12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń89
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +27
12 ppt ?

ZBIGNIEW ZIOBRO OTACZA SIĘ SWOIMI. (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ZBIGNIEW ZIOBRO OTACZA SIĘ SWOIMI.

Napisał(a): buc1 -

Pewnie, że tak najlepiej, bo jest to bezpieczeństwo, że sędziowie będą posłuszni, jak baranki. Większość kandydatów do KRS, to ludzie związani z hegemonem wymiaru sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro- podają jeszcze wolne media. Panująca nam władza tajemniczo ukrywa, kto zgłosił i popiera sędziów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z wolą partii to Zbigniew Ziobro zostanie jednoosobowym katem rzeczpospolitej, bowiem całą władza, również odwoławcza spocznie w jego rękach. Brawo dobra zmiana !!

Uwielbiam PiS, bo jest czarujący.
INTERIA.PL

Re: ZBIGNIEW ZIOBRO OTACZA SIĘ SWOIMI.

Napisał(a): ~hipopo -

Sędziowie którzy orzekali jeszcze w stanie wojennym, sędziowie dyspozycyjni (Milewski), sędziowie rozgrzani, sędziowie na telefon, sędziowie biorący udział w marszach protestacyjnych, PODOBALI SIĘ ??? Skoro tak, to jesteś hipokrytą do potęgi!!!!

Re: ZBIGNIEW ZIOBRO OTACZA SIĘ SWOIMI.

Napisał(a): buc1 -

~hipopo Sędziowie którzy orzekali jeszcze w stanie wojennym, sędziowie dyspozycyjni (Milewski), sędziowie rozgrzani, sędziowie na telefon, sędziowie biorący udział w marszach protestacyjnych, PODOBALI SIĘ ??? Skoro tak, to jesteś hipokrytą do potęgi!!!!
Mam pytanie? A dlaczego sędzia znający prawo, nie może protestować przeciwko jego łamaniu, dotyczy konstytucji itp. Sędzia ma być ostoją, opoką sprawiedliwości. Ma walczyć z bezprawiem, a jeśli są dowody, iż działał ,, na telefon" to zwolnić i to jest cała filozofia.

Re: ZBIGNIEW ZIOBRO OTACZA SIĘ SWOIMI.

Napisał(a): Blandare51 -

"ZBIGNIEW ZIOBRO OTACZA SIĘ SWOIMI." - to byloby pol biedy, gdyby otaczal sie swoimi, ale madrymi, zdolnymi, kreatywnymi, dobrymi prawnikami - ale on otacza sie taka sama miernota jak on sam. Ten prawniczyna w normalnym, demokratycznym, rozwinietym panstwie, bylby conajwyzej (o ile skonczylby studia - w co watpie) pomocnikiem notariusza.....a i to watpliwe...
« Wróć do tematów
Do góry strony: ZBIGNIEW ZIOBRO OTACZA SIĘ SWOIMI.