Zarząd woj. pomorskiego negatywnie o przekopie. Ministerstwo: Trudno zrozumieć utrudnianie tej inwestycji (228)

Temat dotyczy artykułu: Zarząd woj. pomorskiego negatywnie o przekopie. Ministerstwo: Trudno zrozumieć utrudnianie tej inwestycji

Zarząd woj. pomorskiego negatywnie ocenia plany przekopu przez Mierzeję Wiślaną, wskazując, że dokumentacja inwestycji nie jest rzetelna. Trudno zrozumieć, dlaczego samorządowcom z Pomorza tak bardzo zależy na utrudnianiu realizacji tej inwestycji - odpowiada ministerstwo gospodarki morskiej.

Komentarze (228)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Kościelny -

Wojewodę przciągnąć pod statkiem a pottem 40 batów .
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jestem za -

Kopanie kanałów i zawracanie biegu rzek to ulubiona rozrywka wielkich dyktatorów. Stalin to uwielbiał.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): as wywiadu -

Przypominam, że ten Struk ciągnął samolot olt express
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): satyryk -

Gdansk zawsze podskakiwał Krolom .Za duzo maja samorzady do gadania w sprawach gospodarczych.Po dokładnym przestudiowaniu mapy Zalewu nie ma innego wyjscia .Krolewiec musi mieć na Zalewie konkurencje.gdyz nigdy nie bedzie polski.Bawia mnie 20 mln ton dla Elblaga.????Nie potrzebuje zadnych argumentów wojewody to on podlega premierowi a nie odwrotnie.Konsultacje społeczne i Natura 2000 to nastepny kabaret..wisim mi to budowac i to szybko.
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): paniszerknot -

Pewnie ruski szlaban i myto im pasuje:)?
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): niemcom -

To PZPR za czasów PRL była za rozwojem Polskiego przemysłu. PO jest za zwijaniem wszystkiego co postępowe i Polskie. Wiadomo komu służą.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jan23 -

Pewnie wiele z tych pytań jest merytorycznych ale powód negatywnej opinii jest jeden: nienawidzę PiSu i zrobię wszystko, niezależnie od kosztów aby mu zaszkodzić. Bo jak przyjdzie PiS to nie będę mógł kraść, kręcić lodów, wydawać pozwoleń za kase, prywatyzować za łapówki. I tyle w temacie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Jano -

Czy się znów podpisał ekolog któremu w jednej puszczy przeszkadzało wycięcie paru drzew z kornikiem, a w drugiej puszczy nie przeszkadzało wybudowanie zamku?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): wypier. -

dolić w wyborach na zbity... A potem dokładnie prześwietlić, byłych samorządowców.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz