132
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +0
132 ppt ?

Zdrowe, lśniące włosy (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zdrowe, lśniące włosy

Napisał(a): gość -

Przede wszystkim powinno się używać kosmetyków profesjonalnych, aptecznych z naturalnymi składnikami ziołowymi, odpowiednich do rodzaju włosów. Mogę poradzić serię regenerującą którą przetestowałam na sobie i używam od rokuhttp://www.se(...)erujacy
można kupić w aptece, jest niedrogi a efekty widać gołym okiem
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Też przekonałam się do naturalnych szamponów. Używam szamponu L'Occitane, Fantastyczny szampon do włosów farbowanych. Przyjemnie pachnie, delikatnie nawilża, włosy po wysuszeniu są miękkie w dotyku i pięknie się układają.

moge osobiście polecić kosmetyki firmy kosswell jak i również z artistique'a . są świetne , na początku nie chcialam ich używać bo mówie troche drogie ale naprawde sie opłaca. moje włosy są miekkie , nie przetłuszczają sie szybko , a co najważniejsze przestały wypadać !!

kosmetyki z kosswella są super !! Jestem blondyną , strasznie wypadały mi włosy i zaczełam używać ampułek koxidil oraz szamponu regenerate do włosów przeciw wypadaniu . juz po pierwszej kuracji moje włosy były miekkie i widziałam mniej włosów w wannie . naprawde polecam bo warto

Tez probowalam kiedys olejowac wlosy olejem rycynowym, ale wyszla mi galareta na glowie, nie moglam tego zmyc, wszystko bardzo sie lepiło :(
teraz po umyciu psikam wlosy olejkiem arganowym w sprayu z bielendy, taki 3w1- idealnie sprawdza sie tez do skory ciala:)

Napisał(a): Gość -

uzyskałam oczekiwany efekt po kuracji z royal Collagen, na szczęście w tych tabletkach jest sam naturalny sklad, który odzywil moje wlosy... znowu mogę chodzić w rozpuszczonych włosach, bo włosy stały się bardziej gęste, mniej wypadają i błyszczą!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • koxidil
  • co na to by wlosy byly lsniace a nie matowe i szorstkie
  • koxidil opinie
  • koxidil kosswell
  • kosswell koxidil
Do góry strony: Zdrowe, lśniące włosy