273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń353
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
273 ppt ?

Zaręczyny (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zaręczyny

Napisał(a): K:) -

Bylam 7 lat z facetem rozstalismy sie niedawno ok pol roku temu. Zareczylismy sie dokladnie na 5 lat bycia razem. I co? Wszystko zaczelo sie psuc stal sie za bardzo pewny, ze mnie ma juz na 100%. UWAZAJCIE NA TO!!!!!!!!!! ( apropo to 7 lat to cos ma w sobie duzo par wtedy sie rospada)

Napisał(a): ktos -

Na calym swiecie nosi sie na serdecznym palcu lewej reki a nie prawej... blad w artykule.
Polska jest jedynym krajem w ktorym nosi sie obraczke na prawej rece. Zostalo to wprowadzone dawno temu jako zalobe zpowodu zaborow Polski, i od tamtej pory tak sie nosi. Wszedzie indziej na swiecie nosi sie pierscionek zareczynowy i obraczke na lewej rece.

Reklama

Zarecz sie w prywatnym/intymnym miejscu.
Jezeli chcesz to wczesniej spotkaj sie prywatnie z rodzicami Twojej dziewczyny (bez niej) i ich popros o reke.
Albo jezeli chcesz to najpierw zarecz sie w intymnym i romantycznym miejscu a potem razem z narzeczona mozesz isc do rodzicow i mozesz ich poprosic o jej reke.

Nie potrzeba sie oswiadczac przy wszystkich, ale ladnie jak poprosilbys rodzicow dziewczyny o jej reke w malzenstwie.

Ty mu sie oswiadcz, bo tak czekac i czekac to on bedzie sie ociagac. To wtakim razie Ty mu sie oswiadcz, i on powie albo TAK albo NIE. Cokolwiek powie to Ty bedziesz wiedziala jak dalej postapic. Bo jak tak bedziesz czekac na jego ruch to moze on bedzie chcial sie wymigac. Niestety tacy mezczyzni sa ze robi sie im wygodnie, i maja sex i maja milosc i bezpieczenstwo to po co brac slub jak slub nic nie zmieni tylko obraczka bedzie ich trzymac.

Reklama

Jezeli on chce byc z Toba bardzo mocno to bedzie Twoim mezem, jezeli nie chce byc z Toba az tak bardzo to bedzie sie ociagac. Poprostu juz tak jest, nic nie ma na sile, ale jezeli kocha to nie bedzie sie bac, a jezeli nie kocha to moze niech poszuka kogos innego.
Znalam takich mezczyzn co sie ociagali z malzenstwem przez lata. Byli z kobietami mowili ze ich kochaja ale ze nie chca jeszcze malzenstwa albo ze wogole nie chca malzenstwa. To te kobiety im powiedzialy "nie moge byc z kims kto nie chce byc moim mezem, zasluguje byc kochana tak zeby ktos chcial; zasluguje na kogos kto chce ze mna byc tak mocno jak ja z nim" no i odeszly od tych facetow.... A co Ci faceci zrobili? Okazalo sie ze wiele z nich zakochalo sie tak mocno, poznalo kogos i slub wzielo w ciagu pierwszych dwoch latach znajomosci. Takze jak bedzie chcial z Toba to nie bedzie sie ociagac, juz takie zycie.

Ja mysle ze pierwsze 3 lata sa przelomowe. Bo po 2.5 - 3 latach wystarczajaco zna sie osobe ze sie wie czy mozna zyc z tej osoby wadami czy nie. Dlatego duzo ludzi rozchodzi sie okolo 3 lata po rozpoczeciu zwiazku. 7 lat to chyba bardziej w przypadku malzenstw, szczegolnie jak maja dzieci bo dzieci duzo zmieniaja, i trzeba umiec odbudowac swoj zwiazek po dzieciach.

Napisał(a): . -

Przepraszam ze tak mowie. Sadze ze mezczyzna powinien kupic pierscionek. Bla bla bla to tylko symbol, tak tak. NO ale co ztego ze tylko symbol. Jak Ty chcesz taki prezent to on powinien kupic to nie jest najwiekszy wydatek na swiecie. Ale prawidlowo powinien byc wartosciowy zeby kobiecie pokazac ze ja chce i ze jest wstanie poswiecic sie.

Napisał(a): kasia26 -

Jestem z moim facetem 9 lat. W 2000 roku były piękne zaręczyny ale ja wtedy uważałam, że jest jeszcze za wcześnie na ślub. Teraz mamy po 26 lat i mój facet wogóle sie nie kwapi do zmiany stanu cywilnego. Moje naleganie zbywa ciagłym brakiem pieniadzy. A to ma kredyt do spłacenia..a to omunię chrześniaka..ciagle jakiś wydatek. Oczywiście ciągle zapewnia o swojej miłości do mnie i nigdy nie słyszłam od niego słów, ze nie chce brać ślubu. Owszem chce tylko nie teraz bo nie ma pieniędzy..i tak od kilku lat. Zastanawiam sie czy jeśli przez tyle lat nie zdołał ich uzbierać to czy jest sens wogóle ciągnąć to dalej...ja mam 26 lat a wiecie ..zegar biologiczny tyka; - )

Napisał(a): Kasqa -

Jest wiele innych sposobów, by pokazać kobiecie jak bardzo jest dla kogoś ważna. Pierścionek to głupie świecidełko. Ja dostałam od swojego obecnego męża dziecko, i był to najwspanialszy perezent o jakim mogłam marzyć. Dostałam coś co niezmiennie będzie świadczyło o jego miłości.
Znam tez kilka przypadków, że to panie oświadczały się swoim chłopakom wręczając im przepiękne sygnety.
Nie chciały by ich zaręczyny wyglądały jak miliony innych i są z tego dumne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaręczyny