1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń92 tys.
  • Odpowiedzi334
  • Ocen na +301
1 tys. ppt ?

Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach (335)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach

Napisał(a): ~pedant -

~kormoran mnie też nie podobają się panie w obcisłych spodniach biodrówkach.
Ksiądz ma rację.
A panow w spodniach z krokiem zawieszonym w okolicy kolan w niedopranej bieliznie albo bez koszuli w sklepie czy na ulicy lubisz?
INTERIA.PL

Napisał(a): ~KRAKUSIK -

SAM W SUKIENCE CHODZI A INNYCH CHCE POUCZAĆ , A MOŻE BY TAK ZACYTOWAŁ FRAGMENT PISMA O FAŁSZYWYCH PROROKACH I KAPŁANACH. NO CHYBA ŻE CHODZI MU O LIKWIDACJĘ KONKURENCJI , WIADOMO PRZECIEŻ CO SIĘ DZIEJE W SEMINARIACH A I PÓŹNIEJSZE "STAŻE" U NIEKTÓRYCH BISKUPÓW TEŻ NIE SĄ TAJEMNICĄ POLISZYNELA. BYLE NIE SKOŃCZYŁ JAK THYMOTHEUSZ CO JEDNEMU SŁUŻYĆ NIE CHCIAŁ I TERAZ WIELU W OGRODACH WATYKAŃSKICH SŁUŻYĆ MUSI. POKUTA TAKA.

Reklama

Napisał(a): ~Ciekawska -

" mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego"
Czy mam rozumieć, ze księżulo nie nosił sutanny? Bo sutanna jak kiecka - jest ubiorem kobiety, więc najwyraźniej ci, co tak uparcie cały czas w tych czarnych kiecach aradują, to obrzydłymi są dla Pana, Boga swego...
Na szczęście ten BÓG, którego ja kocham i wyznaję, takimi pierdołami się nie zajmuje!
A komunia podawana na MOJĄ rękę jest o wiele mniejszą profanacją, niż komunia podawana łaą pedofila czy innego zboka!

Napisał(a): ~gos -

~Ciekawska " mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego"
Czy mam rozumieć, ze księżulo nie nosił sutanny? Bo sutanna jak kiecka - jest ubiorem kobiety, więc najwyraźniej ci, co tak uparcie cały czas w tych czarnych kiecach aradują, to obrzydłymi są dla Pana, Boga swego...
Na szczęście ten BÓG, którego ja kocham i wyznaję, takimi pierdołami się nie zajmuje!
A komunia podawana na MOJĄ rękę jest o wiele mniejszą profanacją, niż komunia podawana łaą pedofila czy innego zboka!
Sutanna jest ubiorem kobiety??? Od kiedy? Twoja matka chodzi w sutannie? :)

Reklama

Napisał(a): ~irena -

~gos
~Ciekawska " mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego"
Sutanna jest ubiorem kobiety??? Od kiedy? Twoja matka chodzi w sutannie? :)

Reklama

Napisał(a): ~Ola -

~karol
~Raddo Czy kogokolwiek to obchodzi? Kto jeszcze tam chodzi?

ja chodze do kościoła...moja rodzina znajomi,znajomi znajomych...polecam

-jesteś czcicielem ukradzionego Żydom potomka żydowskiej gołębicy i jesteś z tego jako złodziej dumny ?

Napisał(a): ~Baron -

~Raddo Czy kogokolwiek to obchodzi? Kto jeszcze tam chodzi?
Jezeli ciebie to nie obchodzi i wolisz chodzic do swojego rodzinnego swinskiego chlewa to po jaki h,j to komentujesz???no pytam sie swirku?

Napisał(a): gość -

a A ja uwaźam.ta cała religia to zwykły wymysł aby daç panienkom w sukmaie na ich chciejstwo. Mało,źe się poanoszą to ubliźajà a sami sà nie w porządku i oni mają nas uczyć moralności. Obrzydliwe.M
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach