Zatrzymaj starzenie się skóry (11)

Zatrzymaj starzenie się skóry

Temat dotyczy artykułu: Zatrzymaj starzenie się skóry

Każda z nas już od młodzieńczych lat ze strachem spogląda w lustro w poszukiwaniu pierwszych zmarszczek. To naturalny proces, nie można go zatrzymać. Ale, także codziennie, zastanawiamy się czy istnieje sposób aby ten proces spowolnić.

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Milena -

Polecam zabieg infuzję tlenową , moja skóra po tym zabiegu jest ujedrniona i pełna blasku. Wyglada się dużo młodziej. Polecam klinike BonJour w Gliwicach.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Lucyna -

Ja coraz bardziej zauwarzam to starzenie skóry, kremy średnio Mi pomagają, myslicie, że zmiana diety mogłaby pomóc? Słyszałam, że ułożenie przez profesjonalistów takiej diety może pomóc organizmowi i osłabić trochę ten proces.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Gość -

W dzisiejszych czasach jest wiele sposobów by zatrzymać starzenie się skóry zaczynając od kremów diet ćwiczeń a kończąc na medycynie szukając dobrego plastyka trafiłam na ciekawy pomysł zapobiegania starzenia się skóry w centrum młodości poczytajciehttp://www.dr(...)ci.html Jak dla mnie ten ekskluzywny trójfazowy program diagnostyczno terapeutyczny może być strzałem w dziesiątkę
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Marzena -

Ja też korzystam z różnych zabiegów i masaży aby w jak najbardziej naturalny sposób napiąć skórę. Przestrzegam diety i chodzę na fitness. Niestety nie mam czasu na regularne wizyty u lekarza, ale czas to zmienić.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~matylda -

Ja z mojego doświadczenia mogę polecić Wam dziewczyny świetny zabieg mezotreapii cytocare. Po prostu dla mnie to jeden z najlepszych zabiegów jesli chodzi o ujedrnienie i wygładzenie naszej skóry.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Lidia -

P.S. Osobiscie widze to w nastepujacy possob. Rzecz jasna, nie chodzi o zadne abstrahowanie od faktu, ze mariawityzm przyjal konkretna forme eklezjalna (a, po rozlamie z 1935 r. nawet dwie niezalezne od siebie). Koscioly mariawickie istnieja (zreszta scisle rzecz biorac rowniez poza Plockiem i Felicjanowem), dzialaja i na swoj possob oraz wedlug swoich zasad, ktore respektuje, glosza Dzielo Bozego Milosierdzia. Faktem jest rowniez, ze pierwotny ideal byl nieco' inny chodzilo o zgromadzenie zakonne, ktore staloby sie trzonem ruchu, majacego ogarnac swiat. EZM probuje ten cel realizowac w poczuciu duchowej lacznosci z pozostalymi nurtami, ale jednak na swoj possob i przynajmniej w sensie jurysdykcyjnym od nich niezaleznie. Od czlonkow Zgromadzenia oczekuje sie tego, ze beda aktywnymi, lojalnymi, wiernymi czlonkami wlasnych denominacji (a jest ich w EZM troche!) i w ich ramach beda krzewic Dzielo, a nie, ze przejda na mariawityzm' (w sensie przynaleznosci koscielnej) czy tez zaczna podlegac jakiejs formie podwojnej jurysdykcji (tu powstalby problem jak takowa polaczyc za zasada lojalnosci wobec wlasnego biskupa/wlasnej spolecznosci). Oczywiscie, podlegamy przewodnictwu Kapituly i Ministra Generalnego, ale to jest zasadniczo inny rodzaj przewodnictwa (w tradycji franciszkanskiej, w odroznieniu od np. benedyktynskich opatow, zwierzchnicy nie posiadaja jurysydykcji porownywalnej z biskupia). To nie wyklucza, rzecz jasna, zywego zainteresowania tym, co sie dzieje w Kosciolach mariawickich. Ja np. dosc instensywnie zajmuje sie obecnie nurtem felicjanowskim' (na razie calkowicie wirtualnie' , bo wciaz nie udalo mi sie wybrac do Felicjanowa).
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Renia -

starzenia skóry nie zatrzymamy to normalne ale zawsze możemy naszej skórze jakoś pomóc i na przykład ja stosuję krem przeciwzmarszczkowy ujędrniający na dzień i na noc z ekstraktem z rozmarynu jest bardzo fajny
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~monika -

Przy dzisiejszym trybie życia,jednak nie da sie zrezygnowac z tego co czym piszecie.Praktycznie trzeba by zamknac sie w hybrydowej puszce.Niestety wiadomo ze sie nie da tak funkcjonowac.Ale jest szereg najrózniejszych kremów ,serum,które pomoga nam zatrzymac czas.Dla mnie takim skutecznym jest serum z kwasem hialuronowym Hydraplus.Dzieki niemu skóra jest dobrze nawilzona,zmarszczki sie wyglaładzaja i nie musze sie chowac pod kloszem.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~:) -

nic nowego się nie dowiedziłam z tego artykułu
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz