273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń359
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
273 ppt ?

Zaręczyny (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zaręczyny

Napisał(a): Joss -

Było pięknie, nieczego się nie spodziewałam, mój ukochany postąpił właściwie zgodnie z tradycją, o czym w dużym stopniu przekonałam się czytając ten artykuł.
Wszystkim pannom życzę wspaniałych zaręczyn, a po nich wielu chwil pełnych miłości!!! Widok ukochanego, na kolanach, z bukietem kwaitów w jednej, a pierścionkiem w drugiej ręce niech pozostanie godny zapamiętania na resztę życia, jak jest w moim przypadku!!!
INTERIA.PL

Napisał(a): ania 23 -

w niedzielę w moim domku odbedzie sie bardzo uroczysty obiad, bedą na nim moi rodzice i mojego grzesia. nie spodziewają sie, że właśńie wtedy on mi się oświadczy. jesteśmy razem ponad 2 lata. abrdzo sie denerwuje - bo to jest niespodzianka dla rodziców. napewno bedą sie cieszyc razemz nami , ale mały "stresorek" siedzi we mnie :)

Reklama

Napisał(a): Sylwia21 -

Było wspaniale!wszystko ustalilismy z moim mężczyzną, nie będziemy się śpieszyli ze ślubem najpierw musimy ustabilizować swoje życie zawodowe potem pomyślimy o weselu. Ale teraz wiemy napewno, że chcemy byc ze sobą:)I to jest w życiu najważniejsze...

Reklama

Napisał(a): kasieńka -

Jestem ciekawa dlaczego od momentu zaręczyn trzeba w przeciągu roku wziąść ślub...? 12.09 właśnie będzie rocznica naszych zaręczyn, jesteśmy przekonani, że się pobierzemy ale data jest dosyć odległa... to przede wszystkim z przyczyn finansowych :(
Narazie chcemy się cieszyć swoim narzeczeństwem, bo to naprawde piękne chwile...

Reklama

Napisał(a): barbra -

wyglada na to ze 26 bedzie ladna pogoda a ja chcialabym zeby lalo, moja kolezaneczka ma wtedy slub i gdyby tak zabkami zaczelo prac to byloby przecudnie, a wszystko wskazuje na to ze bedzie ladna pogoda, dlaczego tak sie dzieje? czy ktos moze mi powiedziec? buuu

Napisał(a): KIKA 22 -

TAK ZARĘCZYNY TO COŚ FAJNEGO!!! TO DEKLARACJA ŻE CHCE SIE BYC JUZ RAZEM NA ZAWSZE!!! I MOŻLIWOŚC POZNANIA SIE RODZIN!!!JA OSOBISCIE MIALAM PLANOWANE ZARECZYNY I NIE ZAŁUJE PRZYNAJMNIEJ WSZYSTKO BYŁO TAK JAK POWINNO BYC!!! DLATEGO TEZ WSZYSTKIE SYTUACJE A PRZEDE WSZYSTKIM DECYZJA BYŁY BARDZO PRZEMYSLANE!!! OBECNIE PLANUJEMY ŚLUB W PRZYSZŁYM ROKU BO CHCEMY JESZCZE UPORZADKOWAC SWOJE ZYCIE ZAWODOWE!!!POZDRO PA

Napisał(a): szczęściara!!! -

Nie było..."zostaniesz moją żoną"..."czy wyjdziesz za mnie"...tylko moje Szczęscie wróciło z dłuższego wyjazdu i przywiozło mi ten śliczny prezent...powiedził że to, że mnie Kocha to już wiem, a teraz chce to potwierdzić...nic więcej nie trzeba mi wiedzieć...ja Go strasznie Kocham i jest Nam dobrze ze sobą...jak to się wszystko ułoży...ZOBACZYMY!!!

Napisał(a): me -

...mysle, ze moj ukochany oswiadczy mi sie w przeciagu miesiaca...tesciowa puscila troszke "farby" - sama! heh z podekscytowania chyba, i teraz nie wiem czy dobrze zrobila.Wolalabym chyba nie wiedziec bo bede teraz wyczekiwala...a jak sie On jednak nie zdecyduje?
Te tradycyjne zareczyny sa napewno piekne, ale jakos nie umiem sobie wyobrazic mojego chlopaka w takiej scenie, jestem wrecz pewna, ze odbedzie sie to z leksza inaczej :) przynajmniej tutaj bede miala element zaskoczenia.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Napisał(a): Kfatraciq -

Popieram zaręczyny we dwoje a potem dopiero oznajmnienie rodzienie, światu itp, że zamierzamy spędzić z sobą resztę życia. To w końcu będzie nasz partner/ka, nasze życie. Gratuluje odwagi w organizacji "tylko" przyjęcia dla najbliższej rodziny - większoć dalej nie mając za co zorganizować wesela wybieraz wersję z znanego przysłowia "zastaw się a postaw się"! My jesteśmy miesiąc po zaręczynach, i również wybraliśmy tą samą wersję - mała restauracja i przyjęcie z rodziną, na ślub oczywiście może przyjść kto chce...
A co do poznania rodziców, to niestety dopiero po oświadczynach dowiedziałem się, że moi rodzice nie akceptują mojej partnerki ... choć rodziców poznaliśmy już rok temu.

Napisał(a): monia -

slub wcale nie musi odbyc sie do roku czasu od zareczyn.to wynika po czesci ze spraw organizacyjnych jak i checi bycia jak najszybciej tak legalnie<lol2> razem. uwazam ze nie nalezy odwlekac slubu w nieskonczonosc.lepiej zaczac po slubie razem sie dorabiac i nawet mieszkac w pustym pokoiku z kuchnia ale wtedy kazdy mebel, kaszty reczniczek jest zdobyty wspolna praca.nie ma tak ze ktos jest u kogos a ktos wiecej wlozyl niz druga strona.takie jest moje zdanie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaręczyny