1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń99 tys.
  • Odpowiedzi564
  • Ocen na +314
1 tys. ppt ?

Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach (565)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach

Napisał(a): apollo87 -

Ksiądz Paweł Murziński znany stał się ostatnimi czasu z przypominania, że: „Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego”, koronawirus to próba wprowadzenia „szatańskiego porządku”, a komunia na rękę to „znieważanie Pana Jezusa” i profanacja.

I właśnie ostatnio Kuria Metropolitalna w Białymstoku poinformowała w oświadczeniu o zawieszeniu tego księdza:

Ks. Paweł Murziński otrzymał zakaz głoszenia Słowa Bożego, spowiadania wiernych i zakaz publikowania kazań, konferencji, artykułów i jakichkolwiek wypowiedzi w prasie, internecie i innych środkach masowego przekazu. Może natomiast w koncelebrze odprawiać Mszę świętą w parafii św. Jadwigi Królowej w Białymstoku, w której jest wikariuszem.
Jak sądzicie, powodem były poglądy kontrowersyjnego duchownego?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach

Napisał(a): ~gorszy sort -

Od dawna wiadomo, że mamy do czynienia z ciemnotą za nasze pieniądze. Ktoś, kiedyś napisał "łajno do łajna, fajna ferajna" Dlatego tak dużo odchodzi od kościoła. Złożone ręce to nie dowód mądrości.

Reklama

Re: Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach

Napisał(a): ~azt -

Chciałbym spotkać tych wykładowców którzy uczyli tego księdza historii Kościoła i Pisma Świętego Nowego Testamentu. Bo wychodzi na to, że zamiast postawić mu pały na pół kartki indeksu jakoś przepchnęli go dalej. On twierdzi, że wszyscy chrześcijanie w pierwszych wiekach w tym kanonizowani Święci. Dopuszczali się profanacji i bluźnierstwa biorąc komunię własnymi niegodnymi rękami. Chyba, że wtedy to jeszcze nie była profanacja?

Re: Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach

Napisał(a): gość -

uni i apollo87 to konta pracownikow kontraktowych Interii, na funkcji platnego moderatora dyskusji internetowych, czyli tworza kontrowersyjne tematy, aby ludzie o IQ malpy brali sie za kudly. Sami nie uczestnicza w dyskusji a tylko smieja z idiotow, ktorzy jak niewolnicy, sprytnie sprowokowani, darmowo pracuja na zyski Interii a funkcyjnym na wysoka pensje.
Ich tematy maja fikcyjnie symulowac prawdziwego usera forum i zazwyczaj sa promowane na Glownej Interii, wiec temu wystepuje nagly zalew lemingowatych malp z newsowej czesci portalu. Forum przez reklamiarzy, hejterow i trolli, ktorzy na Interii sa od zawsze pod ochrona jest wymarle.
Sprawdzcie na ich kontach ile maja zalozonych tematow a ile odpowiedzi i jakich.
D erick

Re: Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach

Napisał(a): abce -

~gorszy sort Od dawna wiadomo, że mamy do czynienia z ciemnotą za nasze pieniądze. Ktoś, kiedyś napisał "łajno do łajna, fajna ferajna" Dlatego tak dużo odchodzi od kościoła. Złożone ręce to nie dowód mądrości.
".Złożone ręce to nie dowód mądrości " - a tym bardziej pobożności !

..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach