134
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi118
  • Ocen na +0
134 ppt ?

Zdrowe, lśniące włosy (119)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Zdrowe, lśniące włosy

Napisał(a): gość -

KamilaM Też miałam suche i szorstkie, najbardziej na końcach :( Ale zaczełam używać szamponu i odżywki Dove Intese Repair i sa o wiele milsze w dotyku już po 1 użyciu ;) a jedwab? ja używam ten z Pantene scalający końce ;) też bardzo dużo mi pomaga. Jest praktycznie taki sam jak biosilk a jednak bardziej sie opłaca bo za 4 razy wieksze op. zapłaciłam 13 zł ;)
mam coś podobnego ale od T&G

Napisał(a): Gość -

gość
gość koleżanka troche widze nie w temacie, już dłuższy czas w rossmanie jest T&G ja już nawet kilka produktów wypróbowałam i faktycznie moim zdaniem się opłaca
i jak, opłaca się kupić?
ja też ostatni T&G kupiłam :) najbardziej zaskoczona lakierami, które nie sklejają włosów i do tego łatnie pachną... a mgiełka z linii glamour fajnie rozświatla

Napisał(a): gość -

A ja gdy nawcinałam się siarki to dopiero włosy odzyskały blask i zaczęły rosnąć. jest na rynku taki środek o nazwie Sufrin, polecony przez mojego dermatologa naprawdę okazał sie być strzałem w dziesiątkę. Być może mój organizm był pozbawiony tego minerału skoro efekt po kilku miesiącach jest widoczny. Moja kumpela też bierze sufrin i póki co widzi że paznokcie się jej wzmocniły.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • koxidil
  • co na to by wlosy byly lsniace a nie matowe i szorstkie
  • koxidil opinie
  • koxidil kosswell
  • kosswell koxidil
Do góry strony: Zdrowe, lśniące włosy