8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
8 ppt ?

zastanów się i napisz (ale proszę kąszenia innych) (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: zastanów się i napisz (ale proszę kąszenia innych)

Napisał(a): Gość -

inspiruja przedewszystkim wspaniale przepisy umieszczane przez smakerowiczow, jestem mloda dopiero sie ucze i jestem pelna podziwu dla osob ktore tak wspaniale gotuja.....co zniecheca???? no jest pare takich rzeczy ale przedewszystkim to ze niektorzy piszac komentarze wogole sie nie zastanowiaja czy maja cos sensownego do powiedzenia...

Reklama

Reklama

No wlasnie,lubie tu zagladac bo faktycznie mozna sie zainspirowac i ugotowac cos naprawde wspanialego,ale nie znosze wlasnie tych idiotycznycz przygryzan np ale mi danie wszyscy to potrafia,lepiej naucz sie pisac po Polsku,twoje zdjecie wyglada jak zygowiny i tym podobne.Moim zdaniem jezeli sie cos komus nie podoba niech na to nie patrzy i nie czyta,a przede wszystkim nie kometuje,a najgorsi sa ci co nic nie maja na smakach a najwiecej maja do powiedzenia

Reklama

Fascynuje mnie ilość przepisów na wyszukane potrawy zamieszczane przeza użytkowników. Jak mam na coś ohotę, a nie chce mi się nic robić to zaglądam tu i patrzę sobie na te pyszne przepisy. Minusem dla mnie jest pewna niejasność w przepisach niektórych użytkowników, ale to mały problem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: zastanów się i napisz (ale proszę kąszenia innych)