562
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi453
  • Ocen na +49
562 ppt ?

Zbieram głosy nad usunięciem Adminów (454)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zbieram głosy nad usunięciem Adminów

Napisał(a): Admin -

wielokropek Szanowana Pani Admin I Panie Adminie, prosze o konkretna odpowidziec. Czy na forum jest nielegalna cenzura czy jej nie ma? : ]
Dla jasności za Wikipedią:

Cenzura (łac. censere ’osądzać’) – świadome wprowadzenie w błąd poprzez selektywny dobór zazwyczaj masowo rozpowszechnianych informacji.

Inna definicja:
Cenzura – kontrola publicznego przekazywania informacji, ograniczająca wolność publicznego wyrażania myśli i przekonań. Polega na weryfikacji audycji radiowych, telewizyjnych, widowisk, Internetu itp. przez organy państwowe z punktu widzenia ich zgodności z prawem, polityką państwową, obronnością.

Dla jasności na forum NIGDY nie było, nie ma i nie będzie JAKIEGOKOLWIEK weryfikowania wpisów, jedyne co na forum obowiązuje to regulamin portalu i forum oraz Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną, która mówi, że:

link do ustawy: http://isap.s(...)1441204

Art. 14.
1. Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając
zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez
usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi
działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania
wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z
nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.
2. Usługodawca, który otrzymał urzędowe zawiadomienie o bezprawnym charakterze
przechowywanych danych dostarczonych przez usługobiorcę i uniemożliwił
dostęp do tych danych, nie ponosi odpowiedzialności względem tego usługobiorcy
za szkodę powstałą w wyniku uniemożliwienia dostępu do tych danych.
3. Usługodawca, który uzyskał wiarygodną wiadomość o bezprawnym charakterze
przechowywanych danych dostarczonych przez usługobiorcę i uniemożliwił dostęp
do tych danych, nie odpowiada względem tego usługobiorcy za szkodę powstałą
w wyniku uniemożliwienia dostępu do tych danych, jeżeli niezwłocznie
zawiadomił usługobiorcę o zamiarze uniemożliwienia do nich dostępu.
4. Przepisów ust. 1-3 nie stosuje się, jeżeli usługodawca przejął kontrolę nad usługobiorcą
w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o ochronie
konkurencji i konsumentów (Dz.U. Nr 122, poz. 1319, z 2001 r. Nr 110, poz.
1189 i Nr 154, poz. 1800 oraz z 2002 r. Nr 129, poz. 1102).

Zatem z forum usuwane są TYLKO I WYŁĄCZNIE wpisy, które naruszają regulamin "oraz w tym", polskie prawo (chociażby kodeks karny czy Ustawę o ochronie j. polskiego).
INTERIA.PL

Napisał(a): BezNicka -

nooo , i co było takiego w poście - adminów dwóch .... , że ,,pójdą,, stąd z płaczem ? To jest właśnie retoryka administratora .... święte krowy portalu .....dlatego właśnie ludzie mogą i mają słuszne uwagi do sposobu pracy admina.

Napisał(a): ~ewela -

Admminka

Gdyby chociaż przez chwilę skupiła się Pani na tym, co piszę,a nie na tym, jaką pretensję wystosować, to ta dyskusja już dawno nie miałaby miejsca.
Powtórzę jeszcze raz: Pani konto, jako osoby stale naruszającej regulamin poprzez udzielanie się w potyczkach słownych, zostało do mnie zgłoszone!
Z tego powodu przejrzałam Pani aktywność na forum i wystosowałam słowne upomnienie, które miało się zamienić w ostrzeżenie, jeśli nie zaprzestanie Pani udzielania się we wszelkich możliwych sporach. Nie dostałam żadnego zgłoszenia od Pani, abym mogła sprawdzić osobę, która Pani zdaniem odpowiada za te kłótnie.
Ponadto w wątku dot. aborcji, który był punktem zapalnym zgłoszenia, jakie otrzymałam, nikt Pani nie obrażał, jako pierwszy (chyba, że za obrazę uznać należy zdanie o tym, że nie posiada Pani serca...).
Proszę spojrzeć krytycznie na swoje wpisy, bo zapewniam, że nie mam żadnego celu w upominaniu Pani, oprócz odpowiedzi na zgłoszenia od innych użytkowników.
Czyli wynika z tego,że robicie "porządek" tylko i wyłącznie z nickami które zostają Wam zgłoszone??

Reklama

wielokropek Szanowana Pani Admin I Panie Adminie, prosze o konkretna odpowidziec. Czy na forum jest nielegalna cenzura czy jej nie ma? : ]

...
wkleją Ci Regulamin, wg którego administrator i moderator mogą wszystko . Zwłaszcza na zarejestrowanych i na których zagną parol

Napisał(a): Gość -

Admminka
Kressska
Admin
Kressska

Co miałam zgłosić? Gdzie? Komu?Przecież to adminka do mnie pisała z upomnieniem, kazałam jej spadač na drzewo, bo to szczyt bezczelności, ile wpisów jest nieusuwanych? Obraź trola to wpis zaraz leci, a jak Ciebie obrażają, to nie ma reakcji i jeszcze Adminka upomnienie na priv pisze. Noż kurde. To był temat o aborcji. Priva Adminki też mam. Mogę przesłać ale po południu. Teraz wpadłam na chwilę.
Choć nie wierzę w Pana zdziwienie. Po prostu zatkało, co? I nie wiesz jak się już tłumaczyć. Zapanujcie nad tym co robicie w końcu.
Co zgłosić? Skoro została Pani obrażona, zgłosiła, a wpisu nie usunięto to zgłosić go do mnie.

Skoro napisała z upomnieniem to dlaczego? Z całym szacunkiem ale skoro się łamie regulamin świadomie to po co mieć o to pretensje. Bo Adminka siedzi i tylko czeka, żeby dać komuś ostrzeżenie i pisać na priva - prawda, tak dla sportu. No przecież ręce opadają.

Jeszcze raz piszę: to, że ktoś nas obraża nie daje nam prawa do obrażania kogokolwiek innego - wpis należy zgłosić a w przypadku braku reakcji napisać do mnie lub Adminki. Tyle i tylko tyle, ale powoływanie się na "wyższe prawo", które stanowi, że skoro mnie obrażono to i ja obrażać mogę nie zda egzaminu.
Przepraszam ale jest tyle niusuwanych wpisów przez modów że ja nie mam czasu żeby pisac wiecznie do was maile. Sprawna moderacja to podstawa każdego forum. Ja nie jestem tunod pilnowania porządku.

I nich pan nie liczy na to, że dam się obrażać i milczeć tym bardziej, gdy zgłaszanie wpisU nic nie daje, jest nieusuwany. A potem jeszcze dostawać za to, że się bronię, upomnienia na priv. Mam to w nosie to upomnienie jednak ciekawi mnie czy osoba która zaczęła zaczepki i personalne inwektywy rówńież dostała upomnienie? Slucham dostała? Co zrobiliście z osobą, która mnie obrażała jako pierwsza? Dostała upomnienie czy nie?
Otóż nie! Zatem o czym pami tu pisze? Dobrze się czujecie?
Ale róbcie tak dalej, a będziecie mieli samych trolli, co po pół roku widać jak na dłoni, jak portal został strollowany.
Gdyby chociaż przez chwilę skupiła się Pani na tym, co piszę,a nie na tym, jaką pretensję wystosować, to ta dyskusja już dawno nie miałaby miejsca.
Powtórzę jeszcze raz: Pani konto, jako osoby stale naruszającej regulamin poprzez udzielanie się w potyczkach słownych, zostało do mnie zgłoszone!
Z tego powodu przejrzałam Pani aktywność na forum i wystosowałam słowne upomnienie, które miało się zamienić w ostrzeżenie, jeśli nie zaprzestanie Pani udzielania się we wszelkich możliwych sporach. Nie dostałam żadnego zgłoszenia od Pani, abym mogła sprawdzić osobę, która Pani zdaniem odpowiada za te kłótnie.
Ponadto w wątku dot. aborcji, który był punktem zapalnym zgłoszenia, jakie otrzymałam, nikt Pani nie obrażał, jako pierwszy (chyba, że za obrazę uznać należy zdanie o tym, że nie posiada Pani serca...).
Proszę spojrzeć krytycznie na swoje wpisy, bo zapewniam, że nie mam żadnego celu w upominaniu Pani, oprócz odpowiedzi na zgłoszenia od innych użytkowników.
Są jakie są bo są reakcją na zaczepki! I reakcją na to iż zgłaszane wpisy nie są kasowane! DOTARŁO?
Troll mnie zgłasza bo reaguję na jego przytyki, we własnej obronie, bo z państwa strony takowej nie otrzymałam, bo obraźliwe wpisy nie są usuwane, a wy bez analizy, gdzie jest źródło, piszecie mi upomnienie? Dobrze się czujesz kobieto?
W takim razie każdy troll, który napisze skargę zawsze jest kryty i idzie zaczepiać i obrażać dalej...tak? Czy nie? Bez konsekwencji. normalny użytkownik który przychodzi tu się wypowiadać, który ma w nosie pisanie maili i pilnowanie co zostaje usunięte dostaje upomnienia a może w koncu bana? :DD Noż kurde, u was z logiką cos na bakier.

Reklama

~ewela
Admminka

Czyli wynika z tego,że robicie "porządek" tylko i wyłącznie z nickami które zostają Wam zgłoszone??
d

Tak, troll Cię zgłosi i nieistotne że łazi za tobą i obraża.... :DDD masakra jakaś :D

Kressska wyluzuj ,bo przeginasz ja widzę co ty robisz i jeśli się do kogoś zwracasz to nie "kobieto" ,bo to już swiadczy o braku kultury .Pani Admmin jest spoko! nie ma to tamto ,a ty z całą pewnością święta nie jesteś :)

Reklama

Napisał(a): Admminka -

Kressska
Admminka
Kressska
Admin
Kressska

Co miałam zgłosić? Gdzie? Komu?Przecież to adminka do mnie pisała z upomnieniem, kazałam jej spadač na drzewo, bo to szczyt bezczelności, ile wpisów jest nieusuwanych? Obraź trola to wpis zaraz leci, a jak Ciebie obrażają, to nie ma reakcji i jeszcze Adminka upomnienie na priv pisze. Noż kurde. To był temat o aborcji. Priva Adminki też mam. Mogę przesłać ale po południu. Teraz wpadłam na chwilę.
Choć nie wierzę w Pana zdziwienie. Po prostu zatkało, co? I nie wiesz jak się już tłumaczyć. Zapanujcie nad tym co robicie w końcu.
Co zgłosić? Skoro została Pani obrażona, zgłosiła, a wpisu nie usunięto to zgłosić go do mnie.

Skoro napisała z upomnieniem to dlaczego? Z całym szacunkiem ale skoro się łamie regulamin świadomie to po co mieć o to pretensje. Bo Adminka siedzi i tylko czeka, żeby dać komuś ostrzeżenie i pisać na priva - prawda, tak dla sportu. No przecież ręce opadają.

Jeszcze raz piszę: to, że ktoś nas obraża nie daje nam prawa do obrażania kogokolwiek innego - wpis należy zgłosić a w przypadku braku reakcji napisać do mnie lub Adminki. Tyle i tylko tyle, ale powoływanie się na "wyższe prawo", które stanowi, że skoro mnie obrażono to i ja obrażać mogę nie zda egzaminu.
Przepraszam ale jest tyle niusuwanych wpisów przez modów że ja nie mam czasu żeby pisac wiecznie do was maile. Sprawna moderacja to podstawa każdego forum. Ja nie jestem tunod pilnowania porządku.

I nich pan nie liczy na to, że dam się obrażać i milczeć tym bardziej, gdy zgłaszanie wpisU nic nie daje, jest nieusuwany. A potem jeszcze dostawać za to, że się bronię, upomnienia na priv. Mam to w nosie to upomnienie jednak ciekawi mnie czy osoba która zaczęła zaczepki i personalne inwektywy rówńież dostała upomnienie? Slucham dostała? Co zrobiliście z osobą, która mnie obrażała jako pierwsza? Dostała upomnienie czy nie?
Otóż nie! Zatem o czym pami tu pisze? Dobrze się czujecie?
Ale róbcie tak dalej, a będziecie mieli samych trolli, co po pół roku widać jak na dłoni, jak portal został strollowany.
Są jakie są bo są reakcją na zaczepki! I reakcją na to iż zgłaszane wpisy nie są kasowane! DOTARŁO?
Troll mnie zgłasza bo reaguję na jego przytyki, we własnej obronie, bo z państwa strony takowej nie otrzymałam, bo obraźliwe wpisy nie są usuwane, a wy bez analizy, gdzie jest źródło, piszecie mi upomnienie? Dobrze się czujesz kobieto?
W takim razie każdy troll, który napisze skargę zawsze jest kryty i idzie zaczepiać i obrażać dalej...tak? Czy nie? Bez konsekwencji. normalny użytkownik który przychodzi tu się wypowiadać, który ma w nosie pisanie maili i pilnowanie co zostaje usunięte dostaje upomnienia a może w koncu bana? :DD Noż kurde, u was z logiką cos na bakier.

Powtarzam kolejny raz: nie miałam od Pani żadnego zgłoszenia. Temat o aborcji, jaki był przedmiotem zgłoszenia dot. Pani, pokazywał, że nikt Pani nie obrażał... natomiast Pani retoryka uzasadniała upomnienie, jakie wystosowałam.

Napisał(a): Admminka -

~ewela
Admminka

Oczywiście, że nie. Jednak nie wszystko jesteśmy w stanie zauważyć (dlatego prosimy Was o zgłaszanie tego, co przeoczymy). Wyimaginowany konflikt Kressski jest najlepszym przykładem na to, że nawet jeśli pracuje się nad konkretnym zgłoszeniem to trzeba temu poświęcić kilka dni roboczych, bo całe forum pływa w pretensjach jednego użytkownika...
Przedszkolne zabawy pt. "Ona zaczęła, ja się tylko broniłam" nie mają tu końca i przenoszą się na każdą aktywność na forum.

prowincjusz2
bodzik1
~ewela
Kressska

Ewela to jest nic, Adminka mnie upomina na priv, wiesz za co? Za to, że odpyskowałam osobie, która mnie personalnie obraziła w temacie, dodam że ta osoba jako pierwsza mnie skomentowała obraźliwym epitetem.... Zatem mnie można obrażać, zgłaszam do usunięcia, nie ma reakcji, odpyskowuję i dostaję upomnienie od Adminki...to jak to nazwać?
Nie ma określenie tylko "debile".
Nie mam pojęcia z czego to wynika,na prawdę.
Może pozostaje po prostu jasno i wyraźnie zadać pytanie: "Czy Admini i Modzi,mają na forum ulubieńców,których obowiązują inne prawa?"
Wszyscy jesteśmy dorośli(no prawie wszyscy bo zdarzają się nastolatkowie,ale oni tu głosu nie zabierają).
Twój przypadek sprzed kilku miesięcy,nie wiem już dokładnie kiedy to już było,to w ogóle jest ekstremalny.
Więc jak to jest?? Dlaczego jednym jest zarzucane obrażanie i nie "trzymanie" się regulaminu,a innym idzie się na rękę sekundę po tym jak zgłaszają wpis.....w którym ani obrazy ani przekleństw nie ma.
Ale tak szczerze,to jak sobie wyobrażę odpowiedzi na te pytania,to chyba wolę ich nie znać,-bo to będzie analogowy bełkot,niczym nie różniący się od tych poprzednich.
Niestety,ale takie jest moje zdanie i wcale nie chcę tu nikogo obrażać.
Powiem Ci tak.....
Jak nie użyjesz słowa na Q.......ani nie stwierdzisz ze kogoś uwaasz za IDIOTĘ.....możesz bezkarnie lżyć tu jego...i jego rodzine...:P
A reszta się jakoś potoczy...xD
Koniec końców jest taki....
Tego typu tematy budzą ostrą dyskusje....Ruch się wzmaga...reklamodawca zadowolony.......i biznes się kreci.....xD
Bywa i tak że wyzywanie od komuchów, alkoholików, kalek jest całkiem w porządku zdaniem Adminów ale kiedy wyzywany podda pod wątpliwość zrównoważenie umysłowe obrażającego to jest natychmiast karany upomnieniem.
Na reklamację pada odpowiedź że komuch to nie jest zwrot obraźliwy.
No dokładnie....:(

BezNicka nooo , i co było takiego w poście - adminów dwóch .... , że ,,pójdą,, stąd z płaczem ? To jest właśnie retoryka administratora .... święte krowy portalu .....dlatego właśnie ludzie mogą i mają słuszne uwagi do sposobu pracy admina.
...
Pytam , jakie popełniłem ....wykroczenie, że post usunięto . Rozumiem właściciela forum , tyle , że nie jest , nie był post wymierzony we właściciela . To go skubnął ?

Napisał(a): wielokropek -

Pani Admin niedawno zbanowala moja kolezanke za wpis, ktorego ona nigdy nie poczynila , napisala to osoba z jej otoczenia( ale ten wpis za ktorego dali tego bana tez nie lamal regulaminu- byl jedynie ocena pracy Komorowskiego - oczywisce byl to glos osoby niezadowolonej z pracy prezydenta.) W korespondencji Pan Admin ustosunkowal sie do tej sprawy ,ze to nadgorliwosc Adminki... a sama Adminka nastraszyla dozywotnim banem nasza znajoma....
Inny przyklad, w piaktek i w sobote zniknelo bardzo duzo komentarzy pod felietonem Ziemkiewicza. Zniknely glownie te komentarze, ktore regulamiinu nie lamaly ale byly madre...
Natomiast komentarze lamiace regulamin , wulgarne, obrazliwe wisza I zadnym moderatorom, Admince ani Adminowi nie przeszkadzaja. znikaja tez komentarze krytykujace ta sytuacje...Admin na korespondencje odpowiada wymijajaco.
Czesto tez komentarze wchodza do niewlasciego adresata, taki zarcik- ten uroczy problemik naszych Adminow przerasta, bo trwa to juz od miesiecy.....

Profesjonalisci : ]

Admminka
Kressska
Admin
Kressska

Ewela to jest nic, Adminka mnie upomina na priv, wiesz za co? Za to, że odpyskowałam osobie, która mnie personalnie obraziła w temacie, dodam że ta osoba jako pierwsza mnie skomentowała obraźliwym epitetem.... Zatem mnie można obrażać, zgłaszam do usunięcia, nie ma reakcji, odpyskowuję i dostaję upomnienie od Adminki...to jak to nazwać?
Nie ma określenie tylko "debile".
Ten wpis to na poważnie? Bo oczom nie wierzę. Dlaczego nie zgłosiłaś tego do Adminki lub do mnie? Twoim zdaniem to jest sposób na rozwiązywanie problemów na forum?
Upomnienie, jakie dostała Pani za swoje poczynania odnosiło się do licznych zgłoszeń, jakie w związku z Panią dostaję. Stylistyka wielu Pani wpisów zasługiwała na to, aby przyznać Pani SŁOWNE upomnienie. Nie chodzi tu tylko o jeden temat , czy jeden post. Potyczki słowne w Pani wykonaniu to chleb powszedni tego forum, proszę zatem z lubością nie szukać winnych w Adminach a skupić się na swoim zachowaniu, którego już nawet nie można nazwać szokującym.
Źródło konfliktów może być zarówno w Pani osobie, jak i Pani przeciwników (i tego nie sposób ocenić po jednym wątku), nie wspominając już o tym, że nie zajmuję się rozwiązywaniem konfliktów pomiędzy użytkownikami...
Moja uwaga, którą tutaj Pani przytoczyła była zwróceniem uwagi na problem potyczek słownych, w których często jest Pani bohaterką. Nie było sytuacji, w której zlekceważyłam Pani zgłoszenia, odnoszące się do konkretnych wpisów naruszających regulamin.

Kressska
Tak, troll Cię zgłosi i nieistotne że łazi za tobą i obraża.... :DDD masakra jakaś :D
Tu jest cały temat o tym jak zgłosić trolla: http://forum.(...)2441962

Niestety jeśli się tego nie zrobi to nie ma LUDZKIEJ SIŁY na to, żeby dwie osoby czytały 30 tys. wpisów miesięcznie. Reagujemy na zgłoszenia, rozumiem, że łatwiej jest kogoś obrażać na forum reagując na czyjeś zaczepki niż zastosować się do punktów z tego tekstu, ale nie ma innej drogi.

Jak wyobraża sobie Pani kontrolę "niezliczonej" ilości adresów IP czy możliwości założenia konta? Napisze Pani, że to nie pani sprawa - rzecz jasna nie Pani, ale metody innej nie ma, więc albo zgadzamy się na to jak wygląda rzeczywistość w internecie, albo z rozżaleniem wściekamy się za każdym razem kiedy dostaniemy upomnienie za łamanie regulaminu.

Teraz ja zapytam - ile daliśmy banów "trollom" i innym tego typu konto w ostatnim miesiącu, po zgłoszeniach, uwagach itp.? Rzecz jasna "nic nie robimy", bo Pani nie widzi bezpośrednich efektów - dlaczego?

Bo zamiast zastosować się do zaleceń z tekstu powyżej czyli trolla IGNOROWAĆ to Pani się z nim wdaje w zaczepki i polemikę, następnie obraża (łamie regulamin) i sama wraz z trollem najczęściej wyłapuje karę (dla trolla w 99% przypadków jest ban na IP i jeśli ma na konto).

Dlatego, też możemy ciągnąć dyskusję w nieskończoność do czasu aż:

1. na zaczepki trolla się NIE REAGUJE - zgłasza do moderacji lub mailowo lub do nas
2. dyskutuje się tam gdzie jest ciekawie, przyjemnie i po prostu "fajnie"

Zatem współpraca czy nieskończona lista oskarżeń?

Równanie jest BANALNIE PROSTE ale trzeba je zrozumieć:

1. agresja rodzi agresję
2. trolla nigdy się nie pozbędziesz karmiąc go - czyli reagując jakkolwiek na jego zaczepki - bo o to mu chodzi
3. im szybciej społeczność zrozumie, że można to zjawisko zlikwidować nie reagując na takie wpisy inaczej niż ZGŁASZAJĄC do nas tym lepiej

I na koniec, no chyba, że o to chodzi - wszak inteligentne repliki, pokaz swojej "zadziorności" i sprowadzanie "głupków do poziomu głupków" to metoda na pokazanie się. Trudniej ignorować i zgłaszać do nas to co potrzeba.

wielokropek Pani Admin niedawno zbanowala moja kolezanke za wpis, ktorego ona nigdy nie poczynila , napisala to osoba z jej otoczenia( ale ten wpis za ktorego dali tego bana tez nie lamal regulaminu- byl jedynie ocena pracy Komorowskiego - oczywisce byl to glos osoby niezadowolonej z pracy prezydenta.) W korespondencji Pan Admin ustosunkowal sie do tej sprawy ,ze to nadgorliwosc Adminki... a sama Adminka nastraszyla dozywotnim banem nasza znajoma....
Inny przyklad, w piaktek i w sobote zniknelo bardzo duzo komentarzy pod felietonem Ziemkiewicza. Zniknely glownie te komentarze, ktore regulamiinu nie lamaly ale byly madre...
Natomiast komentarze lamiace regulamin , wulgarne, obrazliwe wisza I zadnym moderatorom, Admince ani Adminowi nie przeszkadzaja. znikaja tez komentarze krytykujace ta sytuacje...Admin na korespondencje odpowiada wymijajaco.
Czesto tez komentarze wchodza do niewlasciego adresata, taki zarcik- ten uroczy problemik naszych Adminow przerasta, bo trwa to juz od miesiecy.....

Profesjonalisci : ]
Ta ocena pracy to "wszawa cenzura"? Przytaczam to co jeszcze się da jakoś tutaj umieścić, bo reszty nawet przytoczyć nie wypada.

Do zarzutów o "usuwanie wielu komentarzy" już się odnosiłem - bo stwierdzenie "wielu" w przypadku usunięcia 3 wpisów na 104 (w skali miesiąca) to chyba lekkie nadużycie?

Wyrzucenie tabuna wpisów które operowały jednym linkiem i dwoma zdaniami (link do strony konkurencji) to chyba, też nie jest też zarzut?

Co do sytuacji z obrazą głowy państwa, to przeprosiliśmy za błąd - niestety nie żyjemy w idealnym świecie (jak zdaje się niektórzy) i wpisy balansujące na granicy prawa (obraza głowy państwa jest ścigana z urzędu) mogą po prostu zostać usunięte w przypadku osób działających zbyt pochopnie (tu polecam moderacje dowolnego większego forum, aby przekonać się po ilu dniach zostaniemy zasypani skargami od osób, których wpisy niesłusznie usunęliśmy).

Po raz tysięczny piszę, jeśli jakiś komentarz jest obraźliwy i "wisi" to po co o tym pisać rozdzierając szaty na forum czy w komentarzach zamiast zgłosić ten fakt do mnie? Na czym w końcu zależy piszącemu takie słowa, aby wpis usunięto, czy, żeby pokazać innym, że z różnych przyczyn taki wpis nie został zdjęty?

Admin
bodzik1 Wiesz że tak nie jest.....
A skoro tak twierdzisz.....to podaj mi posty w których kogoś obrażam.....
No....niestety...skoro Wy nie reagujecie, czasami człowiek musi się bronić sam....
Ale chyba widzisz różnicę między słowem ''idiota'' użytym w ostateczności....a ...ściganiem kogoś po całym forum i snuciem obraźliwych domysłów na temat jego rodziny, życia prywatnego...?
Słowo ''Idiota'' kasowane jest automatycznie....a wycieczki osobiste są kwitowane przez Was tekstem: "nie wnikamy w prywatne konflikty"......
Jakie ja mogę mieć konflikty z kimś kogo nie znam......kimś kto mnie nie zna....a tylko nie podoba mu się ilość moich wpisów???????????
Wycieczki osobiste, zawsze możesz zgłosić do mnie i sprawa się rozwiąże, ale udawanie "świętego" (ile razy to już przerabialiśmy?) i zarzucanie innym, że obrażają, lub są na piedestale w momencie, gdy wyzywa się innych (skąd ostrzeżenia na profilu?) to zawsze "łamanie wolności słowa", w takich przypadkach dobrze jest się też uciec do wytrychu, że "on też tak pisał a mu nie skasowaliście" ergo na forum nie ma równości słowa. Najtrudniej jednak zajrzeć we własny ogródek i zastanowić się nad tym jaki "rezonans" tworzą tego typu wypowiedzi (np. nazywanie kogoś idiotą).

Przecież 99 proc. zarzutów które do nas trafia to zwykle krytyka naszych działań odnośnie tego, że coś usunęliśmy lub nie, skąd zatem na forum 30 tys. wpisów miesięcznie? Jesteś ciekawa jaki procent kasujemy? Licząc bez ewidentnych wulgaryzmów to promile (w przypadku forum) i podobne wartości w komentarzach, no ale podsumowanie to "łamanie wolności słowa", bo komuś wywalono zamieszczany 10 razy ten sam wpis z linkiem do tej samej strony lub konkurencji...
Jak dzieci :-))

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak gosowa za usunieciem polityka
  • skarga na admina czateria
Do góry strony: Zbieram głosy nad usunięciem Adminów