135
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi119
  • Ocen na +0
135 ppt ?

Zdrowe, lśniące włosy (120)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zdrowe, lśniące włosy

Napisał(a): JuliaTylko -

gość Tez probowalam kiedys olejowac wlosy olejem rycynowym, ale wyszla mi galareta na glowie, nie moglam tego zmyc, wszystko bardzo sie lepiło :(
teraz po umyciu psikam wlosy olejkiem arganowym w sprayu z bielendy, taki 3w1- idealnie sprawdza sie tez do skory ciala:)
Olej rycynowy jest bardzo trudny do zmycia i trzeba mieć dobry szampon oczyszczający, ja po oleju myje głowę trzykrotnie i używam zwykłego szamponu familijnego lub trzy zioła.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

W Millennium Plaza w Warszawie jest bardzo fajny salon fryzjerski, gdzie na miejscu można zrobić usg włosa. Wtedy wiadomo, w jakiej kondycji jest nasza fryzura. I można dobrać kurację nawilżającą, regenerującą, wzmacniającą z serii Kerastase. Polecam.

Reklama

gość W Millennium Plaza w Warszawie jest bardzo fajny salon fryzjerski, gdzie na miejscu można zrobić usg włosa. Wtedy wiadomo, w jakiej kondycji jest nasza fryzura. I można dobrać kurację nawilżającą, regenerującą, wzmacniającą z serii Kerastase. Polecam.
A jak się nazywa ten salon fryzjerski w Millennium plaza? Chciałabym sobie coś o nich poczytać. Robię tam jakieś fajne zabiegi odżywcze?

Reklama

gość
gość W Millennium Plaza w Warszawie jest bardzo fajny salon fryzjerski, gdzie na miejscu można zrobić usg włosa. Wtedy wiadomo, w jakiej kondycji jest nasza fryzura. I można dobrać kurację nawilżającą, regenerującą, wzmacniającą z serii Kerastase. Polecam.
A jak się nazywa ten salon fryzjerski w Millennium plaza? Chciałabym sobie coś o nich poczytać. Robię tam jakieś fajne zabiegi odżywcze?
Salon nazywa się In Harmony, są na parterze, po prawej stronie. Tak, mają mnóstwo fajnych zabiegów i kuracji na włosy. Wszystko Ci powiedzą na miejscu - jak będzie trzeba to nawet zrobią usg włosa na miejscu!

Reklama

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Ale to usg włosa faktycznie coś daje? Mieszkam blisko Millenium Plaza, więc mogę się tam wybrać. Jak się ten fryzjer nazywa?

Napisał(a): betka315 -

Ja mam dość ładne włosy. Po mamie ale od czasu kiedy staram się je mocniej odżywiać wyglądają jeszcze lepiej. Warto jest dziewczyny sprawić sobie raz na jakiś czas jakiś olejek. Jesli nie macie czasu na olejowanie to dobrze jest poszukać kosmetykow, ktore zawierają te olejki w składzie, Świadomie zapoznać się ze składem. Skuteczne kosmetyki nie muszą być drogie. Na przykład polubiłam nowe maski do włosów z Biedronki Perfect Me. Kosmetyki niedrogie a odżywiają włosy, ktore są po nich znacznie mocniejsze. Jest 3 rodzaje masek, wszystkie przetestowałam ale najbardziej lubię tą do włosów farbowanych bo tak jakby wzmacnia mój kolor, wygładza włosy oraz prezentują się po niej znacznie ładniej.

gość
Ale to usg włosa faktycznie coś daje? Mieszkam blisko Millenium Plaza, więc mogę się tam wybrać. Jak się ten fryzjer nazywa?
No pewnie że usg włos coś daje - od razu widać w jakiej kondycji są włosy - czy przesuszone, łamliwe czy z innymi problemami. Wtedy łatwiej dobrać właściwą kurację do włosów. Idź do tego salonu w Millennium, wszystko ci wytłumaczą. I to nie jest duży koszt. Warto.

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Napisał(a): Gość -

Trzeba o włosy odpowiednio dbac wtedy będą zdrowe. Lubie prostować włosy. Są wtedy takie gładkie i delikatne. Uzywam takiej prostownicy z funkcją pary, która dodatkowo chroni włosy. Babyliss taką wypuściło. Naprawdę fajna rzecz.

gość
Pytaj o Daniela! Jest świetnym fryzjerem!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • koxidil
  • co na to by wlosy byly lsniace a nie matowe i szorstkie
  • kosswell koxidil
  • koxidil kosswell
  • koxidil opinie
Do góry strony: Zdrowe, lśniące włosy