałam jakiś ciekawych produktów żeby dostać jak największy rabat. Znalazłam czopki, eva/qu i skusiłam się, bo czasami miewam różne problemy z wypróżnianiem, a przeczytałam, że one są oparte na naturalnych składnikach i rozpuszczają się w wodzie. Napisane było, że efekt jest po 15 minutach i szczerze - jak z zegarkiem w ręku! Sama byłam w szoku, bo do tej pory czopki, które stosowałam dawały efekt po kilku godzinach. Są świetne i absolutnie nie ingerują w organizm.

a widziałam te czopki ostatnio w aptece, opakowanie 6 sztuk kosztuje 14 zł z kawałkiem, to chyba dobra cena? Jeśli ktoś tak ja ma zaparcia sporadycznie i opakowanie wystarcza mu na miesiąc albo i dłużej... Czyli cena promocyjna to 14 zł czy to jest cena normalna?

Napisał(a): KR12345 -

Zdrowa dieta to podstawa. Trzeba uważać co jeść i nie przesadzać ze słodyczami-czekoladą :) Ja naszczęście nie mam takiego problemu, jeśli się już pojawi to włączam do diety więcej owoców i produktów mlecznych płynnych (jogurty, kefiry, mleko itp). Do obiadu obowiązkowo sałatki- pomocna okaże się kapusta.
Tutaj znajduje się poradnik domowych sposobów http://www.po(...)parcia/ www.poradnik-kobiety.pl/domowe-sposoby-na-zaparcia/. Jestem zwolenniczkom metod domowych, często się sprawdzają, może działają wolniej niż tabletki, ale są zdrowsze :)

gość Czego ja na te zaparcia nie stosowałam... próbowałam chyba wszystkiego. Z tym, że nie miałam tych zaparć codziennie, tylko doraźnie, kiedy wyjeżdżałam i znajdowałam się w innej łazience niż moja własna. Od jakiegoś czasu gdziekolwiek nie pojadę, biorę ze sobą eva/qu. Te czopki są naprawdę niesamowite, po 15 minutach ulga i można normalnie funkcjonować. Bardzo polecam, widziałam już o nich mnóstwo dobrych opinii i sama mogę je potwierdzić.
Masz rację... na zaparcia evq/qu. Niestety znam, ale na szczęście działaja. Fajnie też, że szybko działają.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zaparcia jak się ichpozbyć
  • jak jednego dnia pozbyc sie zaparcia
  • dicopeg dla dorosych opinie
  • dicopeg dla dorosych forum
Do góry strony: Zaparcia.. jak się ich pozbyć?