562
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi453
  • Ocen na +49
562 ppt ?

Zbieram głosy nad usunięciem Adminów (454)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zbieram głosy nad usunięciem Adminów

Napisał(a): BezNicka -

piotruchg Najważniejszym argumnetem jest łamanie prawa, poprzez nielegalną cenzurę, blokadę wolności słowa, oraz przyzwolenie na fałszowanie ocen zarówno felietonów jak też komentarzy.. Przykłady? TYSIĄCE! A bryluje w tym forum pod felietonami red. Ziemkiewicza. Jestem z Wami.
...
he he he , widzisz akurat to , ja rozumiem , pytanie gdzie jest wola admina , by też zrozumieć ? Jeśli zaś admin tego nie chce, nie rozumie , to jakim cudem zrozumie moderator , który ma ,,wolną rękę,, dzięki ogólnikowemu Regulaminowi ? Gadka , a pamiętam ponad rok wstecz , z nimi ( adminami) to rzucanie grochem , o ścianę . Przez rok , kota nauczę wodę po korzystaniu spuszczać . Tutaj do użytkownika zarejestrowanego podchodzą jak do gówniarza co klnie , za łeb i won z baru ....
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

GorolspozaTatyr
bodzik1
GorolspozaTatyr
~gość
Czasem nawet kultura ma swoje granice.
Bardzo zasłużenie przyznano ci ten "zaszczyt".
Kamuflujący się w niezalogowanie szanowny userze o znanym nicku,..
ja o faktach a Ty jak wielu zresztą pomawia.
Plotki to nie moja dziedzina, więc wybacz.
Proszę ów brak kultury zacytować lub linkiem wskazać, ...
gdzie i jakim słowem, choćby z rodzaju tego jakim słowo IDIOTA.

Z szacunkiem
Proszę bardzo.....
Ewidentna obraza innego użytkownika.....insynuacje....pomówienie.......Wpis TOTALNIE nietematyczny.....:)
Czyżby to było to.......Trollowanie........................?
E....nie znam się......xD
Proszę aby nie czytać wybiórczo:

Czasem nawet kultura ma swoje granice.
Bardzo zasłużenie przyznano ci ten "zaszczyt".
- to było pod moim adresem więc skomentowałem prosząc o przedstawienie konkretów.

Z szacunkiem
Wpis nietematyczny...?
Tollowanie........?

Napisał(a): ~ewela -

Wtrącę się jeśli mogę.....tak na temat:)
Nie podważam i nie krytykuję niczyjej pracy,NIKT nie jest doskonały a praca Admina z pewnością łatwą nie jest,-choćby ze względu na to,że właściwie pośrednio ma się do czynienia z masą ludzi,z różnymi poglądami,charakterami i do tego różnistymi wymaganiami.
Ja osobiście nie raz prowadziłam tutaj pyskówki,i czasem uwłaczałam ale częściej chyba nie........podkreślam-chyba:))
Chciałam jednak zwrócić uwagę na to,iż bardzo często moje wpisy zostały usunięte na prośbę moich "rozmówców",tylko dla tego,że im nie odpowiadało to jakie mam o nich zdanie,natomiast ja niczego nie zgłaszałam,w wyniku czego większość z tych "dyskusji" traciło kontekst,i widoczne pozostawało tylko "nie obrażanie" mojej osoby:P
Czy nie można by w takich sytuacjach zapoznać się z kontekstem tych pyskówek??
I czasem po prostu sprawiedliwiej do tego podejść,i albo usuwam wszystko albo nic??>
Rozumiem,że nie jesteście w stanie czytać wszystkiego,bo to nie realne,-no w każdym razie ja nie wyobrażam sobie abym miała przeczytać WSZYSTKIE wpisy na forum....niemniej może czasem oszczędziło by to niepotrzebnych sporów.

A co do Bodzi.........nie czytał wszystkich jej wpisów więc pewnie coś przeoczyłam,ale jakoś nie przypominam sobie,żeby kogokolwiek obrażała,a jeśli to robiła,to z całą pewnością nie z braku laku.
Tyle.

Reklama

GorolspozaTatyr
Kressska][cytat kogo=~gośc
Góralowi wszytko się podoba bo to przecież troll mający dupochron w postaci Adminów. I takich osób jest tu kilka. I nie trzeba być idiotą żeby to zauważyć ;)))
Szanowna bodzik1 potrafi swoje słowa poprzeć konkretami?
Bo to jest obraźliwe i nieczyste zagrannie - nie sądzisz?

