131
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi93
  • Ocen na +0
131 ppt ?

Zaparcia.. jak się ich pozbyć? (94)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zaparcia.. jak się ich pozbyć?

Napisał(a): gość -

Aby wyregulować pracę jelit i dodatkowo utrzymać efekt łagodnego wypróżniania, należy zadziałać naturalnie... spróbuj sok triphala i dodatkowo zioła nirmala. Jest to naturalny ajurwedyjski sok oraz zioła. Efekt poczujesz już po pierwszym użyciu. Po pierwszym użyciu możesz poczuć dyskomfort i ból w jelitach ale to całkowicie normalne. Sok z Triphala możesz pić 2 x dziennie przed posiłkiem a zioła nirmala na zaparcia raz na tydzień (najlepiej przez weekend żeby blisko do WC było) "ruszy" Cię na pewno - sprawdziłam na sobie :) polecam
INTERIA.PL

Widzę, że ktoś tu już wcześniej o tym pisał, ale i ja się dołączę. Jak tylko mam zaparcia, od razu stosuję jedną rzecz - czopki z eva/qu. Nic tak skutecznie na mnie nie działało, są świetne! Naturalne, szybko działają i przynoszą ulgę. Zawsze mam przy sobie!

Reklama

gość Widzę, że ktoś tu już wcześniej o tym pisał, ale i ja się dołączę. Jak tylko mam zaparcia, od razu stosuję jedną rzecz - czopki z eva/qu. Nic tak skutecznie na mnie nie działało, są świetne! Naturalne, szybko działają i przynoszą ulgę. Zawsze mam przy sobie!
Ja też używam (niestety...) i potwierdzam skuteczność.

Reklama

Ja kiedyś używałam ziołowych specyfików, ale jest z nimi podstawowy problem, po pierwszs nie wiadomo kiedy zadziałają, a po drugie jak już zaczną tak co chwilę lądowałam w toalecie, a te czopki evaqu działają szybko i przynoszą ulgę od razu, zawsze mam je ze sobą na wyjazdach.

Do najczęstszych przyczyn zaparć należą:
działania uboczne leków

brak błonnika (z owoców, warzyw i pełnych ziaren) w diecie
przyjmowanie niewystarczającej ilości płynów
brak prywatności podczas wizyty w toalecie
siedzący tryb życia
zmiana porządku dnia (np. nowa praca lub wyjazd na urlop) i nawyków żywieniowych
działanie uboczne leków
niepokój/stres/depresja
ignorowanie parcia na stolec

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że, by unikać odwodnienia oraz by zmiękczyć stolec, należy wypijać około 6-8 szklanek (1,2 litra) wody lub innych płynów dziennie.http://www.st(...)-zaparc

Reklama

Moja mama na zaparcia stosuje jakieś zioła przeczyszczające,działają ale praktycznie przez dwa dni gania co chwilę do toalety.Ja ze względu na pracę nie mogę pić takich ziół,koleżanka przyniosła mi Dicopeg na zaparcia.Dla mnie jest dużo lepszy niż zioła.

Może będę się powielać, ale o czopkach przeczytałam własnie tu na forum i postanowiłam wypróbować. Kupiłam eva/qu i są naprawdę genialne. Dziewczyny, ja miałam takie zaparcia, że nieraz chodziłam skulona tak mnie brzuch bolał. Teraz już tego problemu nie mam, jak tylko coś się zaczyna dziać, od razu stosuję czopek i do 15 minut jest po sprawie. Idealne rozwiązanie na ten problem!

Po pierwsze - dieta, nie możemy o niej zapominać, to przecież podstawa i ma wielkie znaczenie. Do tego oczywiście aktywność fizyczna, u mnie diametralnie się poprawiło, odkąd zaczęłam ćwiczyć. No i dodatkowo "wspomagam" się sproszkowanym baobabem z Purasany - też ma bardzo fajne działanie :)

Napisał(a): Gość -

ćwiczenia na mięśnie brzucha- bo te pracując masują jelita i wpływają tym samym na ich pracę

odpowiednie odżywianie (błonnik), przeżuwanie jedzenia a nie połykanie całych kęsów (już w ustach powinniśmy osiągnąć konsystencję papki), może tez pomóc jedzenie o stałych porach

odpowiednie nawodnienie (idealny wskaźnik to kolor moczu- powinien być słomkowy)

Dla mnie sprawdzone okazało się jabłko jedzone na czczo i suplement double detox. Już po 3 dniu zauważyłam, że trawienie znacznie się poprawiło ponieważ częściej chodzę do toalety i dużo łatwiej się wypróżniam :) przerzuciłam się tez na jedzenie na parze i do swojej codziennej diety dołożyłam więcej warzyw i owoców :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dicopeg dla dorosych opinie
  • dicopeg dla dorosych forum
  • jak jednego dnia pozbyc sie zaparcia
  • zaparcia jak się ichpozbyć
Do góry strony: Zaparcia.. jak się ich pozbyć?