6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-1
6 ppt ?

Zaprojektowanie wnętrza styl góralski (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zaprojektowanie wnętrza styl góralski

Napisał(a): Gość -

Mamy domek w na trasie Kraków-Zakopane. Okolica maliwnicza i zastanawiamy się nad jego wynajęciem. Nie mam koncepcji nad zaprojektowaniem wnetrza. Podobają mi się białe - tylko czy to jest tożsame ze style góralskim?
Dodam, że domek jest drewniany.
INTERIA.PL

Re: Zaprojektowanie wnętrza styl góralski

Napisał(a): amalane -

Myślę,że biały kolor może być w dodatkach. Nie powinien dominować bo jednak ma być to wnętrze w stylu góralskim a w nich biały nie jest dominującym kolorem. Czy nie lepiej byłoby skorzystać z pomocy projektanta? Jest to oczywiście pewiwen koszt ale paradoksalnie może byc to bardziej opłacalne niż projektowanie samodzielnie z uwagi na to,zę projektant ma dostep do tańszych materiałów oraz kontakt z ekipami remontowymi.

Zapoznaj sie z ofertą na przykład tego biura projektowego:
http://dreamd(...)net.pl/

Re: Zaprojektowanie wnętrza styl góralski

Napisał(a): Gość -

Niby biały kolor nie koresponduje ze stylem góralskim, ale widziałam pare razy w magazynach wnetrzarskich właśnie takie typowo góralskie domy z zewnątrz, które w środku zostały urządzone zupełnie nowocześnie, w szarościach i bieli, i powiem Ci, że wyglada to niesamowicie efektownie, szczególnie w połączeniu z widokiem gór za oknami :) W Polsce dominuje jeszcze tradycja z zewnątrz i w środku, ale za granicą, choćby w Tyrolu, królują kontrastowe połączenia Spójrz na przykład na przykładowe realizacje http://artecubo.pl. ( Rekomenduje, bo widziałam urządzoną przez nich kuchnie na żywo i efekt mnie powalił). Co, jakby właśnie połączyć takie wnetrze z góralska fasada?

Reklama

Re: Zaprojektowanie wnętrza styl góralski

Napisał(a): Gość -

Ja bym raczej poszła w klasyczny góralski styl, tyle że z nowoczesnymi rozwiązaniami. Lubię ten klimat i osobiście czułabym się w nim najlepiej. Nie mniej tak jak poprzednicy radzę skonsultować sprawę z projektantem wnętrz, polecam http://hld.com.pl/ . Mimo, że na rynku działają od wielu lat, to ich pomysły są ciągle świeże, także możesz liczyć na oryginalny projekt

Re: Zaprojektowanie wnętrza styl góralski

Napisał(a): ~Martynaxx -

Żyjemy w czasach, w których, zwłaszcza, jeśli zajmujemy się w naszym domu remontem, bardzo często możemy zetknąć się z kwestią aranżacji wnętrza. Czasami mam wrażenie, że wszyscy powszechnie korzystają z tego zwrotu, który cechuuje się eleganckim brzmieniem, ale niewielu z nas zdaje sobie sprawę z jego właściwego znaczeniahttp://roznos(...)wnetrz/ ranzacja-wnetrz/]http://roznosci.elk.pl/2018/03/09/czym-jest-a ranzacja-wnetrz/ [/url]

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaprojektowanie wnętrza styl góralski