5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń58
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +7
5 ppt ?

Zareczyny zmiana o co chodzi? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zareczyny zmiana o co chodzi?

Napisał(a): Marta -

Witam pisze bo niemam z kim pogadac... Moj facet sie oswiadczyl ja przyjelam oswiadczyny i od tego momentu szlag trafil szczesliwe zycie zyjemy razem od 5lat mamy syna 4 letniego do tej pory bylo ok teraz zwrot o 180stopni albo ja zrobilam sie wrazliwa albo on sie zmienil niewiem ale mam wrazenie ze ktos podmienil .mi faceta z fajnego goscia zrobil sie kawal chama egoisty i prostaka ...widze zmiane tez w stosunku do syna i to juz mnie nie bawi ...
INTERIA.PL

Re: Zareczyny zmiana o co chodzi?

Napisał(a): ~gość -

Wkurzają mnie takie wątki. Masz z nim syna, zyjesz pod jednym dachem, zapewne gotujesz sprzatasz, pierzesz itd., a własnie jasnie pan oświadczyć się raczył, zaś pani go przyjęła. O narody, ludziska. Żadnej łaski ten facet ci nie robi. Na kobiecie i tak cała rodzina spoczywa, więc to ty, a nie on decydujesz zyć z nim, czy też nie.

Reklama

Re: Zareczyny zmiana o co chodzi?

Napisał(a): abce -

Przez wszystkie 4 lata spędzone razem byliście szczęśliwi , macie dziecko i tworzycie rodzinę .
Po oświadczeniach Twój partner zmienił się diametralnie . Ciekawe co wpłynęło na Jego decyzję aby się oświadczyć a nie zaproponować małżeństwo po tak długim i szczęśliwym związku ? Może to i lepiej bo masz jeszcze czas na lepsze poznanie tego człowieka , który nagle pokazał swoją twarz . Spróbuj na spokojnie przeanalizować różne sytuacje jego zachowania i kontakty towarzyskie z jego otoczeniem . Może tam kryje się powód zmiany stosunku do Ciebie , dziecka = rodziny ? Może teraz poczuł się głową rodziny ,panem i władcą . Spokojnie obserwuj go i bądż ostrożna i czujna bo być może ma jakieś niedobre plany . Życzę Ci aby Twoje życie powróciło do normy .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zareczyny zmiana o co chodzi?