273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń359
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
273 ppt ?

Zaręczyny (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zaręczyny

Napisał(a): xx -

Spróbuj porozmawiać z twoim tatą w cztery oczy i otwarcie. Zapytja dlaczego nie toleruje twojego faceta. Ja jestem ze swoim chłopakiem 3 lata i czasami też zauważam że tatuś jaet troszkę zazdrosny o swoją jedyną córeczkę, ale to chyba normalne. Myśle że szczera rozmowa mogłaby pomóć.
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): aska_54 -

Jestem w związku prawie 10lat. Zawsze wiedziałam że bedziemy razem. Nasze zareczyny (03.05.07)mimo wszystko byly dla mnie ogromnyym zaskoczeniem. Bylo cudnie... majowy weekend... urlop nad morzem... piękny pierścionek... WSZYSTKO JAK W BAJCE!! Ślub 03marca2008!!!

Napisał(a): w dylemacie -

Witam,

Jestem z swoim chlopakiem 5 lat, mieszkamy obecnie za granica.
Mamy oboje dobre prace, ale chcemy wrocic do Polski za rok.
Jestem przed trzydziestka i juz gotowa na malzenstwo, dzieci.
I tutaj jest problem bo moj chlopak ani mysli o narzeczenstwie, ani o slubie. Tlumaczy ze nie jest jeszcze gotowy (choc ma 32 lata). Co zrobic?
pozdrawiam

Reklama

Reklama

Napisał(a): ala -

...lutego zamierzamy sie zareczyc 23 06 07 i mamy nadzieje ze ta wlasnie data przyniesie nam wiele szczescia moje imien a jego urodz. mze to dziwne ze tak predko ale nie , , musimy" poprostu wiemy ze chcemy byc na dobre i zle ze soba i tyle tak bardzo go kocham...

Napisał(a): aga.sz.83 -

pewnego dnia mój chłopak późnym wieczorem wrócił z pracy, często mu się zdarza, ale wtedy był pijany. Ledwo co podszedł do łóżka i padł. Po chwili wymamrotał "czy wyjdziesz za mnie?" wybiegłam z domu z płaczem. On potem miał jeszcze do mnie pretensje że się źle zachowałam, I że nie ważne w jakiej scenerii i w jakich okolicznościach są zaręczyny ale ważne jest co się czuje. Potem powiedział że wypił dla odwagi ;( Następnego dnia poprosiłam go żebyśmy zapomnieli o tych nieudanych zaręczynach i że kiedyś zrobi to jak się należy. Obraził się ale po pewnym czasie przeprosił i się na to zgodził. I co myślicie o tym ??
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaręczyny