273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń359
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
273 ppt ?

Zaręczyny (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zaręczyny

Napisał(a): ewelina -

czesc głowa do góry nie jest tak źle ja jestem z misiem 6 rok i 3 mieszkamy razem i tez jakos sie niektorym nie spieszy ;) ale najwazniesze to z zareczyn i slubu nie zrobic sobie obsesji jesli nie bedziesz o tym tak czesto myslala to nie bedzie cie tak to dolowalo :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): wolę bez -

jesteśmy razem 10 lat i oboje uważamy, że bez ślubu lepiej. przynajmniej na razie.
jeśli chodzi o te wszystkie ślubne tradycje i szopki, typu wizyty u rodziców, ekscytacja poszukiwaniami sukni i fryzjera, ślub kościelny, oczepiny, ochlana rodzina i znajomi, to wręcz napawa mnie obrzydzeniem. chyba nie czuję bluesa, bo większość moich koleżanek jest zachwycona ślubami swoimi i innych. a dla mnie to jakieś takie sztuczne.

Napisał(a): kobieta -

Byłam z chłopakiem przez 6 lat i on sie mi nie oświadczył, rozstaliśmy się.Uważam, że to mężczyzna powinien sie oświadczyć kobieice, jeżeli tego nie robi, to znaczy , ze nie jest jeszcze na to gotowy, albo po prostu tego nie chce.To faceci są od podejmowania takich decyzji, a nie my!

Napisał(a): Monika -

Ja dostałam pierścionek w dniu swoich urodzin, poszliśmy do restauracji, po godzinie posłaniec przyniósł wielki bukiet kwiatów, mój chłopak uklęknął przede mną i z przejęciem zapytał czy będę jego żoną. Dostałam też rzecz jasna śliczny pierścionek z perłą. PO chwili kelnerka przyniosła nam wino od restauracji w ramach życzeń, nawet menager restauracji nam pogratulował, a pan grający na skrzypcach zadedykował nam utwór :). wieczór jak z bajki.....

Napisał(a): alutka -

ja ze swoim facetem tez jestem juz 3 lata i 4 miesiace i ciagle czekam na ta piekna chwile i sie coraz czesciej zastanawiam czy ona kiedy kolwiek nastapi. jak rozmawiam z nim na ten temat to ciagle mowi ze wszystko w swoim czasie moze to prawda

Napisał(a): skrzat -

jestem z chłopakiem już ponad 4 lata, od września jesteśmy zareczeni, razem studiujemy i mieszkamy, po studiach planujemy się pobrać, i tu pojawia się problem chodzi o to że moi rodzice szczególnie mój ojciec nie przepada za swoim zięciem przyszłym... kilkakrotnie dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji między nimi, nie wiem czy to wynika z zazdrości... bo mój chłopak naprawde stara się być w porządku, obawiam się ze nasz ślub może odbyć sie w dziwnej nerwowej atmosferzze, nie wiem jak tę sprawe rozwiązać, pomóżcie...!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaręczyny