273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń359
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
273 ppt ?

Zaręczyny (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zaręczyny

Napisał(a): ablum -

Może któraś z Was w końcu się zastanowi nad tym co Wy zrobiłyście źle że nagle Wasz partner dostaje drgawek na samą myśl o zaręczynach, czy też o wspólnym byciu razem już po ślubie i bardzo odwlekają tą jakże ważną datę. Faceci kochają Was, noszą na rękach, dają Wam kwiaty, ale co się dzieję gdy zaczynacie mówić o wspólnej przyszłości? Milkną. Jak sądzicie - dlaczego? To nie jest ich brak odpowiedzialności! - oni tylko zaczynają się zastanawiać jak będzie układało się ich życie z Wami po ślubie. I jak myślicie dlaczego milkną? Co wtedy myślą? Wspaniałych przemyśleń : - )
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Napisał(a): Mała -

Może i masz rację ale my też na początku cieszymy się z planowania przyszłości z narzeczonym ale za chwile pojawiają się myśli jak się to wszystko ułoży, czy narzeczony nadal będzie się starał jak do tej pory bo taka jest prawda, że większość facetów po ślubie spoczywa na laurach i doszukuje się w żonie (która chce pokazać, że jest dobrą żoną chce zadowolić męża sobą i obiadkami) co jest nie tak. Czasami warto jest spojrzeć na siebie z odrobiną krytyki. Pozdrawiam

Reklama

Napisał(a): wojtas -

jest taka sprawa. otóz niedawno rozstaliśmy się z dziewczyna przez kilka głupstw. byliśmy ze sobą 3 lata. bardzo pragnąłem się z nią zaręczyc, bo poprostu kocham ją z całego serca i pragnę być tylko z nią. jest szansa, że do siebie wrócimy, bo ostatnio dużo rozmawiamy i widzę, ze jej również jest źle w zaistniałej sytuacji. zawsze marzyła o tym, żebym się z nią zaręczył. czy jeśli faktycznie wrócimy do siebie, to po jakimś czasie powinienem się z nią zaręczyć??? pomóżcie, proszę...

Napisał(a): Z Angli -

Hier z polska tradycja. Wszedzie na zachodzie kobiety nosza pierscionek zareczynowy na serdecznym lewej reki. Jest wygodniej i bizuteria sie nie niszczy.
Po slubie oba krazki (obraczke i pierscionek zareczynowy)zakladaja na serdeczny lewej reki. Najpierw zakladaja obraczke (blizej serca) za za nia pierscionek zareczynowy. Niektore kobiety zakladaja jeszcze trzeci pierscionek, ktory w zwyczaju dostaja od meza na okazje urodzin pierwszego dziecka.
Ja sama wyszlam za maz za anglika i nosze obraczke i zareczynowy pierscionek na serdecznym lewej reki. Nie wyobrazm sobie nosic obraczke na codzien na prawej rece zwlaszcza jezeli jestem praworeczna.

Napisał(a): Ossa -

Widocznie jestem ostatnią chołotą ( według klasyfikacji " zaręczonej" ) bo żyję na kocią łapę, nie podoba mi się obyczaj zaręczyn, a ślub już zupełnie! Jeżeli ktoś lubi teatrzyk i to dość staroświecki w postaci tradycyjnych zaręczyn proszę bardzo. Ale dlaczego od razu wymyślać innym od chołoty. I to pewnie napisała katoliczka, co chce mieść ślub w kościele. A słyszałaś o tolerancji???

Napisał(a): PassoaBJ -

hejka!! Ja również niedawno się rozstałam z chłopakiem z którym byłam ponad 3 lata....Hm...jeżeli dobrze się dogadujecie to macie szansę być razem na nowo...ale nie śpiesz się z zaręczynami...lepiej przeczekaj tak do pół roku, i pokazuj jej każdego dnia jak ją kochasz...(faceci okazujcie więcej uczuć swoim kobietom, aby poczuły się wyjątkowe) a napewno to zaprocentuje (najgorsze w związku to zaprzestanie okazywania sobie uczuć każdego dnia...). Pozdrawiam cieplutko i zycze powodzenia

Napisał(a): Henry -

Może jestem dziwny, ale przerażają mnie te wszystkie "formalności" ślubne. Klękanie, wizyty u rodziców, sypanie ryżu czy innej kaszy gryczanej.. Odkąd zobaczyłem "Absolwenta" z Dustinem Hoffmanem. wolałbym żeby to było tylko między nami, bez głupich konweansów. Czy jest gdzieś dziewczyna, która sądzi tak jak ja?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaręczyny