562
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi453
  • Ocen na +49
562 ppt ?

Zbieram głosy nad usunięciem Adminów (454)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zbieram głosy nad usunięciem Adminów

Napisał(a): soczi -

Zgłaszam wniosek o usunięcie Adminów czyli wszystkie te osoby które tworzyły forum
i teraz je obsługują .
Podstawowe zarzuty to :

1. Brzydota i złe funkcjonowanie techniczne forum .

2. Naruszanie wolności słowa na tym forum .

3. Brak pomysłu na funkcjonowanie forum .

Proszę wszystkie osoby o wpisywanie swoich uwag skarg i zażaleń .
Wszystkie głosy zbierzemy i wyślemy do władz Interii .

INTERIA.PL

Re: Zbieram głosy nad usunięciem Adminów

Napisał(a): Admin -

Rozumiem, że to wpis powodowany rozgoryczeniem po usunięciu ostatniego tematu w którym to w dość niewybredny sposób kpiłeś sobie z ofiar ostatniego zamachu we Francji? No cóż, niestety taki mamy tu na forum regulamin, tego typu treści nie przejdą.

A co do samych zarzutów:

Zgłaszam wniosek o usunięcie Adminów czyli wszystkie te osoby które tworzyły forum i teraz je obsługują .
Dziękujemy, lata naszej pracy do kubła na śmieci.

Podstawowe zarzuty to : 1. Brzydota i złe funkcjonowanie techniczne forum .
Przykro nam, że forum nie spełnia Twoich oczekiwań estetycznych. Niestety nie jesteśmy w stanie dogodzić wszystkim na raz, a Ciebie prosiłbym o zdecydowanie się czy forum ma być "bardziej kolorowe" czy "bardziej szare" bo przy każdej odsłonie tego typu masz odmienne zdanie. Można odnieść wrażenie, że to po prostu 'krytyka dla krytyki". Co do funkcjonowania technicznego, to w regulaminie forum jest opisany cały proces jak zgłosić taką wadę, możesz podać przykłady takich zgłoszeń ze swojej strony na które nie zareagowaliśmy?

Jeśli mowa o kasowaniu wpisów naruszających regulamin czy przenoszenie wpisów które z uporem godnym lepszej sprawy zamieszczasz w jednym dziale, a prośby stosowane od ponad roku nie przynoszą skutku, to chyba niestety nie odnosimy się do tej samej "wolności słowa". Wszak ta, m. in. w Polsce jest regulowana przez różne ustawy czy paragrafy.

Tu ciężko mi się wypowiadać ponieważ nie konfrontowaliśmy raczej tego tematu ze stanem rzeczywistym, czyli naszym planem na dalsze funkcjonowanie forum. Rozumiem, że to subiektywna opinia związana z jednostronnym oglądem sytuacji?

Proszę wszystkie osoby o wpisywanie swoich uwag skarg i zażaleń . Wszystkie głosy zbierzemy i wyślemy do władz Interii .
Można je również zgłaszać bezpośrednio do mnie, wtedy będę w stanie się do takich skarg i zażaleń odnieść w sposób bezpośredni.

Napisał(a): Gość -

Ha ha ha !!!!
No toś Soku poleciał!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P
A serio.....jedno co mi się tu nie podoba...to brak konsekwencji i równości.....
Jeden dostaje ostrzeżenia za nic.....a inny moze publicznie i bezkarnie obrażac, obmawiać...atakować....
Ale tamten jest ''dobry'' bo generuje róch na Forum.....!

Reklama

bodzik1 Ha ha ha !!!!
A serio.....jedno co mi się tu nie podoba...to brak konsekwencji i równości.....
Jeden dostaje ostrzeżenia za nic.....a inny moze publicznie i bezkarnie obrażac, obmawiać...atakować....
Bodziku, rozumiem, że to o sobie piszesz ;) Jak Ciebie obrażają to idzie skarga, jak Ty obrażasz to "wolność słowa"? Nie czepiam się tak dla jasności - taka poniedziałkowa refleksja...

Napisał(a): ~gośc -

GorolspozaTatyr Zarzuty obalam:
1. Brzydota i złe funkcjonowanie techniczne forum .
Uroda jak też funkcjonalność jest znacznie lepsze, jak ta poprzednia.

Regulamin i zasady, to dwie rzeczy, do których powinno się stosować i je przestrzegać.
Kto nie chce, na tego jest skuteczny bat.

Pomysłami należy zasypywać Administratora, podany jest nawet adres, na który należy korespondencję kierować.

Z szacunkiem
Ad1.Są gusty i guściki.Według ciebie forum jest "urodziwe" a według innych nie, więc nie wypowiadaj się autorytatywnie, że forum jest piękne skoro jest brzydkie.O funkcjonowaniu tego forum już nie wspomnę.

Ad2.Mowa jest o naruszaniu wolności słowa a nie o regulaminie i zasadach więc o czym ty gadasz?!Na tym forum jest nagminnie naruszana wolność słowa i posty są bezmyślnie usuwane.

Ad3.Skąd wiesz czy administracja nie jest zasypywana pomysłami?Może jest, tylko nie bierze ich pod uwagę.

Reklama

Napisał(a): BezNicka -

Admin Rozumiem, że to wpis powodowany rozgoryczeniem po usunięciu ostatniego tematu w którym to w dość niewybredny sposób kpiłeś sobie z ofiar ostatniego zamachu we Francji? No cóż, niestety taki mamy tu na forum regulamin, tego typu treści nie przejdą.

A co do samych zarzutów:

Zgłaszam wniosek o usunięcie Adminów czyli wszystkie te osoby które tworzyły forum i teraz je obsługują .

Przykro nam, że forum nie spełnia Twoich oczekiwań estetycznych. Niestety nie jesteśmy w stanie dogodzić wszystkim na raz, a Ciebie prosiłbym o zdecydowanie się czy forum ma być "bardziej kolorowe" czy "bardziej szare" bo przy każdej odsłonie tego typu masz odmienne zdanie. Można odnieść wrażenie, że to po prostu 'krytyka dla krytyki". Co do funkcjonowania technicznego, to w regulaminie forum jest opisany cały proces jak zgłosić taką wadę, możesz podać przykłady takich zgłoszeń ze swojej strony na które nie zareagowaliśmy?

Jeśli mowa o kasowaniu wpisów naruszających regulamin czy przenoszenie wpisów które z uporem godnym lepszej sprawy zamieszczasz w jednym dziale, a prośby stosowane od ponad roku nie przynoszą skutku, to chyba niestety nie odnosimy się do tej samej "wolności słowa". Wszak ta, m. in. w Polsce jest regulowana przez różne ustawy czy paragrafy.

Tu ciężko mi się wypowiadać ponieważ nie konfrontowaliśmy raczej tego tematu ze stanem rzeczywistym, czyli naszym planem na dalsze funkcjonowanie forum. Rozumiem, że to subiektywna opinia związana z jednostronnym oglądem sytuacji?

Proszę wszystkie osoby o wpisywanie swoich uwag skarg i zażaleń . Wszystkie głosy zbierzemy i wyślemy do władz Interii .
Można je również zgłaszać bezpośrednio do mnie, wtedy będę w stanie się do takich skarg i zażaleń odnieść w sposób bezpośredni.
...
Zarzuty , każdy ma własne . Nie sposób odwoływać admina po każdym dąsie . Was nie należy odwoływać, żadnych ,,miękkich,, poczynań . Dzięki Waszej ...hmm wytężonej pracy , mam dość materiału by wezwać Zarząd przed sąd . Powodów ? Masa . Jeden - Kto i komu pozwolił do usuwania poistów z takich forów jak to ? Ba , odpowiedzi na ,,zaginione,, posty tez są usuwane . Zobaczymy jak to się ma do nawet regulowanej wolności słowa, dostępu do internetu , dyskryminowaniu ludzi , dla których internet i fora , to jedyna łączność z im podobnymi, mającomi podobne zainteresowania itd. . Miłego dnia życzę dla admisiów . Osiemdziesiąty dziewiąty z miękkim lądowaniem , już się nie powtórzy . ...
Nauczyliście mnie jak psa Pawłowa ...robić screen po każdym poście...

