36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
36 ppt ?

Zdrowa dieta Warszawa (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zdrowa dieta Warszawa

Napisał(a): ~gośćPauula -

~Rikiruu
kaskagrudzien1 ja zastanawiam się nad wigodnadieta ktoś się może wypowiedzieć?
spośród tych co ja wybierałam, wygodna dieta byla atrakcyjna cenowo, jak sie potem okazało, samkowo i jakościowo równiez, więc polecam
Też się na nich zdecydowałam, bo mają fajna opcje diety bez glutenu i mi zdecydowanie te

Reklama

Reklama

~AnnaOpalinka Z wygodnej diety można od niedawna zamawiać wersję diety wegańskiej, także polecam, jest smacznie, zdrowo, posiłki są urozmaicane a na ich stronie można podejrzeć przykładowe menu
A jakieś przykładowe menu? I ja jest z urozmaicaniem posiłków u nich?

Wygodna Dieta - też zamawiam, jestem bardzo zadowolona, mam dietę wegańską, bardzo mi smakują ich posiłki, nie ma nudy, nowe smaki, nowe potrawy których wcześniej nie znałam, a co najważniejsze czuję się super, chudnę io oby tak dalej.

Napisał(a): ~Lena -

~gośćPauula Wygodna Dieta - też zamawiam, jestem bardzo zadowolona, mam dietę wegańską, bardzo mi smakują ich posiłki, nie ma nudy, nowe smaki, nowe potrawy których wcześniej nie znałam, a co najważniejsze czuję się super, chudnę io oby tak dalej.
jak długo bierzesz wygodną dietę? potrzebuję schudnąć zdrowo 10kg i wlasnie myslalam, zeby w dietę pudełkową zainwestować

Napisał(a): ~Barbara Barszcz -

Ja od pewnego czasu poddaję się oczyszczającej diecie sokowej od Sport Food Soki. Soki są smaczne, naturalne, bez konserwantów i bogate w witaminy. Zamówić zestawy i dowiedzieć się więcej o diecie można pod adresem: sportfoodsoki.pl

Napisał(a): ~antonioii -

tylko i wyłącznie Victory Diet, jesli szukacie z Warszawy :)https://victo(...)iet.pl/ bardzo fajny catering, ogarnąłem go z polecenia chłopaków z siłowni, sprawdziłem w necie przykładowy jadlospis. odpowiadał mi najbardziej ten z diety sportowej, teraz zamawiam od nich już trzeci miesiąc i widze, że catering dostarcza mi dzienne zapotrzebownie kaloryczne i na treningach jesatemk bardziej "wydajny".
btw uwielbiam ich burger wołowy!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zdrowa dieta Warszawa