273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń359
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
273 ppt ?

Zaręczyny (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zaręczyny

Napisał(a): miła;) -

bez przesady chlopak bez dziewczyny daleko nie zajdzie stary kawaler tylko kieliszka wygląda. Jak możesz mówić tak o dziewczynach jak ci żona nie potrzebna to dziewczyna też nie możesz przecież sie masturbować problem dziewczyn z glowy tak przynajmniej nie wpadniesz i nie będziesz miał obowiązków.

Reklama

Napisał(a): kaśka -

a ty słyszałeś!!!! Bo teraz to ty przesadziłeś dlaczego tak krytykujesz katoliczki. Uwierz że każda dziewczyna prendzej czy później marzy o białej sukni i pewnie kiedys twojej dziewczynie też się to zamarzy i co jej wtedy powiesz że ci się to nie podoba no cóż życzę aby ci to jednak nie spotkało bo to trochę boli

Napisał(a): !! -

Ojj chyba masz jakis problem ze soba...a moze nie miales poytywnego wzorca wsrod najblizszych;/ Szczerze Ci wpółczuje. Jesli para dobrze poznała sie przed ślubem to nie bedzie takich konfliktow o jakich Ty piszesz - takie jest moje zdanie. Wiec nie mozna aż tak uogólniac.. Byc moze jestem według marzycielką ale nie wyobrażam sobie braku partnerstwa w małżeństwie..Podział obowiązków jest bardzo wazny..wiec i mężczyzna powinien czasem posprzatac:)

Reklama

Napisał(a): Radek -

Uważam , że kobiety z reguły są wielkimi romantyczkami.Dlatego też oświadczając się "tej jedynej" my faceci powinniśmy pamietać o miłej atmosferze (jakieś przyjemne przytulne miejsce np: plaża nad morzem , górska polana, park ) nie możemy tez zapomniec o pięknym bukiecie kwiatów , uklęknięciu i uroczystej mowie skierowanej do wybranki serca.Szczerze wam powiem ze nie ma co odkładac zaręczyc i ślubu na pózniej. Im dłuzej będziemy to odkładać to tym gorzej dla nas.A co jak panna się znudzi i poszuka sobie nowego amanta?

Napisał(a): tygryskowa -

Na moim palcu od 11 grudnia milo spedza sobie czas piekny pierscionek :) Nie bylo zadnej romantycznej scenerii, klekania, przemowien itp itd. Razem wybralismy pierscionek, a wieczorem go dostalam, bo nie moglismy wytrzymac, tzn bardziej ja juz go chcialam miec na palcu :D I nie trzeba az tak wymyslac z ta cala sceneria - wazne zeby bylo szczerze i na zawsze! Jestem szczesliwa i na razie tyle mi wystarczy :)

Napisał(a): oczekujaca -

moj mezczyzna juz polroku temu pytal moja mame czy zgodzila by sie gdy on poprosil mnie o reke! ona zgodzila sie i od tego moment co chwile przeklada date zareczyn, mialy byc juz w sierpniu, we wrzesniu , w listopadzie, teraz mialy byc na swieta ale stwierdzil ze jednak nie!!! mowil mi ze sie wstydzi przed rodzina tego zrobic i narazie nie!

Napisał(a): mezatka -

Nie przejmuj sie, faceci zwykle sa mniej smiali od nas. Na pewno Twoj chlopak chce byc z Toba, ale moze po prostu stresuje sie na sama mysl o oficjalnych zareczynach. Ja tez dlugo czekalam, a doczekalam sie ich niecale 3 tygodnie przed slubem, ktorego date to ja musialam ustalic, bo moj obecny maz pewnie by czekal jeszcze kilka lat. Powodzenia zycze. Wkrotce Swieta, moze Cie pozytywnie zaskocza...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaręczyny