14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń720
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +-5
14 ppt ?

Zaręczyny bez pierścionka - co o tym sądzicie? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zaręczyny bez pierścionka - co o tym sądzicie?

Napisał(a): Gość -

Ostatnio koleżanka pochwaliła mi się, że zaręczyła się ze swoim partnerem. Gdy zaczęłam wypytywać o szczegóły opowiedziała, że nie dostała pierścionka, bo go nie chciała. Partner po prostu zorganizował romantyczny wieczór, uklęknął, wręczył kwiaty i spytał, czy zostanie jego żoną.. I niby wszystko w porządku, ale jakoś mi to nie gra... No bo jak to, zaręczyny bez jakiegokolwiek symbolu? Jak to skomentował mój mąż "słów się zawsze może wyprzeć, z pierścionkiem już będzie mu ciężej"...

Co sądzicie o takich zaręczynach bez pierścionka? Fajna sprawa bez materialistycznego podejścia, czy może "wybrakowane" oświadczyny?
INTERIA.PL

Re: Zaręczyny bez pierścionka - co o tym sądzicie?

Napisał(a): mili19 -

Ale co Ciebie to obchodzi? To jest sprawa tej dziewczyny i tego faceta. Jeśli im oboje to pasuje to nic Tobie do tego. Poza tym dobra z Ciebie koleżanka, ze obgadujesz dziewczynę na publicznym forum. Jak mężczyzna zechce to i tak odejdzie z pierścionkiem czy bez. A Ty nie interesuj się cudzym wyborem.

Reklama

Napisał(a): Tech -

mili19 Ale co Ciebie to obchodzi? To jest sprawa tej dziewczyny i tego faceta. Jeśli im oboje to pasuje to nic Tobie do tego. Poza tym dobra z Ciebie koleżanka, ze obgadujesz dziewczynę na publicznym forum. Jak mężczyzna zechce to i tak odejdzie z pierścionkiem czy bez. A Ty nie interesuj się cudzym wyborem.
No ale co się zaraz rzucasz, przecież nie podała danych osobowych koleżanki tylko zapodała ciekawy temat opierając się o pewien przykład.

Pierwszy raz słyszę o zaręczynach bez pierścionka, nie wiedziałem, że tak można. ;) Ja bym jednak kupił ten pierścionek, dla faceta to też jest fajne uczucie kiedy wyjmuje się znienacka zaręczynowy i widzi ten szok i błysk w oku dziewczyny. Z kwiatami to jakoś nie to...

Reklama

Napisał(a): gość -

Pierscionek tez do niczego nie zobowiazuje.Moj maz zapytal mnie czy chce nosic jego nazwisko i takie to byly oswiadczyny. Jestesmy szczesliwi juz wiele lat i pierscionek do szczescia nie jest potrzebny tylko milosc i wzajemne zaufanie.

mili19 Ale co Ciebie to obchodzi? To jest sprawa tej dziewczyny i tego faceta. Jeśli im oboje to pasuje to nic Tobie do tego. Poza tym dobra z Ciebie koleżanka, ze obgadujesz dziewczynę na publicznym forum. Jak mężczyzna zechce to i tak odejdzie z pierścionkiem czy bez. A Ty nie interesuj się cudzym wyborem.
Nikogo nie obgaduję, wyluzuj. Po prostu zainteresował mnie ten temat, więc o nim napisałam. Jakbym nie podała źródła to też byś się czepiał, że temat z tyłka wzięty, co?

Reklama

gość w Szwecji, dawnym DDR nie ma zwyczaju dawac pierscionka zareczynowego a tylko 2 obraczki nosi panna mloda.
Tak, ale mówimy o naszych realiach, gdzie pierścionek jest jeszcze standardem, a rezygnacja z niego (tak jak z obrączek) jest czymś niezwykłym :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaręczyny bez pierścionka - co o tym sądzicie?