379
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28 tys.
  • Odpowiedzi80
  • Ocen na +38
379 ppt ?

zdradziłam męża z jego kolegą (81)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

zdradziłam męża z jego kolegą

Napisał(a): ~werka -

Mam problem. Zdradziłam męża z jego kolegą. Już od dawna czułam, że nie jestem mu obojętna. Na spotkaniach towarzyskich zawsze interesował się tym, co u mnie, wysłuchał, pomógł. Kiedyś spotkaliśmy się przypadkiem na mieście i zaprosił mnie na kawę. Nie powiem, nie tylko wrażliwy, ale i pociągający.
To była większa impreza w szerszym gronie. Mój mąż spił się dość szybko i zasnął. A my rozmawialiśmy i pocałowaliśmy się. Potem nie mogłam o tym zapomnieć. Kolejne spotkanie z nim sam na sam, na które mnie wtedy zaprosił, zakończyło się seksem. I teraz czeka mnie życie po zdradzie...
Najgorsze, że nie wiem, co zrobić. Wydawało mi się, że zwykle zdrady żon wyglądają tak, że potem nie chcesz znać kochanka i robisz, co się da, by prawda nie wyszła na jaw. Ale ja nie jestem pewna, co zrobić. Czuję, jakbym kochała dwóch facetów i nie wiem, którego wybrać. Może lepiej by było, gdyby okazało się, że zdradziłam męża i jestem w ciąży. Wtedy mogłabym sprawdzić, czy kolega faktycznie by się ze mną związał. Ale jeszcze tego nie wiem, do okresu zostało parę dni.
W co ja się wpakowałam? Zdradziłam męża z jego kolegą i wcale nie jest mi z tym tak źle, jak myślałam, że będzie. Tylko co teraz powinnam zrobić?

Reklama

Re: zdradziłam męża z jego kolegą

Napisał(a): gość -

Meza nie kochasz bo go zdradzilas.
Kolega to tylko namietnosc, ktora mylisz z uczuciem.
Nie wiadomo jak sie twoj los potoczy ale przestrzegam.
Szanuj siebie.
Mozna zrobic blad ale kobiety ktore tw bledy powtarzaja, nie beda wzbudzac szacunku ani u meza ani u kochanka.

Napisał(a): gość -

Może lepiej by było, gdyby okazało się, że zdradziłam męża i jestem w ciąży. Wtedy mogłabym sprawdzić, czy kolega faktycznie by się ze mną związal

Man nadzieje ze nie jestes w ciazy, bo kto by chcial taka odpowiedzialnosc na siebie brac po jednym razem.
To jest tak naiwne.
Sprawdzaj to bez dziecka.
Nie wiem skad ten pomysl ze on po jednym razie gotowy byl na zwiazek.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Agatkka Mogłaś już lepiej z księdzem iść do łóżka..dyskrecje byś sobie zapewniła...ale z"kolegą"Twojego męża😡 to największe dranstwo jakie mogłaś zrobić mężowi...wiesz ten "kolega"zaliczył Cię tylko..i nie licz na coś wiecej..
Hehe z księdzem😁 Ty to masz pomysły😂 I doświadczenie😀

Napisał(a): minimax777 -

Mylisz milosc z POZADANIEM ..a to nie to samo. Nie kochalas swojego meza ..bo bys go nie zdradziala ..Nie kochasz i tego faceta pewnie ..a tylko jestes nim zafascynowana ..zauroczona.Teraz pozostaje ..zyc ze swiadomoscia tego co sie stalo i ...CIEPRIEC. Nie mysle bys umiala sie od tego uwolnic zbyt szybko...a za to sie slono placi ... Sama zdrada to pikus ..to co przychodzi pozniej ..to dopiero jest CIEZAR. Niewielu sobie potrafi z nim poradzic..... Psychopatom tylko jest to obojetne. Nie zazdroszcze Ci sytuacji ..Ale uczymy sie na bledach ..albo ..przynajmniej powinnismy. Czy ten BLAD ...ktory popelnilas ..czegos Ciebie nauczy ??? Za kilk lat pewnie bedziesz znala odpowiedz. Pzdrv.

Napisał(a): ~Robert -

~Stary Dlaczego Ją potępiacie? Takie rzeczy się zdarzają i naprawdę kobieta ma teraz dylemat.
Jaki k...wa dylemat. Wyprowadź się z domu chłop powinien zrozumieć, że cię swędziało... a swoją drogą kolega.... tu bym pomyślał z kim się koleguję...

Napisał(a): ~normalny -

z pewnoscią aktualnie nie odczuwasz dyskomfortu ze swojego świnstwa, naiwna myslisz że kolega ożeni się z tobą ( a po co ) , jest pewny że nie przyznasz się do kures...twa mężowi bo to kumpel i by rozwód wzioł . Jak dotrze do ciebie co sobie, mężowi zrobiłaś to wtenczas zmienisz płytę. Najlepszą opcja w twojej zasranej sytuacji jest powiedzenie co zrobiłaś a następnie rozwód bo : nie kochałaś męża i już go nie pokochasz, nawet jak się nie dowie to jesteś skażona i zawsze będzie to ci się przypominać aż zwariujesz ( psychika siądzie) , zawsze się wydaje nawet po 30 latach a to kumpel po pijaku sie pochwali, albo się pokłócą i mu powie jak cie ... , albo zacznie szantażować o więcej i nie wytrzymasz = przegrałaś związek dając du..ę , pewnie już się chwali jaką zaliczył. Naprawdę masz przesrane na własne życzenie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: zdradziłam męża z jego kolegą