287
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi89
  • Ocen na +61
287 ppt ?

Zaskakujący sondaż zaufania dla polityków (90)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zaskakujący sondaż zaufania dla polityków

Napisał(a): apollo87 -

Najnowszy sondaż IBRiS dla Onetu wskazuje na to, że Polacy wciąż darzą największym zaufaniem polityków partii rządzącej. Zwycięzcą jest prezydent Andrzej Duda, któremu ufa aż 46,3% badanych. Drugie miejsce zajmuje premier Mateusz Morawiecki z 41,7% zaufania. Podium uzupełnia pierwszy z polityków opozycji, ale... wcale nie z PO. Jest nim Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL-u, z zaufaniem 40,6%.
Tuż za podium znalazł się pierwszy z polityków PO, czyli Donald Tusk. Ufa mu 38,3% pytanych. Za nim znajduje się Robert Biedroń i Jarosław Kaczyński. Fatalny wynik ma Grzegorz Schetyna - zaledwie 22,5% zaufania.
Czyżby to był znak, że w razie wygranej opozycji premierem powinien zostać Kosiniak? I czy w ogóle wygrana opozycji jest jeszcze możliwa?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zaskakujący sondaż zaufania dla polityków

Napisał(a): ~AKowiec -

Nie przypuszczałem, że jeszcze tylu baranów głosuje na tego genetycznego kłamce Tuska. Ten człowiek myśli tylko i wyłącznie o swojej karierze, a nie o obywatelu. Przypomnijcie sobie skąd wziął się ruch "Zmieleni".

Reklama

Re: Zaskakujący sondaż zaufania dla polityków

Napisał(a): ~Lick -

~fan13511 a jakim mianem określa się człowieka ,który z premedytacją i dla kasy działa przeciw swojemu narodowi ????????
ta nazwa to internetowy troll który dla kasy oszukuje swoich rodaków pisza takie posty jak ty

Reklama

Re: Zaskakujący sondaż zaufania dla polityków

Napisał(a): ~gosc -

Ten rudy zdrajca Tusk, to jedyny premier z wszystkich krajow Unii Europejskiej, ktory dla wlasnych korzysci zrejterowal w trakcie swojej kadencji i przeszedl na intratne stanowisko w Unii. Protegowany slugus Merkel dochrapal sie stanowiska, ale niedlugo jego kadencja sie konczy i ciekawe co potem, bo Polacy po raz drugi raczej nie dadza sie nabrac temu klamcy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaskakujący sondaż zaufania dla polityków