2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń222 tys.
  • Odpowiedzi387
  • Ocen na +91
2 tys. ppt ?

Zdjęcia KAczyńskiego to fotomontaż?! (388)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zdjęcia KAczyńskiego to fotomontaż?!

Napisał(a): uni -

Po sieci krążą opinie, że zdjęcia Kaczyńskiego zamieszczone ostatnio przez Brudzińskiego w sieci to fotomontaż! Wielu zastanawia się, jak z chorym kolanem Prezes PiS zdołał udać się na wycieczkę w góry, ale największe wątpliwości wzbudzają widoczne linie cięcia na zdjęciach. Internauci doszukują się też podstępu w ubiorze Kaczyńskiego (pamiętajmy, że to wtedy panowały w Polsce ogromne upały) Nawet polityk PO, zwrócił uwagę na fakt, że tak samo ubrany był Kaczyński na wakacjach.. 2 lata temu.
Cały internet zadaje sobie pytanie, czy to prawdziwe zdjęcia czy fotomontaż mający potwierdzić dobry stan zdrowia Kaczyńskiego?
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zdjęcia KAczyńskiego to fotomontaż?!

Napisał(a): taie -

rafal333 Możliwe że fotomontaż ponieważ Kaczyński teraz chodzi z laską.
Z czego robicie problem ?
Przecież Faraon używa lektyki .

Re: Zdjęcia KAczyńskiego to fotomontaż?!

Napisał(a): Laila44 -

Obchodzi mnie to jak zeszłoroczny śnieg czy Kaczyński jest w górach na urlopie czy siedzi - stęka u siebie na Żoliborzu. Brudziński ośmiesza siebie i swojego pryncypała wstawiając dwuletnie fotki.Kaczyński ledwie chodzi, nawet codziennie do Sejmu nie przychodził bo kolano mu dokucza.Kto ma interes w tym żeby tak bajdurzyć, każdy ma prawo chorować- Kaczyński też.

Reklama

Re: Zdjęcia KAczyńskiego to fotomontaż?!

Napisał(a): ~Maruszeczko -

Laila44 Obchodzi mnie to jak zeszłoroczny śnieg czy Kaczyński jest w górach na urlopie czy siedzi - stęka u siebie na Żoliborzu. Brudziński ośmiesza siebie i swojego pryncypała wstawiając dwuletnie fotki.Kaczyński ledwie chodzi, nawet codziennie do Sejmu nie przychodził bo kolano mu dokucza.Kto ma interes w tym żeby tak bajdurzyć, każdy ma prawo chorować- Kaczyński też.
Kaczynski nie ma prawa chorowac. Czlowiek, ktory sam jeden obalil komuné moze odczuwac jedynie lekki bol kolana. I taka wlasnie jest nowa prawda.

Reklama

Re: Zdjęcia KAczyńskiego to fotomontaż?!

Napisał(a): ~luk -

To jest dopiero problem czy facet tam był cz nie co robi w wolnym czasie jak sie nosi co z jego domem - ludzi czy wy na prawdę nie macie nic lepszego do robienia? nie macie własnego życia? a może porostu zżera was zazdrość że to nie wy przykuwacie uwagę

Re: Zdjęcia KAczyńskiego to fotomontaż?!

Napisał(a): ~gosc -

jak chodzi bez laski po takiej operacji w tym wieku twierdze ze kaczynski robi tak samo jak kiedyś inni wielcy sekretarze blkoku komunistycznego wydał polecenie brudzynskiemu i innym poddanym mam byc zdrowy na zdjeciach i tyle i tak kaczynski zostanie zapisany w historii jako wiecznie ZWAWY

Re: Zdjęcia KAczyńskiego to fotomontaż?!

Napisał(a): ~mirek -

~luk To jest dopiero problem czy facet tam był cz nie co robi w wolnym czasie jak sie nosi co z jego domem - ludzi czy wy na prawdę nie macie nic lepszego do robienia? nie macie własnego życia? a może porostu zżera was zazdrość że to nie wy przykuwacie uwagę
Czy to my wstawiliśmy fotkę? Brudziński nastepca popisał się. Oni wszyscy jakby z "Lotu nad kukułczym gniazdem".
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zdjęcia KAczyńskiego to fotomontaż?!