134
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi118
  • Ocen na +0
134 ppt ?

Zdrowe, lśniące włosy (119)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zdrowe, lśniące włosy

Napisał(a): amalane -

Ja staram się regularnie podcinać końcówki. U fryzjera jestem raz w miesiącu bo mam włosy do ramion tak wiec jak odrastają to wygląda to kiepsko :)

Kosmetyki do włosów wcale nie muszą być drogie aby były skuteczne. Możecie poczytać sobie blogi dziewczyn o pielęgnacji. Wiele z nich pisze na nich,ze jest wiele niedrogich kosmetyków o lepszym skłądzie i działaniu niż te najdroższe
Na przykład seria Perfect Me. Kosmetyki widziałam w Hebe i w biedronce. Nawilżają włosy, wzmacniają je. Używam wersji pomarańczowej do farbowanych. Odżywia kolor i sprawia ,ze włosy są mocniejsze.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych!
Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie!
Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna!
Zapraszamy do zapisu już dziś!
ul. Szewska 17/1 Kraków
Pozdrawiam - Delta Edukacja

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Żeby włosy były zdrowe i błyszczące ważne jest wszystko: stan zdrowia, dieta, suplementy, kosmetyki do farbowania i pielęgnacji. Fajne sa te serie Kerastase -różne kąpiele do włosów i sera. Ja ostatnio kupowałam te kosmetyki w salonie fryzjerskim w Millennium Plaza.

Napisał(a): Gość -

czarna05 Ale do włosów też mają kosmetyki? Czy stosujesz ten olej wyciskany z kapsułek twist off?
tak dokładnie ten, bardzo fajnei wzmacnia końcówki włosa, nie są tak rozdwojone a ja rozjaśniam więc tym bardziej muszę dbać.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • koxidil
  • co na to by wlosy byly lsniace a nie matowe i szorstkie
  • koxidil opinie
  • koxidil kosswell
  • kosswell koxidil
Do góry strony: Zdrowe, lśniące włosy