273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń359
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
273 ppt ?

Zaręczyny (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zaręczyny

Napisał(a): kalina -

zaskoczenie, niedowierzanie, poczucie niczym niezmąconego szczęścia...a przecież to była tylko kwastia czasu.Formalnie nic się nie zmieniło, a tak wiele to dla Nas znaczy.ja pamiętam Ty wiesz, że na zawsze.. jeszcze nie dzisiaj ale już niedługo obiecam Ci To przed całym światem.
INTERIA.PL

Napisał(a): Katarzyna/ zaręczona ;)) -

Anita Myślę ze takie oficjalne zaręczyny nie są aż tak potzrebne.Ja np z moim wybrankiem planujemy poprostu sie pochwalic rodzicom, że bierzemy ślub.
Kochani ja z moim chłopakiem zaręczyliśmy się sami. Wcześniej rozmawialiśmy z rodzicami i powiedzieliśmy im o swoich zamiarach, i oni się zgodzili, by nie było oficjalnych zaręczyn. ;) Dla nas wszystkich było to wygodniejsze. ;) A w dodatku jesteśmy takiego zdania, że to my się zaręczamy, a nie nasze rodziny..... ;) I teraz moge ze szczerością napisać, że bardzo się ciesze, że w tej ważnej dla nas i wyjątkowej chwili byliśmy tylko MY we dwoje - razem;) ..... tym bardziej, że mój mężczyzna zabrał mnie do takiego miłego miejsca, dostałam śliczne czerwone róże ( wiem, że może są to banalne kwiaty na taką okazję i niby oklapane, ale były to najpiękniejsze kwaity jakie kiedykolwiek dostałam ;) )..... poprostu było wspaniale. Kiedy po wszystkim poszliśmy do mnie do domu, ogłosiliśmy nowinę i wypiliśmy z moimi rodzicami winko...., następnie pojechaliśmy do jego rodziców i uczyniliśmy to samo. Ogólnie było to wszytsko wspaniałe. Jeden z najwspanialszych dni....;) Teraz czekam na takie kolejne dni..... ;)
Wam wszystkim także życze takich cudownych chwil jak najwięcej...;) Pozdrawiam.

Napisał(a): asiulek -

ja niedawno zaręczyłam się ze swoim chłopakiem.zrobiliśmy to w domu(mieszkamy razem ponad dwa lata),sami bez świadków a potem poszliśmy najpierw na kolację.po kolacji odwiedziliśmy moja mamę,zaprosiłam swoje rodzeństwo.na drugi dzień mój facet zadzwonił do swojej mamy.było bardzo sympatycznie.

Reklama

Napisał(a): Gość -

a ja jestem zareczona, moj chopak po 6 latach sie oswiadczyl. Piekne sa wasze opowiesci, mam wrazenie ze moje zareczyny nie byly tak cudowne. Nie dostalam od faceta bukietu róż, tylko pierscionek. Zadzwonil do mnie zebym wziela auto ze pojedziemy gdzies i zabral mnie do super restauracji (bylismy tam miesiac wczesniej w Walentynki) niewiem czy za duzo oczekuje ale to jak otwierasz bagaznik i widzisz bukiet roz i pierscionek.... to piekne..;(
Pozdrawiam

Reklama

Jak w polsce bywa od lat ,że pierścionek zareczynowy nosi sie na prawej rece na srodkowym palcu,a nie wiem czemu kazdy inaczej twierdzi...przeciez od lat tak było.Na serdecznym to nosza za granicą.Uwazam,że taki układ biżuteri ma wiekszość kobiet,a ten kto wymyślił inaczej to pewnie chciał sie czuć jakby był za granicą i założył hehe.

Reklama

KCRUDNIK Najważniejsze że jesteście razem! A nie obrączka na palcu! Zasanów się dlaczego tak bardzo tego chcesz, może tylko dlatego że są fajne przygotowania, zjedzie się cała rodzina itd. MIŁOŚĆ powinna być najważniejsza bez względu na to czy w zalegalizowanym związku czy nie!
Może chodzi o to "dlaczego on nie chce ślubu? pewnie nie kocha.. no niestety jak facet kocha to w końcu chce być ze swoja wybranką tak "na poważnie" jest dumny, że może powiedzieć "to moja żona"

Napisał(a): katarina -

Zaręczyny piękne wydarzenie;) właściwie nadal jestem w szoku bo jestem świeżo po i nadal nie wierzę, tyle na to czekałam... co rusz spoglądam na rękę oglądając swój prześliczny pierścionek który pozwala mi wierzyć że to jednak prawda, a Wy jaki dostałyście pierścionek zaręczynowy?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaręczyny