61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +-12
61 ppt ?

Zdradziłam swojego męża z jego bratem (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zdradziłam swojego męża z jego bratem

Napisał(a): Gość -

Moja zdrada wyszła dosyć późno. Zaczęło się od tego , że mój mąż nie długo po naszym ślubie postanowił wyjechać za granicę i zostawił mnie samą. Pierwsze 3 miesiące przeżyłam , z wielką radością czekałam na jego powrót. Wiadomo przez pierwsze dni było pięknie , ale potem zaczęło się lekko psuć. Następnie wyjechał na pół roku , rozmowy na skype przestał wystarczać , zaczęliśmy się od siebie oddalać , a jego brat bardzo często mnie odwiedzał bo mój mąż go o to po prosił. Mąż przyjechał po pół roku i było już zupełnie inaczej , bardzo oddaliliśmy się od siebie, przestaliśmy sypiać ze sobą , rozmawiać itd. Gdy znowu wyjechał jego brat Marcin nadal mnie odwiedzał i pocieszał , zawsze potrafił dodać mi otuchy i poprawić humor. Pewnego wieczoru wpadł bez zapowiedzi, przyniósł wino i zanim się obejrzeliśmy była już bardzo późna godzina a my byliśmy lekko wstawieni no i stało się , poszliśmy do łóżka ... rano gdy się obudziliśmy byliśmy oboje onieśmieleni , ale jakoś tak wyszło , że znowu się kochaliśmy i od tamtego momentu regularnie spotykaliśmy się ze sobą , nawet postanowiliśmy być ze sobą , ale żadne z nas nie miało odwagi powiedzieć o tym Markowi (mój mąż) więc żyliśmy jak w bajce do momentu , gdy mój mąż nakrył nas razem , ponieważ chciał mi zrobić niespodziankę i przyjechał wcześniej... To co się działo wtedy chciałabym wymazać z pamięci , oczywiście rozwód , awantury i pełen sajgon w moim życiu. Z Marcin nie rozstałam się mimo to i żyjemy nadal ze sobą , ponieważ wiem , że to jego kocham nad życie. Bardzo zraniłam swojego męża , ale miłość nie wybiera. Teraz zastanawiamy się z Marcinem czy nie wybrać się do niego i przeprosić oraz wytłumaczyć , że kochamy się bardzo mocno i wyszło to zupełnie niespodziewanie.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Zdradziłam swojego męża z jego bratem

Choineczka To nie jest moja wina , że mąż mnie zostawił samą zaraz po ślubie , to czego się mógł spodziewać....
Ale on cie nie zostawił wyjechał za pracą byście mieli lepszy byt i nic zdrady nie usprawiedliwia no ,ale ze to brat wszystko zostaje w rodzinie:D trzeba było z mężem rozmawiać ,że rozłąka ci nie służy może by ciebie sciągnął za granicę no ,ale przybył pocieszyciel na białym koniu i skonczylo jak sie skonczyło tylko poróżniłaś braci ,a przepraszam choć kulturalne słowo może w tym przypadku nie pomóc .

Choineczka Moja zdrada wyszła dosyć późno. Zaczęło się od tego , że mój mąż nie długo po naszym ślubie postanowił wyjechać za granicę i zostawił mnie samą. Pierwsze 3 miesiące przeżyłam , z wielką radością czekałam na jego powrót. Wiadomo przez pierwsze dni było pięknie , ale potem zaczęło się lekko psuć. Następnie wyjechał na pół roku , rozmowy na skype przestał wystarczać , zaczęliśmy się od siebie oddalać , a jego brat bardzo często mnie odwiedzał bo mój mąż go o to po prosił. Mąż przyjechał po pół roku i było już zupełnie inaczej , bardzo oddaliliśmy się od siebie, przestaliśmy sypiać ze sobą , rozmawiać itd. Gdy znowu wyjechał jego brat Marcin nadal mnie odwiedzał i pocieszał , zawsze potrafił dodać mi otuchy i poprawić humor. Pewnego wieczoru wpadł bez zapowiedzi, przyniósł wino i zanim się obejrzeliśmy była już bardzo późna godzina a my byliśmy lekko wstawieni no i stało się , poszliśmy do łóżka ... rano gdy się obudziliśmy byliśmy oboje onieśmieleni , ale jakoś tak wyszło , że znowu się kochaliśmy i od tamtego momentu regularnie spotykaliśmy się ze sobą , nawet postanowiliśmy być ze sobą , ale żadne z nas nie miało odwagi powiedzieć o tym Markowi (mój mąż) więc żyliśmy jak w bajce do momentu , gdy mój mąż nakrył nas razem , ponieważ chciał mi zrobić niespodziankę i przyjechał wcześniej... To co się działo wtedy chciałabym wymazać z pamięci , oczywiście rozwód , awantury i pełen sajgon w moim życiu. Z Marcin nie rozstałam się mimo to i żyjemy nadal ze sobą , ponieważ wiem , że to jego kocham nad życie. Bardzo zraniłam swojego męża , ale miłość nie wybiera. Teraz zastanawiamy się z Marcinem czy nie wybrać się do niego i przeprosić oraz wytłumaczyć , że kochamy się bardzo mocno i wyszło to zupełnie niespodziewanie.
Czy przed ślubem znałaś brata męża? Po ślubie i wyjeździe męża wybuchła nagła wielka miłość między Wami. Coś to jest nie w porządku.

Reklama

Choineczka To nie jest moja wina , że mąż mnie zostawił samą zaraz po ślubie , to czego się mógł spodziewać....
Kobieto ! Ty chyba nie zdajesz sobie sprawę z tego co wypisujesz. Obwiniasz męża ,że pojechał ciężko pracować abyś Ty miała luksusy. Zrzucasz winę na męża a Ty na siebie popatrz krytycznie i przyznaj się "jaką kobietą Ty jesteś". Nie masz wstydu!!!

emha
Choineczka Moja zdrada wyszła dosyć późno. Zaczęło się od tego , że mój mąż nie długo po naszym ślubie postanowił wyjechać za granicę i zostawił mnie samą. Pierwsze 3 miesiące przeżyłam , z wielką radością czekałam na jego powrót. Wiadomo przez pierwsze dni było pięknie , ale potem zaczęło się lekko psuć. Następnie wyjechał na pół roku , rozmowy na skype przestał wystarczać , zaczęliśmy się od siebie oddalać , a jego brat bardzo często mnie odwiedzał bo mój mąż go o to po prosił. Mąż przyjechał po pół roku i było już zupełnie inaczej , bardzo oddaliliśmy się od siebie, przestaliśmy sypiać ze sobą , rozmawiać itd. Gdy znowu wyjechał jego brat Marcin nadal mnie odwiedzał i pocieszał , zawsze potrafił dodać mi otuchy i poprawić humor. Pewnego wieczoru wpadł bez zapowiedzi, przyniósł wino i zanim się obejrzeliśmy była już bardzo późna godzina a my byliśmy lekko wstawieni no i stało się , poszliśmy do łóżka ... rano gdy się obudziliśmy byliśmy oboje onieśmieleni , ale jakoś tak wyszło , że znowu się kochaliśmy i od tamtego momentu regularnie spotykaliśmy się ze sobą , nawet postanowiliśmy być ze sobą , ale żadne z nas nie miało odwagi powiedzieć o tym Markowi (mój mąż) więc żyliśmy jak w bajce do momentu , gdy mój mąż nakrył nas razem , ponieważ chciał mi zrobić niespodziankę i przyjechał wcześniej... To co się działo wtedy chciałabym wymazać z pamięci , oczywiście rozwód , awantury i pełen sajgon w moim życiu. Z Marcin nie rozstałam się mimo to i żyjemy nadal ze sobą , ponieważ wiem , że to jego kocham nad życie. Bardzo zraniłam swojego męża , ale miłość nie wybiera. Teraz zastanawiamy się z Marcinem czy nie wybrać się do niego i przeprosić oraz wytłumaczyć , że kochamy się bardzo mocno i wyszło to zupełnie niespodziewanie.
Czy przed ślubem znałaś brata męża? Po ślubie i wyjeździe męża wybuchła nagła wielka miłość między Wami. Coś to jest nie w porządku.
Jasne , że znałam , ale nie zwracaliśmy za bardzo na siebie uwagi pod tym kątem , zawsze mieliśmy dobre relacje :)

Ileż to razy ja i mój chłopak byliśmy w rozłące, ale żadne z nas nigdy nie zdradziło.
Wiadomo, że długa rozłąka nie jest dobra, dlatego trzeba być codziennie w kontakcie, apotem podjąć decyzję co dalej - albo koniec z wyjazdami, albo przeprowadzka do innego kraju na czas zarobków.
Ty wybrałaś najłatwiejszy wariant - bzykanko z bratem męża. Nie zrobiłaś nic dla swojego małżeństwa oprócz oczywiście przybicia gwoździa do trumny.
Na Twoim miejscu dałabym już spokój byłemu mężowi i nawet bym się mu nie pokazywała na oczy ze wstydu. On i tak już swoje wycierpiał.
Żyj z braciszkiem i upajajcie się sobą. Dopóki, rzecz jasna, i on nie zdecyduje się wyjechać za granicę. Wtedy może weźmiesz się za jakiegoś jego kumpla.

Choineczka
emha
Jasne , że znałam , ale nie zwracaliśmy za bardzo na siebie uwagi pod tym kątem , zawsze mieliśmy dobre relacje :)
I tak powinno było zostać .

Napisał(a): gość -

Komentarz do tej sytuacji jest tylko jeden
-Jesteś winna rozpadowi waszego młodego małżeństwa
-winna nienawiści brata do brata
-winna złamaniu przysięgi małżeńskiej (nie jestem księdzem lecz mówimy o osobach które dopiero się poślubiły)
-jesteś winna wszystkiemu co się wydarzyło

A dlaczego ty ? ? ? ?

Usiądź wygodnie pomyśl o swoim mężu i zastanów się czy pojechał tam dla siebie samego by mieć pieniądze na prostytucję alkochol prochy i inne podobne

czy pojechał tam po to by zapewnić wam jakikolwiek start w tych ciężkich czasach ...

wysłał brata bo mu ufał (wkońcu brat) on ciężko pracował i nie miał pocieszycieli tak jak ty (jego brata)

zawsze jest plus i minus ale jak chcecie mieć więcej pieniędzy to albo jedziecie gdzieś razem albo nie jedziecie wcale i robicie za najniższą krajową (to oczywiście przenośnia)

Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kobieta zdradza meza z murzynem
  • zona zdradzila mnie z bratem
  • forum sex z bratem
Do góry strony: Zdradziłam swojego męża z jego bratem