273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń355
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
273 ppt ?

Zaręczyny (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zaręczyny

Napisał(a): Ania -

Mnie moj obecny maz oswiaczyl sie na mojej ulubionej gorze Ostry w Beskidzie Slaskim. Bylismy sami w lesie na samym szczycie, on wyciaga z plecaka bukiet czerwonych roz, kleka przede mna i prosi mnie o reke wreczajac pierscionek. Totalne zaskoczenie i lzy szczescia..... Bylo cudnie ; - )
INTERIA.PL

Napisał(a): pytajnik -

jeśli rodzice dziewczyny są ozięble nastawieni do chłopaka? jeśli rodzice przyszłych narzeczonych nie pałają do siebie sympatią? nawet jeśli nie okazują tego, to jest między nimi dystans? wierzyć, że staną na wysokości zadania na ślubie? olać?

Reklama

Reklama

Napisał(a): zakochana -

Moj książę oświadczył mi się w najmniej spodziewanym momencie. W piątek późnym wieczorem na polanie w lesie przy świetle księżyca.
Były róże, był pierścionek i uroczyste klęknięcie na kolana.
Potem kolacja, wino i dalsze przeżywanie tego niesamowitego wydarzenia...

Napisał(a): Baska -

A mi sie chlopak oswiadczyl w Swieta Bozego Narodzenia, niestety, to byl najwiekszy blad mojego zycia. Zamieszkalismy razem i on zaczał pic i mnie bić... Koszmar sie skonczyl, kiedy poznałam mojego aktualnego męża, ktory uwolnił mnie niczym rycerz z piekla, w którym bylam... uufff

Reklama

Napisał(a): M -

moim zdanie jako kobiety, zaręczyny we dwójkę w jakimś miejscu inntymnym pary jest bardzo romantyczne, każda kobieta pewnie w tym czasie czuje się jak w raju. Chociaż.... no tak, jest to jeden moment taki w życiu więc trzeba się zastanowić czy nie bedziemy tego póżniej żałować. Mam koleżankę której chłopak oświadczył się w gorach bez świadków, do zaplanowania konkretnej daty doszło dopiero po dwóch latach. Spotkanie rodziców polegało na wytykaniu tradycji jak to sie u nich robi, ze chłopak powinien poprosic rodziców o błogosławieństwo i takie tam. Może nawet lepiej zrobić to przy rodzicach, utrwalić na zdjęciach, zrobic poprostu tradycyjnie. Przeczytaj kolego ten artykuł "zaręczyny" na tej stronie. A i jesli nie planujecie jeszcze daty to na wieczorze zaręczynowym mozecie wyjasnić rodzicą ze slub odbedzie sie np. za dwa lata ponieważ macie swoje powody np szkołe, czy brak pieniedzy. Pozdrówka
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaręczyny