Odpowiadasz na:
Zdaniem księdza Marka Wasąga, "szatan przypuścił szalony atak na dzieci" za pomocą Hello Kitty i kucyków Pony.

Logos
Temat dodał(a):
Logos -
Oglądając bajki, w tym o kucyku Pony, dziecko wchodzi w świat fikcji jak w świat realny. To otworzenie furtki w swoim sercu komuś, kogo oznacza ta rzecz - a oznacza piekielnika. Strategia szatana jest taka: niszczyć pod pozorem niewinności - mówił ksiądz. Szatan czai się wszędzie i spiskuje przeciwko katolickim dzieciom, ateistycznym jakoś nie szkodzi. Na kościelnej czarnej liście są też; Monster High Harry Potter Lalki Barbie Kung Fu Panda Pokemony Oraz szatańskie klocki Lego https://www.se.pl/wiadomosci/polska/szatan-czai-sie-wszedzie-klocki-lego-kucyk-pony-i-hello-kitty-gdzie-jeszcze-aa-hadf-QUMZ-GKGU.html?fbclid=IwAR27kWCM0HYqc8Dh_0aXIcRSH88Jy6iJbruhxMLaI_ELqCk8qG531bGi-48

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Zdaniem księdza Marka Wasąga, "szatan przypuścił szalony atak na dzieci" za pomocą Hello Kitty i kucyków Pony.

Napisał(a): pintapalec -

MissSilentMegan Ależ pokrętne tłumaczenie hiszpańskich duchownych. Zabawka nosi nazwę Hello Kitty a nie Hell Kitty. Hello Kitty (jap. Harō Kiti) została stworzona przez japońską projektantkę Yūko Shimizu.
Kung Fu Panda diabelska?! To jest wspaniała bajka. Po obejrzeniu całej trylogii nie sposób nie dostrzec, że jest ona naprawdę dobrze przemyślana.


Toteż napisałem że ktoś kto to powiedział i tak myśli ,to ma nieżle nas------ne pod czachą..
I to pokazuje co ta religia robi z niektórymi ludzmi tzw. "" świętymi tatusiami ""
A żeby się tego dokładnie dowiedzieć to wystarczy poczytać prawdziwą historię powstania i działalności tzw. ""świętego kościoła rzymsko-katolickiego z siedzibą w Watykanie .

Re: Zdaniem księdza Marka Wasąga, "szatan przypuścił szalony atak na dzieci" za pomocą Hello Kitty i kucyków Pony.

Napisał(a): MissSilentMegan -

Ależ pokrętne tłumaczenie hiszpańskich duchownych. Zabawka nosi nazwę Hello Kitty a nie Hell Kitty. Hello Kitty (jap. Harō Kiti) została stworzona przez japońską projektantkę Yūko Shimizu.
Kung Fu Panda diabelska?! To jest wspaniała bajka. Po obejrzeniu całej trylogii nie sposób nie dostrzec, że jest ona naprawdę dobrze przemyślana.

Reklama

Re: Zdaniem księdza Marka Wasąga, "szatan przypuścił szalony atak na dzieci" za pomocą Hello Kitty i kucyków Pony.

Napisał(a): pintapalec -

gość Ateistycznym dzieciom nie szkodzi bo są uczone jak być Gadem a nie człowiekiem. Dzieciom SS manów też nie szkodziło jak tatuś wyrywał paznokcie więźniom przypalał ich bił znęcał się i mordował. To był normalny tatuś, prawda? Tatuś w wydaniu szatana, tatuś który płonął jak pochodnia w swojej nienawiści! A może wcale nie płonął??? Może robił to tak jak dziś ateista który gra na komputerze i strzela do swoich ofiar cały dzień popijając colę i paląc skręta. A potem robi sobie przerwę na dobry obiad i uśmiecha się do wszystkich nie opowiada ilu swoich wirtualnych wrogów już pozabijał ilu posiekał na kawałki. Przecież to tylko gra.... Ten esesman napewno też tak robił przecież jakiś Polak żyd lub cygan to nie był dla nich człowiek tylko robak, insekt którego trzeba wytępić jak pluskwy z tapczanu. To jest właśnie zadanie szatana aby wszyscy zaczęli myśleć i działać jak tatuś esesman....
Ta charakterystyka którą tu napisałeś to jota w jotę pasuje do katolickich świętych tatusiów w sutannach na Watykanie..

Nie mogąc sobie poradzić z Czechami, Marcin V wezwał polskiego króla Jagiełłę na pomoc w eksterminacji Husytów.
W liście do Władysława Jagiełły (w r. 1429) napisał:
List papieża Marcina V do króla Jagiełły
"" Wiedz, że interesy Stolicy Apostolskiej, a także twojej korony czynią obowiązkiem eksterminację Husytów. Pamiętaj, że ci bezbożni ludzie ośmielają się głosić zasadę równości; twierdzą, że wszyscy chrześcijanie są braćmi, i że Bóg nie dał ludziom uprzywilejowanym prawa władania narodami; utrzymują, że Chrystus przyszedł na świat aby znieść niewolnictwo; wzywają ludzi do wolności, to znaczy do unicestwienia królów i kapłanów.
Teraz, kiedy jeszcze jest czas, zwróć swoje siły przeciwko Czechom, pal, zabijaj i czyń wszędzie pustynię, gdyż nic nie jest bardziej miłe Bogu, ani bardziej pożyteczne dla sprawy królów, niż eksterminacja Husytów ""
(Cytat z The Papacy and the Civil Power (Nowy York, 1876), str. 253, cyt. wg. David Hunt, Woman Rides the Beast, str. 247)
Król Jagiełło jednak jako prawy chrześcijanin, nie usłuchał ‚prośby papieża bandyty i nie ruszył na bratnie chrześcijańskie Czechy ...

Co na to powiesz ciemny baranku (żeby nie powiedzieć baranie) ??

Re: Zdaniem księdza Marka Wasąga, "szatan przypuścił szalony atak na dzieci" za pomocą Hello Kitty i kucyków Pony.

Napisał(a): pintapalec -

~gość
~gość
Logos
~gość
pintapalec Trzeba mieć nieżle na----ne pod kopułą czachy ,żeby coś takiego powiedzieć..
A tak na marginesie to dlaczego klechy nie mają pretensji do swojego żydowskiego boga Jahwe ,że stworzył coś takiego jak Szatan.A jako wszechmogący musiał już przed sworzeniem go wiedzieć kogo tworzy .Czyżby z roznysłem go stworzył, żeby mieć pretekst , do znęcania się nad ludzmi którzy Szatanowi ulegli ?? Tylko sadystyczny psychopata, może tak postępować..
Szatan ciebie dyma satanisto, a ty mu się dajesz.
Uważasz że zbożniej jest być wydymanym przez kapłana nieszczęśniku?
podobno wyrzucili cie z seminarium do dobierales się do klerykow
Za to nie wyrzucają, tylko awansują.
Na biskupa i papieża -;))))))

Reklama