1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń99 tys.
  • Odpowiedzi564
  • Ocen na +314
1 tys. ppt ?

Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach (565)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach

Napisał(a): gość -

Przez takie wypoqiedzi. Nasza wiara zanika. Czemu. Prymas. Polski nie reaguje ? Nie rozumiem ? Mlodziez sie smieje i nie wie w co wierzyc ? Dokad zmierzamy. Jakie kiedys byly piekne lekcje religi w salkach katechetycznych. Czy to tylko juz wspomnienia ze cale klasy chodzily na religie. Nikt niczego nie uczyl sie na pamiec abyc zaliczyć. Wspaniale lata to byly jak nie bylo polityki na lekcjach religi i swoboda wypowiedzi. Czy tak bylo wszedzie nnie wiem napewno ale w miastach tak bylo

Reklama

Napisał(a): abce -

scorpior Najwięcej zboczeńców w sukienkach widziałem jak byłem na rozprawie w sądzie.
Byłeś w sądzie więc widziałeś sędziów ,prokuratorów i adwokatów TOGACH .
SUTANNA a TOGA to dwa różne odzienia służbowe , różniące się materiałem , fasonem , krojem oraz odpowiednimi .lamówkami oraz dodatkami

Reklama

gość Przez takie wypoqiedzi. Nasza wiara zanika. Czemu. Prymas. Polski nie reaguje ? Nie rozumiem ? Mlodziez sie smieje i nie wie w co wierzyc ? Dokad zmierzamy. Jakie kiedys byly piekne lekcje religi w salkach katechetycznych. Czy to tylko juz wspomnienia ze cale klasy cho
dzily na religie. Nikt niczego nie uczyl sie na pamiec abyc zaliczyć. Wspaniale lata to byly jak nie bylo polityki na lekcjach religi i swoboda wypowiedzi. Czy tak bylo wszedzie nnie wiem napewno ale w miastach tak bylo

Potwierdzam . Tak było !

Napisał(a): ~czytaj Biblię -

siądz cytuje Pism Święte - więc dlaczego go ukarali, -
sprawdź Księga Powtórzonego Prawa 22, 5 Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego1

Napisał(a): ~sprawdź -

~yulo ten ksiądz znieważa kierunek talmudyczno-wojtyliański ścieku posoborowia z naszymi autorytetami epoki PRLu, Brawo!
ten ksiadz cytuje Biblie - Księga Powtorzonego Prawa 22, 5

Niestety wielebny ma rację tylko brzydko się wysłowil bo do kościoła trzeba być ubranym stosownie bo jesteśmy w domu pana nie jak przykucie zamiast klęknąć pan czy pani krótka koszula lub bluzka na plecach się podciągnie i reszta wiernych może podziwiać spocony i śmierdzący rów Mariański z częścią pośladków obrzydliwe

gość Przez takie wypoqiedzi. Nasza wiara zanika. Czemu. Prymas. Polski nie reaguje ? Nie rozumiem ? Mlodziez sie smieje i nie wie w co wierzyc ? Dokad zmierzamy. Jakie kiedys byly piekne lekcje religi w salkach katechetycznych. Czy to tylko juz wspomnienia ze cale klasy chodzily na religie. Nikt niczego nie uczyl sie na pamiec abyc zaliczyć. Wspaniale lata to byly jak nie bylo polityki na lekcjach religi i swoboda wypowiedzi. Czy tak bylo wszedzie nnie wiem napewno ale w miastach tak bylo
Na lekcje religii chodziło się do salek katechetycznych przy kościele . Chodziły całe klasy bez przymusu . Katecheci nie sprawdzali obecności . Nawet w czasie kolędy w domu kapłan nie pytał czy uczęszczamy ja i rodzeństwo na lekcje religii i nawet nie przepytywał z materiału lekcyjnego.
To były piękna czasy !

KoKobiety w obcisłych spodniach wyglądają ponętnie i pięknie. Jednak do kościoła mogły by się ubierać nieco skromniej.Takim ubiorem mogą rozpraszać uwagę brzydszej części społeczeństwa, czyli nas mężczyzn. Można się ze mną nie zgadzać, ale każdy ma prawo mieć swoje poglądy. Pozdrawiam Panie🤣
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zawieszono księdza - tego od obrzydliwych kobiet w spodniach