92
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +-17
92 ppt ?

Zdjęcia bez ubrań ... ??!! (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Zdjęcia bez ubrań ... ??!!

Napisał(a): gość -

gość
keloimi
gość

ja nic nie rozumiem hehehe :)))
No ,ja też się "pogubiłam " komu odpowiadam :)
ten pierwszy gość się wtrynia między wódkę a zakąskę;))
ej,wydaje mi się że tu pierwszy zająłem się wychowaniem szczylka zanim się pojawiłaś ;)

Napisał(a): Gość -

A po co zdjęcia nago ? Nie wystarczą intymne chwile ? Nie ufałabym w dobre intencje faceta . Nigdy nie wiadomo , kiedy skończy się miłość i jakie będą konsekwencje .Nic nie trwa wiecznie . Pamiętaj ..raz wrzucone w internet zdjęcie nie ginie .A poza tym po co afiszować się tymi zdjęciami ??
Myślę ,że powinnaś być ostrożna . Bardzo ostrożna . Miłość miłością ale lekkomyślność może wystawić bardzo wysoką cenę . Już niejedna kobieta po takiej "sesji " z ukochanym (sic! ) targnęła się na życie .

Napisał(a): xenia11 -

Mam mieszanie uczucia, z jednej strony, sama takie mam (nagie jak nagie, zwyczajnie seksowne) ale jestem pewna na 100 a nawet na 300%.
Wiem z drugiej strony,że już nie raz się kobietą różne rzeczy przytrafiały, a miłość jest ślepa, a skoro tak, to rozum podpowiada słowo "nie"
Ty nie jesteś pewna, masz jakieś wątpliwości, to się nie zgadzaj, trochę się dziwie,że takie występują, ale masz do nich prawo, i myślę,że powinnaś jednak odmówić.

Napisał(a): gość -

flores18261 Zdecydowanie jestem przeciwna fotkom takim niby dla faceta ale masz pewność 100|% , że On nie pokaże ich w sieci lub pod wpływem alkoholu swoim kolegom ? Ja raz chyba pod wpływem alkoholu nie wiem jak to się stało zrobił mi ktoś takie focie już o tym nie pamiętam ,nie chcę pamiętać pewnie sobie uroiłam , ze są w sieci te moje focie ale nie mam pewności 100% Moj obecny kochanek ma moje takie focie on może je mieć bo wiem , że są dla Niego . O tamtych nie chce pamiętać i pewnie ich nie ma w necie bo już bym wiedziała ale no ale właśnie tyle stron , stronek , że nie wiesz autorko nie rób takich rzeczy dobrze Ci radzę . Faceci są świnie i nigdy nie wiesz co może się zdarzyć to tylko facet...
A ty jesteś TYLKO kobietą, a z kobietami to nigdy nie wie, oj nie wie się... A po takiej to się dopiero nie wiadomo czego spodziewać skoro nie wie co to zaufanie i patrzy pod kątem tego co będzie jak się z kimś rozstanie zamiast myśleć o tym, aby do tego nigdy nie doszło.

Taka sesja to świetny prezent dla faceta, choćby wtedy gdy się jest z dala od siebie przez kilka dni czy nawet więcej. I wyraz ogromnego zaufania do niego.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zdjęcia bez ubrań ... ??!!