134
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi118
  • Ocen na +0
134 ppt ?

Zdrowe, lśniące włosy (119)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Zdrowe, lśniące włosy

Napisał(a): Gość -

Moja żona też ma takie włosy, długość i gęstość. Używała jeszcze nie tak dawno szamponu Alterra. Nie było tak źle. Lecz w ostatnim czasie zmieniła za moją namową na Fructis Garniera.
http://wizaz.(...)250.jpg Polecam ten szampon tymbardziej że nie zawiera jednego dokuczliwego składniku który koliduje objętość włosów jak i ich żywotność. Więcej na ten temat mogę odpisać po "PW". Jeśli chcesz coś więcej wiedzieć w tym temacie to napisz. Odpowiem.
Pozdrawiam. :))

Napisał(a): Admin -

malina1 Zapuszczam włosy mam już do ramion ale są matowe i szorstkie w dotyku. Czy możecie mi coś polecić żeby były miękkie i błyszczały się jak w reklamach? Jakich kosmetyków używać?

Zdjęcie
Admin kibicuje zapuszczaniu włosów!

Koniecznie takie z 50 cm trzeba wyhodować!

Załączniki:

Reklama

Mogę Ci polecić szampon Garnier Ultra Doux Siła 5 roślin - bez silikonów, fajnie odżywia i nawilża włosy. Do tego koniecznie jakaś dobra odżywka lub maska. Można zrobić ją domowym sposobem z żółtek jaj, olejku rycynowego i kilku kropel soku z cytryny. Gotową rozprowadzić na włosach i trzymać ok. pół godziny, po czym dokładnie spłukać.

---
http://cuppon.pl/

Reklama

Szklanka piwa + 2 zółtka + 30 minut = efekt fantastyczny na włosy przetłuszczajace się

Szklanka piwa + 2 zółtka + 4 łyżki stołowe oliwy z oliwek + 30 minut = efekt fantastyczny na włsy suche i matowe

Za pierwszym razem tego nie widać ale po 2 moze 3 razach włosy są lśniące nie wypadaja są wzmocnione poprostu świetne.

Domowe maski są najlepsze serdecznie polecam

Żeby były bardziej lśniące mogę polecić olejowanie. Moja koleżanka zaczęła olejować włosy i teraz ma piękne i błyszczące. Jedyny minus jest taki, że włosy na początek wypadają, ale to dlatego, żeby na ich miejsce wyrosły nowe, silne.

Reklama

Ja proponuję przejście na naturalną pielęgnację :) skuteczne jest stosowanie jako maski olejów zimnotłoczonych, robienie sobie maseczek z żółtka jajka, oleju rycynowego i miodu, a na koniec mycia spłukiwanie włosów mieszanką wody i octu jabłkowego :)

Napisał(a): gość -

Ja mogę Wam polecic takie moje ostatnie kosmetyczne odkrycie własnie jesli chodzi o fajny kosmetyk do nabłyszczania włosów. To spray nawilżajacy Toni&Guy . Ja kupiłam go w Rossmanie. Spsikujesz tylko włosy, suche , mokre i układasz jak chcesz. Efekt jest świetny.

Napisał(a): bajerskanuta -

Prezent na święta powinien pomóc ;) słuchaj, jak miałam duże problemy z włosami to pomagało mi zwykłe szare mydło ,ale w płynie - hypoalergiczne; a jak chce się mieć włosy jak z reklamy to stosuje się wyłącznie kosmetyki naturalne jak tu http://pl.loc(...)4,0.htm i dodatkowo można włosy i skórę (ciałko) smarować takim specyfikiem jak opalizujący olejek :) mnie nie pasują np. biosilki etc., bo mam tłuste jakieś włosy ..a od francuskich kosmetyków nic mi nie jest ;))

gość Ja mogę Wam polecic takie moje ostatnie kosmetyczne odkrycie własnie jesli chodzi o fajny kosmetyk do nabłyszczania włosów. To spray nawilżajacy Toni&Guy . Ja kupiłam go w Rossmanie. Spsikujesz tylko włosy, suche , mokre i układasz jak chcesz. Efekt jest świetny.
ostatnio widziałam właśnie te spraye w rossmanie. Może to by się na sylwestra sprawdziło
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • koxidil
  • co na to by wlosy byly lsniace a nie matowe i szorstkie
  • koxidil opinie
  • koxidil kosswell
  • kosswell koxidil
Do góry strony: Zdrowe, lśniące włosy