1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń100 tys.
  • Odpowiedzi262
  • Ocen na +39
1 tys. ppt ?

Zdrada męża - co zrobić? Pomocy! (263)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zdrada męża - co zrobić? Pomocy!

Napisał(a): ~Krystyna67 -

Zdrada męża, nie wiem co zrobić. Jesteśmy 20 lat po ślubie, mamy 3 dzieci. Wczoraj się dowiedziałam, że mąż mnie zdradza. Mój brat to detektyw. Poprosiłam go o pomoc i okazało się, że mąż spotyka się z inną. Powiedzcie mi, jak rozumiecie pojęcie zdrada emocjonalna?

Nie mogę się z tym pogodzić, nie wiem co zrobić. Zdrada męża po tylu latach razem bardzo boli. Myślicie, że zdrady da się wybaczyć? Nie chce się z nim rozwodzić, ale nie chce też na niego patrzeć.

Jak radzą sobie zdradzeni ludzie? Proszę o pomoc

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Zdrada męża - co zrobić? Pomocy!

Napisał(a): ~Facet -

Zdrada emocjonalna to przyjazn z osoba trzecia. Wynika z twojej wypowiedzi ze nie doszlo jeszcze do zdrady fizycznej. Tak naprawde wiec nic sie nie stalo. Wiec nie dramatyzuj. Popracujcie razem nad tym zwiazkiem. Pozdto

Re: Zdrada męża - co zrobić? Pomocy!

Napisał(a): Gość -

~Facet Zdrada emocjonalna to przyjazn z osoba trzecia. Wynika z twojej wypowiedzi ze nie doszlo jeszcze do zdrady fizycznej. Tak naprawde wiec nic sie nie stalo. Wiec nie dramatyzuj. Popracujcie razem nad tym zwiazkiem. Pozdto
O, to dopiero. Przyjaźń klasyfikujemy, jako zdradę? Strach z kolega na przerwie na papierosa wyskoczyć...

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Zdrada męża - co zrobić? Pomocy!