273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń359
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
273 ppt ?

Zaręczyny (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Zaręczyny

Napisał(a): Kapral -

No napewno - zmien partnera bo zegar biologivczny tyka na takiego co nie kocha cie i ty jego tez nie - chajtniejcie sie i p osprawie - bedziesz miala biala suknie i slub i zegar juz nie bedzie tykal.... Zastanow sie na czym Ci najbardziej zalezy w tej calej sprawie ze slubem i pogadaj szczerze z facetem bo to jest jedyne rosadne wyjscie a zegarem sie nie zaslaniaj...

Reklama

Napisał(a): agat_on -

Ja od 3 lat jestem ze swoim partnerem, mieszkamy razem 2 lata, kiedys wspominal nagminnie o zareczynach, mowil nawet ze chcialby miec juz ze mna dziecko(!)ale od jakiegos czasu milczy...nawet sama rozmowa o tym powoduje ze zmienia najchetniej temat!Kiedy pytam sie czy cos sie stalo, czemu nie chce o tym rozmawiac, mowi ze nic sie nie zmienilo - nadal mnie b.kocha i chce zareczyn, ale ja cos nie widze na horyzoncie pierscionka.Nierozumiem!!Jednak to prawda - jesli po 3 latach chlopak sie nie zdecyduje na zareczyny(nie mowie od razu o slubie!)to ten moment moze juz nie nadejsc..

Napisał(a): L_I_S -

Ja sobie tak wymarzylem, ze zareczyc sie bede chcial "prawie w chmurach" np. na wiezy Eiffla, bo w takiej chwili musi byc cos z romantyzmu, ale rowniez cos z szalenstwa. Kocham moja Wybranke z wzajemnoscia. Mam nadzieje, ze pomimo przeszkod, ktorymi nas zycie uraczylo, bedzie nam pisane wspolne zycie i szczescie. Chopy, nie zareczajta sie w pokojach, tylko badzcie kreatywni!!!

Napisał(a): :) -

ja jestem juz po zareczynach pol roku ale jak wspominam ze moze trzeba pomyslec o jakiejs dacie (moze byc nawet za dwa lata) to juz widze to przerazenie:))) Nie wiem w sumie w takim razie po co były te zareczyny bo juz nudzi mnie to ciagle wymyslanie wersji dla ciotek czemu jeszcze nie ma daty. Takze pierscionek i tak nic nie gwarantuje. Jak facet jest powazny to wie jak wszystko trzeba załatwic. Niestety teraz widze ze moj chyba do takowych nie nalezy...i nie wiem co dalej...bo zaczyna mnie to meczyc..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaręczyny