11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń179
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
11 ppt ?

Zdrowie Najważniejsze !! (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zdrowie Najważniejsze !!

Napisał(a): gość -

Zdrowie to nie tylko zdrowe paznokcie i włosy. To też zdrowy organizm. Przede wszystkim serce! Coś o tym wiem - mnie się zepsuło. Byłam w bardzo ciężkim stanie, dopiero lekarze w klinice Med Pro w Zgierzu mi pomogli, za co im serdecznie dziękuję. Przestrzegam więc - nie chodzi o urodę, poważnie zadbajmy o nasze zdrowie!

Ja przede wszystkim odżywiam się prawidłowo :) kiedyś czytałam, że poprzez odpowiednie żywienie można wzmocnić włosy i paznokciehttp://vivala(...)26.html wzięłam sobie to do serca :P głównie zażywałam różne tabletki, teraz postanowiłam zrezygnować. Ponad to dbam o siebie i regularnie badam się - morfologia krwi raz w roku obowiązkowo :D

Reklama

no pewnie że ruch i prawidłowa dieta, ale jestem już po 40 i nie jest łatwo zadbać o zdowie, więc częste wizyty w gabinetach też są wskazane ;) 10 października idę kontrolować wzrok, w ramach akcji czas na wzrok, jak jesteście z małopolskiego to też mozecie ;)

Reklama

Napisał(a): Gość -

TuTka Witam!

Piszę tutaj do Was drodzy internauci, żeby zapytać Was w jakis sposób dbacie o swoje zdrowie ;) Jakie macie sposoby na zdrowe włosy, paznokcie ;) Piszcie chętnie poczytam Wasze posty ;)

Pozdrawiam:)
Zdrowo się odżywiam. Zazwyczaj oszczędzałam na jedzeniu. Teraz już tego nie robię i np. 3 razy w tygodniu jest mięso. Surówki robię sama. Nie kupuję gotowych. Zaczęłam się czuć dużo lepiej. Co do paznokci to brałam kiedyś merz special dragez i to naprawdę działa cuda. Teraz nic nie biorę bo paznokcie mi się przestały łamać po prostu je maluje. Włosy myję najzwyklejszym szamponem z garniera za 8 zeta. I zaczęłam teraz używać ampułek przeciw wypadaniu włosów ale różnicy nie widzę. Włosy farbuję co jakiś czas i zauważyłam, że wtedy mniej wypadają ;-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zdrowie Najważniejsze !!