Odpowiadasz na:
Zdrowe, lśniące włosy

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Zapuszczam włosy mam już do ramion ale są matowe i szorstkie w dotyku. Czy możecie mi coś polecić żeby były miękkie i błyszczały się jak w reklamach? Jakich kosmetyków używać?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Zdrowe, lśniące włosy

Napisał(a): Madzialennna -

U mnie świetnie sprawdzają się profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne i systematyczne podcinanie zniszczonych końcówek :) jeśli szukacie dobrego i sprawdzonego salonu fryzjerskiego to polecam In Harmony ...

Napisał(a): Elwira -

Moje włosy także były smętne i pozbawione blasku oraz szybko zbijały się w kolonie, zamiast tworzyć gładką taflę. Miały też tendencję do utraty objętości. Po przeanalizowaniu używanych kosmetyków, doszłam do wniosku, że stosuję głównie emolienty, podczas gdy moim włosom brakuje protein. I tak trafiłam na genialną serię firmy Ecolab:https://kosme(...)in.html w połączeniu z szamponem z tej serii odmienił i uzdrowił moje matowe, puszące się kosmyki. Do tego olej z czarnuszki i voila, włosy jak nowe.

Reklama

Napisał(a): ~marcelinka27 -

A jakie suplementy stosujecie? Pytam, bo ostatnio sobie na blogach trochę na ten temat poczytałam i sporo dziewczyn poleca Oeparol na zdrowe włosy i paznokcie czy któraś z Was stosowała i może napisać o efektach?

Reklama