0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +0
0 ppt ?

ZASADY ŻYWIENIA (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: ZASADY ŻYWIENIA

Napisał(a): Gość -

Hm, ja takie normy i zasady poznawałam na studiach, w oparciu o skrypty akademickie... Normy określały dzienne zapotrzebowanie na energię, białko, tłuszcze i wszystko inne dla dzieci w konkretnym przedziale wiekowym i w oparciu o nie oraz ich procentowy udział w obiadowym posiłku układało się jadłospisy. Trzeba było też uwzględnić by posiłek był tani oraz w miarę możliwości kolorowy ;) Niestety konkretnych publikacji jako takich nie znam.

Mirabelka to po co odpowiadasz na post na ktory nie znasz odpowiedzi?! Juz pare osob pisalo Ci, ze albo sie czepiasz (np. ostatnio o szyszki), albo o cokolwiek innego. Czy ktos tamaty adresuje do Ciebie? Nie zauwazylam. To jak masz byc zlosliwa i kąśliwa to po prostu zajmij się sobą i tyle. Myślisz, że jakaś wazna tu jestes. Jezu już nie mogę czytac czasem tych odpowiedzi. Taka 'INTELIGENTNA' jestes...Pozdrawiam serdecznie ;-)

I owszem - Mirabelka jest bardzo dobrą gospodynią. Nie zauważyłam jeszcze, żeby się kogoś czepiała czy miała kąśliwe uwagi. Z tego co widzę to ona odpowiedziała na post, na tyle na ile umiała (postów nigdy się nie adresuje do konkretnych osób) a Ty się jej czepiasz właśnie. Kompleksiki?

hahaha, dobre, gosciu pokaz tu na frum choc JEDEN watek adresowany do konkretnej osoby! Na forum pisze sie do ogolu, z choinki sie urwales czy co, ze nie wiesz co to jest forum? ty masz gosciu jakies problemy z postrzeganiem chyba. Bo z tego co widze to autor watku prosil nie tylko o materialy, ale i o wskazowki - i mirabelka mu te wskazowki napisala, chyba ze nie rozumiesz czytanego tekstu. ja rowniez nie zauwazylem zadnych kasliwych uwag i zlosliwosci z jej strony, nawet w tym watku o szyszkach, to byla podpowiedz przeciez. zajmij sie lepiej soba zamiast wyszukiwaniem na sile glupich oszczerstw.

Instytut Żywności i Żywienia publikuje co jakiś czas normy żywieniowe. Kilka lat temu wydał pozycje pt obiady szkolne - z konkretnymi przepisami i zasadami konstruowania jadłospisów.
najprościej kierować się zasadami proporcji wskazanych w piramidzie zdrowego żywienia
« Wróć do tematów
Do góry strony: ZASADY ŻYWIENIA