Z szacunkiem
Czyżby wpis personalny....? Nietematyczny...? Mający na celu wywołanie sporów między użytkownikami....?
xD

Reklama

Kressska
GorolspozaTatyr
Góralowi wszytko się podoba bo to przecież troll mający dupochron w postaci Adminów. I takich osób jest tu kilka. I nie trzeba być idiotą żeby to zauważyć ;)))

Z szacunkiem
Lol co za TROLL :DDD

O czym Ty do mnie piszesz trollu? Hmm?
Cosik mu się.....yyyyyy....przestawiło......xD
Choć ta wszystkie pozostałe , normalne......Flaszkę se zrobimy....i opiszemy to na Forum ze szczegółami!!!:P
(Admin....wiem ze to na ostrzeżenie zasługuje...:((((((((((( )

~ewela Wtrącę się jeśli mogę.....tak na temat:)
Nie podważam i nie krytykuję niczyjej pracy,NIKT nie jest doskonały a praca Admina z pewnością łatwą nie jest,-choćby ze względu na to,że właściwie pośrednio ma się do czynienia z masą ludzi,z różnymi poglądami,charakterami i do tego różnistymi wymaganiami.
Ja osobiście nie raz prowadziłam tutaj pyskówki,i czasem uwłaczałam ale częściej chyba nie........podkreślam-chyba:))
Chciałam jednak zwrócić uwagę na to,iż bardzo często moje wpisy zostały usunięte na prośbę moich "rozmówców",tylko dla tego,że im nie odpowiadało to jakie mam o nich zdanie,natomiast ja niczego nie zgłaszałam,w wyniku czego większość z tych "dyskusji" traciło kontekst,i widoczne pozostawało tylko "nie obrażanie" mojej osoby:P
Czy nie można by w takich sytuacjach zapoznać się z kontekstem tych pyskówek??
I czasem po prostu sprawiedliwiej do tego podejść,i albo usuwam wszystko albo nic??>
Rozumiem,że nie jesteście w stanie czytać wszystkiego,bo to nie realne,-no w każdym razie ja nie wyobrażam sobie abym miała przeczytać WSZYSTKIE wpisy na forum....niemniej może czasem oszczędziło by to niepotrzebnych sporów.

A co do Bodzi.........nie czytał wszystkich jej wpisów więc pewnie coś przeoczyłam,ale jakoś nie przypominam sobie,żeby kogokolwiek obrażała,a jeśli to robiła,to z całą pewnością nie z braku laku.
Tyle.
Ewela to jest nic, Adminka mnie upomina na priv, wiesz za co? Za to, że odpyskowałam osobie, która mnie personalnie obraziła w temacie, dodam że ta osoba jako pierwsza mnie skomentowała obraźliwym epitetem.... Zatem mnie można obrażać, zgłaszam do usunięcia, nie ma reakcji, odpyskowuję i dostaję upomnienie od Adminki...to jak to nazwać?
Nie ma określenie tylko "debile".

Reklama

Napisał(a): Admin -

Kressska

Ewela to jest nic, Adminka mnie upomina na priv, wiesz za co? Za to, że odpyskowałam osobie, która mnie personalnie obraziła w temacie, dodam że ta osoba jako pierwsza mnie skomentowała obraźliwym epitetem.... Zatem mnie można obrażać, zgłaszam do usunięcia, nie ma reakcji, odpyskowuję i dostaję upomnienie od Adminki...to jak to nazwać?
Ten wpis to na poważnie? Bo oczom nie wierzę. Dlaczego nie zgłosiłaś tego do Adminki lub do mnie? Twoim zdaniem to jest sposób na rozwiązywanie problemów na forum?

Napisał(a): ~gosc -

KreSSSka ,ale nie obrażaj admminki ty naprawdę nie widzisz jak się zachowujesz? zwróciła ci uwagę słuszną i nie używaj określeń"debile" wobec administratorów ty się ciesz ,że pozwalają ci tu pisać ,a jak ci się tu nie podoba to zawsze możesz odejść kultura to podstawa panno Lilith70

GorolspozaTatyr
bodzik1
GorolspozaTatyr

Z szacunkiem
Czyżby wpis personalny....? Nietematyczny...? Mający na celu wywołanie sporów między użytkownikami....?
xD
To prawda, pomylić się jest rzeczą ludzką,..
góral też człowiek ale poza pomyłką autora,..
autorka jest szanowna Kressska....
nie ma w moimi poście niczego obraźliwego,...
jest pytanie o uzasadnienie bardzo brzydkiego zarzutu.
Szanowną bodzik1 przepraszam.

Z szacunkiem
Hmmmmmm....przytoczę tu jeszcze coś.....:0
(bardzo mi się podoba...i jest adekwatne do sytuacji mającej tu miejsce...xD)

http://forum.(...)-admina

hihihihi......

