Odpowiadasz na:
Zdradza czy nie zdradza

Boooooo
Temat dodał(a):
Boooooo -
Mam problemy małżeńskie :-( Jakis czas temu znajomy powiedzial mi ze moj mąż ma koleżankę.Bylo to zaraz po naszym wspolnym urlopie. Fakt musialam gonic męża od telefonu...zawsze obojetny. Zawsze mial wysokie libido....zawsze chcialo mu sie seksu az w pewnym momencie przestal chciec. Obserwowalam I nie moglam zrozumiec do momentu informacji o kolezance. Zapytalam o nią I sie wyparł ze nie zna uwierzylam. tylko pewnego wieczoru cos mnie tknelo I sprawdzilam w wyszukiwarce w laptopie męża..zatkalo mnie...znalazlo sie tam jej imie I nazwisko....wyszukiwane o wiele szybciej a nizeli sie dowiedzialam I jakims trafem poczatek wszukiwania zbiega sie z abstynecją w seksie u męża. Czy ja jestem naiwna wierząc nadal mężowi....normalnie pogubilam sie.....:-( Jest jakakolwiek mozliwosc ze to imię I nazwisko jakims cudem bez jego wiedzy w wyszukiwarce skoro nawet ja wczesniej nie wiedzialam.....normalnie jestem głupia czasami wydaje mi sie ze to bajka....

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 0 odpowiedzi