134
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi118
  • Ocen na +0
134 ppt ?

Zdrowe, lśniące włosy (119)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Zdrowe, lśniące włosy

Napisał(a): gość -

Przede wszystkim do wszystkich agresywnych zabiegów typu rozjaśnianie, farbowanie trzeba koniecznie dodawać olaplex. To świetnie chroni włosy.
Znaleźć dobrego fryzjera, który ma fajne zabiegi odbudowujące strukturę włosa. Polecam salon In Harmony, tam na miejscu można tez wykonać usg włosa.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

faliczka3333 ja od jakiegoś już czasu kupuję oeparol femina suplement m.in. na poprawę kondycji włosów i to co zauważyłam to, że po ponad 2 tygodniach stosowania włosy są zdrowsze i już nie wypadają tak jak kiedyś.
To ja polecam Ci jeszcze do tego kupić olej w kapsułkach twist off, wyciskać i smarować końcówki. Świetnie działa, różnica jest widoczna już od pierwszego użycia, włosy są miękkie i nie przesuszone.

Napisał(a): ulinska -

Cały problem z z naszymi włosami jest taki, że włosy po wyrośnięciu ze skóry są martwe, tak jak paznokcie. Trudno więc je wzmocnić. Aby poprawić wygląd i kondycję włosów na całej ich długości warto pokusić się o nałożenie na włosy wosku keratynowego. Keratyna jest naturalnym budulcem włosów więc uzupełnia uszkodzenia włosów. Taki zabieg można zamówić u dobrego fryzjera. Najlepiej przez wyszukiwarkę zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych http://lavito.pl , gdzie sprawdzicie opinie i może dostaniecie od Lavito zniżkę.

Napisał(a): gość -

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Wśród osób, które zapiszą się do szkoły Delta Edukacja do września 2016 zostanie wylosowana nagroda- TABLET!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Napisał(a): Gość -

czarna05
faliczka3333 ja od jakiegoś już czasu kupuję oeparol femina suplement m.in. na poprawę kondycji włosów i to co zauważyłam to, że po ponad 2 tygodniach stosowania włosy są zdrowsze i już nie wypadają tak jak kiedyś.
To ja polecam Ci jeszcze do tego kupić olej w kapsułkach twist off, wyciskać i smarować końcówki. Świetnie działa, różnica jest widoczna już od pierwszego użycia, włosy są miękkie i nie przesuszone.
tego olejku oeparol twist off jeszcze nie używałam, ale po suplemetach oeparol femina już mi się poprawiły włosy, są gęstsze i nie wypadają tak bardzo, do tego mam lepsze paznokcie.

Napisał(a): ~Mania -

jeśli włosy są szorstkie i matowe, to przyczyn może byc kilka. Zaburzenia hormonalne, stres, niewłaściwa dieta, inne schorzenia. Zrób koniecznie badania krwi no i wybierz sie do trychologa, na badanie skóry głowy specjalną kamerką. Wtedy dowiesz sie co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Polecam świetna panią trycholog - Elwirę Maj. Doskonała specjalistka.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • koxidil
  • co na to by wlosy byly lsniace a nie matowe i szorstkie
  • koxidil opinie
  • koxidil kosswell
  • kosswell koxidil
Do góry strony: Zdrowe, lśniące włosy