Kressska

Nie mam pojęcia z czego to wynika,na prawdę.
Może pozostaje po prostu jasno i wyraźnie zadać pytanie: "Czy Admini i Modzi,mają na forum ulubieńców,których obowiązują inne prawa?"
Wszyscy jesteśmy dorośli(no prawie wszyscy bo zdarzają się nastolatkowie,ale oni tu głosu nie zabierają).
Twój przypadek sprzed kilku miesięcy,nie wiem już dokładnie kiedy to już było,to w ogóle jest ekstremalny.
Więc jak to jest?? Dlaczego jednym jest zarzucane obrażanie i nie "trzymanie" się regulaminu,a innym idzie się na rękę sekundę po tym jak zgłaszają wpis.....w którym ani obrazy ani przekleństw nie ma.
Ale tak szczerze,to jak sobie wyobrażę odpowiedzi na te pytania,to chyba wolę ich nie znać,-bo to będzie analogowy bełkot,niczym nie różniący się od tych poprzednich.
Niestety,ale takie jest moje zdanie i wcale nie chcę tu nikogo obrażać.

Na temat działalności Adminów nie ma sensu się wypowiadać. Kiedy przeniosłem polemikę dotyczącą złośliwego prześladowania przez jednego z uczestników na priw dowiedziałem się że to ja jestem wszystkiemu winien bo odpowiadam na zaczepki. To że to ja dostałem więcej upomnień to też moja wina bo nie skarżyłem się każdorazowo do Adminów. Zdaniem Adminów prowokowany ma siedzieć na d...e i nie odzywać się bo prowokacja jest właśnie po to aby dać Adminom powód do ukarania i oni nie są od rozstrzygania o winie.

~ewela
Kressska

Nie mam pojęcia z czego to wynika,na prawdę.
Może pozostaje po prostu jasno i wyraźnie zadać pytanie: "Czy Admini i Modzi,mają na forum ulubieńców,których obowiązują inne prawa?"
Wszyscy jesteśmy dorośli(no prawie wszyscy bo zdarzają się nastolatkowie,ale oni tu głosu nie zabierają).
Twój przypadek sprzed kilku miesięcy,nie wiem już dokładnie kiedy to już było,to w ogóle jest ekstremalny.
Więc jak to jest?? Dlaczego jednym jest zarzucane obrażanie i nie "trzymanie" się regulaminu,a innym idzie się na rękę sekundę po tym jak zgłaszają wpis.....w którym ani obrazy ani przekleństw nie ma.
Ale tak szczerze,to jak sobie wyobrażę odpowiedzi na te pytania,to chyba wolę ich nie znać,-bo to będzie analogowy bełkot,niczym nie różniący się od tych poprzednich.
Niestety,ale takie jest moje zdanie i wcale nie chcę tu nikogo obrażać.
Powiem Ci tak.....
Jak nie użyjesz słowa na Q.......ani nie stwierdzisz ze kogoś uwaasz za IDIOTĘ.....możesz bezkarnie lżyć tu jego...i jego rodzine...:P
A reszta się jakoś potoczy...xD
Koniec końców jest taki....
Tego typu tematy budzą ostrą dyskusje....Ruch się wzmaga...reklamodawca zadowolony.......i biznes się kreci.....xD

Admin
Kressska

Ten wpis to na poważnie? Bo oczom nie wierzę. Dlaczego nie zgłosiłaś tego do Adminki lub do mnie? Twoim zdaniem to jest sposób na rozwiązywanie problemów na forum?
Co miałam zgłosić? Gdzie? Komu?Przecież to adminka do mnie pisała z upomnieniem, kazałam jej spadač na drzewo, bo to szczyt bezczelności, ile wpisów jest nieusuwanych? Obraź trola to wpis zaraz leci, a jak Ciebie obrażają, to nie ma reakcji i jeszcze Adminka upomnienie na priv pisze. Noż kurde. To był temat o aborcji. Priva Adminki też mam. Mogę przesłać ale po południu. Teraz wpadłam na chwilę.
Choć nie wierzę w Pana zdziwienie. Po prostu zatkało, co? I nie wiesz jak się już tłumaczyć. Zapanujcie nad tym co robicie w końcu.

prowincjusz2 Na temat działalności Adminów nie ma sensu się wypowiadać. Kiedy przeniosłem polemikę dotyczącą złośliwego prześladowania przez jednego z uczestników na priw dowiedziałem się że to ja jestem wszystkiemu winien bo odpowiadam na zaczepki. To że to ja dostałem więcej upomnień to też moja wina bo nie skarżyłem się każdorazowo do Adminów. Zdaniem Adminów prowokowany ma siedzieć na d...e i nie odzywać się bo prowokacja jest właśnie po to aby dać Adminom powód do ukarania i oni nie są od rozstrzygania o winie.
Może i coś w tym jest,bo z pewnością czasem lepiej "ugryźć się w język" zanim się coś powie,ale ileż można ten jęzor przygryzać??
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak gosowa za usunieciem polityka
  • skarga na admina czateria
Do góry strony: Zbieram głosy nad usunięciem Adminów