Reklama

Napisał(a): ~Oli -

BezNicka
Admin Rozumiem, że to wpis powodowany rozgoryczeniem po usunięciu ostatniego tematu w którym to w dość niewybredny sposób kpiłeś sobie z ofiar ostatniego zamachu we Francji? No cóż, niestety taki mamy tu na forum regulamin, tego typu treści nie przejdą.

A co do samych zarzutów:

...
Zarzuty , każdy ma własne . Nie sposób odwoływać admina po każdym dąsie . Was nie należy odwoływać, żadnych ,,miękkich,, poczynań . Dzięki Waszej ...hmm wytężonej pracy , mam dość materiału by wezwać Zarząd przed sąd . Powodów ? Masa . Jeden - Kto i komu pozwolił do usuwania poistów z takich forów jak to ? Ba , odpowiedzi na ,,zaginione,, posty tez są usuwane . Zobaczymy jak to się ma do nawet regulowanej wolności słowa, dostępu do internetu , dyskryminowaniu ludzi , dla których internet i fora , to jedyna łączność z im podobnymi, mającomi podobne zainteresowania itd. . Miłego dnia życzę dla admisiów . Osiemdziesiąty dziewiąty z miękkim lądowaniem , już się nie powtórzy . ...
Wiesz jak sie to nazywa? Choroba psychiczna

BezNicka - Kto i komu pozwolił do usuwania poistów z takich forów jak to ? Ba , odpowiedzi na ,,zaginione,, posty tez są usuwane . Zobaczymy jak to się ma do nawet regulowanej wolności słowa, dostępu do internetu , dyskryminowaniu ludzi , dla których internet i fora , to jedyna łączność z im podobnymi, mającomi podobne zainteresowania itd. . .
Interia oświadcza, że nie zamawia, nie zleca ich przygotowywania, nie dokonuje analizy redakcyjnej czy też autoryzacji przedpublikacyjnej, zapisuje Wpisy i Komentarze we własnej infrastrukturze technicznej i udostępnia w sieci internet, przy czym zastrzega sobie prawo do usunięcia, już dodanych:

- Wpisów i Komentarzy, które zawierają zwroty lub określenia powszechnie uznawane za wulgarne (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.) lub zwroty lub określenia powszechnie uznawane za obraźliwe lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich, niezgodne z obowiązującym prawem, oraz takie które mają charakter reklamy, kryptoreklamy, product placementu,

- Wpisów i Komentarzy, które zawierają utwory w rozumieniu prawa autorskiego wprowadzone za pośrednictwem mechanizmu (dodaj plik), co do których Użytkownik nie posiada praw niezbędnych do ich eksploatacji
w szczególności po otrzymaniu wiarygodnego lub urzędowego zgłoszenia co do bezprawności publikowanych przez Użytkownika Komentarzy lub Wpisów w trybie i na warunkach ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz. U.z roku 2002, Nr 144, poz.1204 z poz. zm.).

Czytaj więcej na http://firma.(...)=chrome

Admin
bodzik1 Ha ha ha !!!!
Bodziku, rozumiem, że to o sobie piszesz ;) Jak Ciebie obrażają to idzie skarga, jak Ty obrażasz to "wolność słowa"? Nie czepiam się tak dla jasności - taka poniedziałkowa refleksja...
Wiesz że tak nie jest.....
A skoro tak twierdzisz.....to podaj mi posty w których kogoś obrażam.....
No....niestety...skoro Wy nie reagujecie, czasami człowiek musi się bronić sam....
Ale chyba widzisz różnicę między słowem ''idiota'' użytym w ostateczności....a ...ściganiem kogoś po całym forum i snuciem obraźliwych domysłów na temat jego rodziny, życia prywatnego...?
Słowo ''Idiota'' kasowane jest automatycznie....a wycieczki osobiste są kwitowane przez Was tekstem: "nie wnikamy w prywatne konflikty"......
Jakie ja mogę mieć konflikty z kimś kogo nie znam......kimś kto mnie nie zna....a tylko nie podoba mu się ilość moich wpisów???????????

Napisał(a): ~gość -

GorolspozaTatyr
bodzik1 Ha ha ha !!!!
W sobotę zostałem istotą z gatunku IDIOTA,..
to prawda, tu przyznaję i podziwiam wysoką kulturę,
poprzedzone było SORRY więc jestem zadowolony i usatysfakcjonowany.
Dodam przekornie,.....
komu nie na rękę, nie podoba się, nie leży lub nie pasi...
to są inne pastwiska na tego rodzaju wyzwiska.

Z szacunkiem
Czasem nawet kultura ma swoje granice.
Bardzo zasłużenie przyznano ci ten "zaszczyt".

GorolspozaTatyr
fannn
pani bodzia jest bezmyslna swiadczy o tym chociaz jej bogata retoryka usmieszki itp
...czy ja wymieniłem autora tamtego niestosownego słowa?

Z szacunkiem
no to się czepiasz naszej ciapciowatej bodzi?

Napisał(a): BezNicka -

~Oli
BezNicka

A co do samych zarzutów:

...
Wiesz jak sie to nazywa? Choroba psychiczna
...
Jak zwał , tak zwał , aby imię miał . Tobie też życzę miłego dnia

bodzik1 Wiesz że tak nie jest.....
A skoro tak twierdzisz.....to podaj mi posty w których kogoś obrażam.....
No....niestety...skoro Wy nie reagujecie, czasami człowiek musi się bronić sam....
Ale chyba widzisz różnicę między słowem ''idiota'' użytym w ostateczności....a ...ściganiem kogoś po całym forum i snuciem obraźliwych domysłów na temat jego rodziny, życia prywatnego...?
Słowo ''Idiota'' kasowane jest automatycznie....a wycieczki osobiste są kwitowane przez Was tekstem: "nie wnikamy w prywatne konflikty"......
Jakie ja mogę mieć konflikty z kimś kogo nie znam......kimś kto mnie nie zna....a tylko nie podoba mu się ilość moich wpisów???????????
Wycieczki osobiste, zawsze możesz zgłosić do mnie i sprawa się rozwiąże, ale udawanie "świętego" (ile razy to już przerabialiśmy?) i zarzucanie innym, że obrażają, lub są na piedestale w momencie, gdy wyzywa się innych (skąd ostrzeżenia na profilu?) to zawsze "łamanie wolności słowa", w takich przypadkach dobrze jest się też uciec do wytrychu, że "on też tak pisał a mu nie skasowaliście" ergo na forum nie ma równości słowa. Najtrudniej jednak zajrzeć we własny ogródek i zastanowić się nad tym jaki "rezonans" tworzą tego typu wypowiedzi (np. nazywanie kogoś idiotą).

Przecież 99 proc. zarzutów które do nas trafia to zwykle krytyka naszych działań odnośnie tego, że coś usunęliśmy lub nie, skąd zatem na forum 30 tys. wpisów miesięcznie? Jesteś ciekawa jaki procent kasujemy? Licząc bez ewidentnych wulgaryzmów to promile (w przypadku forum) i podobne wartości w komentarzach, no ale podsumowanie to "łamanie wolności słowa", bo komuś wywalono zamieszczany 10 razy ten sam wpis z linkiem do tej samej strony lub konkurencji...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak gosowa za usunieciem polityka
  • skarga na admina czateria
Do góry strony: Zbieram głosy nad usunięciem Adminów