273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń359
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
273 ppt ?

Zaręczyny (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zaręczyny

Napisał(a): Maleństwo -

a mi mój juz narzecznony sprawił niezłą niespodziankę na Mikołajki:D było zupełnie z zaskoczenia! ja wczesniej skończyłam zajecia wiec gdy wrócił z pracy byłam juz w domu. rano dał mi kalendarz...po powrocie z pracy gdy mu otwieralam drzwi <jak potem mi powiedział - umorusana kanapką z dzemem> zobaczyłam najpierw kwiaty. Myslałam ze to dodatek do kalendarza...ale jednak to nie bylo to...ukleknał, powiedział co miał powiedziec (że "chciałby poręczyć że chciałby sie ze mną zareczyć" no i te piekne slowa o ślubie;P)i... prześliczny błekitny szafirek w otoczeniu 2 diamencików zawsze już bedą mi przypominaly tą jakże sympatyczną niespodziankę Mikołajkową:)
INTERIA.PL

Napisał(a): NARZECZONA -

nasze plany zyciowe przemyslane, data ustalona, sala, kosciół orkiestra itd też. Pierscionek na lewej rece, bo obrączke założe na prawą. A zareczyny....? JUTRO!!!! O PÓŁNOCY, NA BALU SYLWESTROWYM, PRZY SZAMPANIE, SZTUCZNYCH OGNIACH I W GRONIE NAJLEPSZYCH ZNAJOMYCH. :)

Napisał(a): Dodii -

Pojechaliśmy w góry po świętach, by odpocząć od codziennego życia i problemów.. jak co wieczór poszliśmy na spacer, chcieliśmy sprawdzić jeden lokal, bo wszyscy go zachwalali.. siedliśmy przy kominku i piliśmy wino.. nagle on wyjął pierścionek i spytał czy zostanę jego żoną.. to była najwspanialsza chwila mojego życia.. teraz na moim palcu błyszczy śliczny pierścionek.. całą frajdę z tego wszystkiego psuje moja mama, bo ani mój narzeczony, ani mojej siostry (ona zaręczyny miała 22 grudnia, ja 28 grudnia) nie poszedł ją spytać o zdanie i nie dał kwiatów.. teraz cały czas dymi o to i robi nam nieprzyjemne uwagi.. ale nie będę się tym przejmowała.. ważne, że ja się zgodziłam, a jej zdanie mnie mało obchodzi, bo i tak wiem, co by powiedziała.. tylko, że to jest to "ja w twoim wieku..." albo "gdy my się zaręczaliśmy".. życzę wszystkim zaręczonym wspaniałego ślubu i długiego życia razem..

Reklama

Reklama

Napisał(a): Lusia -

Mam takie pytanko...chodzi mi o zaręczyny. Czy wypada zamiast pierścionka zaręczynowego dać jakiś łańcuszek z wisiorkiem (i to nie byle jaki i za dość porządną kaskę)?? Bo mamy właśnie taki dziwny problem. Jesteśmy razem już prawie 7 lat i mamy trochę przed 30 - stką. Niestety ja nienawidzę nosić pierścionków, bo mnie bardzo drażnią i denerwują. Dostałam już jeden od mojego faceta, ale nie włożyłam go ani razu i leży sobie w szafce. A chcemy się zaręczyć i tak właśnie się zastanawiamy nad tym czy wypada dać taki łańcuszek z wisiorkiem. Wisiorek oczywiście w kształcie serduszka z brylantami. Tanie to nie jest, ale nie chodzi o pieniądze, tylko właśnie o to czy można coś takiego dać na zaręczyny?? Z pierścionka nie będę się cieszyć tak jak z tego wisiorka, i nie będę go nosić na palcu. Co o tym myślicie?? Doradźcie, please !!

Napisał(a): kasia -

Tez sie nad tym ostatnio zastanawiam :)
Nie nosze pierscionkow (mam kilka, w tym jeden zareczynowy od bylego meza) i od przyszlego narzeczonego wolalabym dostac cos na reke (bo tylko tu nosze bizuterie). Slyszalam, ze nie wolno podarowac bliskiej osobie zegarka, bo to wrozy rozstanie ;) ale bardzo by mnie ucieszyla bransoletka.
Pewnie, ze moglabym pierscionek potraktowac jako pamiatke, symbol i po prostu schowac go do szuflady, ale ja bym wolala symbol milosci i deklaracji mojego mezczyzny nosic caly czas na sobie, jak pozniej obraczke..
Co do Ciebie Lusiu, to mysle sobie tak:
- jeden pierscionek juz Niego dostalas, to moze ten wystarczy za tradycyjny symbol ;) a drugim niech bedzie cos ofiarowanego specjalnie na te okazje, cos, co bedziesz lubic i nosic
- chyba nie ma sensu rozpatrywanie tej kwestii w kryteriach wypada - nie wypada.. to w sumie tylko Wasza decyzja.. a jesli z jakichs powodow "glupio" Wam przed rodzina wystapic bez pierscionka, to moze zrobcie tak, ze On wlozy Ci na palec ten pierscionek, ktory Ci juz dal (potraktujecie go wylacznie jako symbol zwiazania sie - jeszcze nie zaobraczkowania, tylko zapierscionkowania ;) ) a potem da Ci w prezencie naszyjnik, ktory bedziesz nosic?
Sama nie wiem :)

Reklama

Napisał(a): jestem_z_Wenus -

Myślę, że przy zaręczynach nie jest istotne, co się dostanie. Przecież to są Wasze zaręczyny i jeśli sobie życzysz zaręczynowego Mercedesa albo wycieczkę, to jest to Wasz wybór. Ale jeśli bardzo chcesz pozostać z tradycją, to może zawieś pierścionek na łańcuszek? Kto wie - może za 10 lat polubisz pierścionki... :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaręczyny