165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń932
  • Odpowiedzi133
  • Ocen na +91
165 ppt ?

Żeby pokonać PiS trzeba kłamać. (134)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Żeby pokonać PiS trzeba kłamać.

Napisał(a): ~gość -

~Łom
Keramek
~Łom
Dlatego pytam
Czym więc chcą się różnić od PiSu, który rzekomo okłamuje Polaków?
Zarzucasz kłamstwo opozycji, więc dawaj dowody? Inaczej stosujesz kolejne kłamstwo i oszczerstwo na miliony Polaków. PiS na oszczerstwach, plugawstwie, podsłuchach zdobył władze Fake Newsie.
Wymień które obietnice i ile ich było z pierwszego i drugiego expose spełnił kaczor Donald?
INTERIA.PL

Napisał(a): Dobrawa1 -

~Łom
Tak jak kłamie PiS, nikt nie potrafi na świecie. Mieli dobrych nauczycieli w postaci biskupów duszpasterzy. Przecież oni kłamali i manipulowali , ukrywając pedofilów. W dodatku teraz prostestowali u papieża, że śmie ich karać. Episkopat odmówił wydania dokumentów pedofilskich Państwowej Komisji Śledczej.

.
Jesteś, jak mapa czytelny:-)
Myślisz kłamczuszku, że jak się nie zalogujesz..na jeden z kilku nicków, to nikt cię nie rozpozna?
Po co te Łomy, Złomy itd. Wskocz chociażby na nick tego ptaka z rozwartym dziobem:-)

Napisał(a): Keramek -

Dobrawa1
~Łom Zaraz po napisaniu tematu dałaś sobie 18 z drugiego nicku Dobrawa. To już jest pierwsze kłamstwo.

.
Owszem, zapunktowałam, bo się z wypowiedzią zgadzam. Dopiero teraz:-)
Jeśli dalej twierdzisz, że ja i Kermek to jedna i ta sama osoba...to zwyczajnie kłamiesz, lub jesteś nierozgarnięty.
No cóż
Żeby pokonać PiS trzeba kłamać. Nawet w rozmowie gdzie wszyscy wszystkich znają😂😆🤣

Reklama

OBSERWATOR5
Keramek
OBSERWATOR5
Keramek Tak myśli opozycja.
Od dawna wiedziałem że znasz myśli innych, masz niebywały dar i marnujesz go na tym forum nieszczęśniku
Gdybyś śledził polskie media a nie rosyjskie to byś wiedział, że to w Polsce codzienny przekaz medialny.
Przestałem śledzić "polskie media" od momentu kiedy dowiedziałem się że zatudniają wiedźminów i wróżki
To ty powiedziałeś putinowi że Ukraina stosuje czarna magię?

ireneo Czy przeciwko mieczowi wyjdziesz z nożem?.
Kłamstwo kłamstwem zwyciężaj. Koniecznie też chamstwem, bo przecież naprzeciw środkowego palca nie wystawia się serdecznego😄🤣😀
~piwko naPiSał
Kłamstwo kłamstwem zwyciężaj.

A flaszkę flaszką
Klin klinem
Buc z tobom 🙂

Reklama

OBSERWATOR5
Keramek
OBSERWATOR5
Od dawna wiedziałem że znasz myśli innych, masz niebywały dar i marnujesz go na tym forum nieszczęśniku
Gdybyś śledził polskie media a nie rosyjskie to byś wiedział, że to w Polsce codzienny przekaz medialny.
Przestałem śledzić "polskie media" od momentu kiedy dowiedziałem się że zatudniają wiedźminów i wróżki
Nie bądź złośliwy
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-4/291136250_344021134568992_627846490485230506_n.mp4?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=985c63&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InN2ZV9zZCJ9&_nc_ohc=f4ycpHlPmJgAX_i1UG2&_nc_ht=scontent.xx&edm=AG80wlEEAAAA&oh=00_AT8CCZAkKnCFEPs-VdKyM9hDWAL10GCpaUIi49mE7HjfNg&oe=62C4C098

Reklama

Napisał(a): OBSERWATOR5 -

~gość
OBSERWATOR5
Keramek
OBSERWATOR5
To ty powiedziałeś putinowi że Ukraina stosuje czarna magię?
Niestety to nie je, to dowódcy niższego szczebla z frontu opublikowali na Telegramie informacje -wojska Azowa zajmują się okultyzmem, ale nie stosują bo magiczne zaklęcia mocy na Rosjan jakoś nie działają.

Załączniki:

Keramek kilka dni temu polityk opozycji na wiecu

powołując się na ekspertów, przepowiadał, że „jeśli PiS będzie dalej rządził, to bochenek chleba będzie w końcu roku kosztował 10 zł, albo nawet 30 zł”.

https://www.tvp.info/61077346/donald-tusk-znow-rozpowszechnia-fake-newsy-i-oskarza-rzadzacych-o-inflacje

A może ktoś z użytkowników forum potrafi przytoczyć analizę ekspertów na temat wpływu rządów PiS na cenę bochenka chleba???
No to prawdę Tusk powiedział, bo chleb już jenienią będzie kosztował 15zł. A w przyszłym roku 30zł. Przecież to druga Grecja. Moje proroctwo z 2015 roku, to pisuary mnie wyszydzały. Na mandatach i karach budżetu, ani gospodarki nie zbuduje.

Keramek
Nie bądź złośliwy
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-4/291136250_344021134568992_627846490485230506_n.mp4?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=985c63&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InN2ZV9zZCJ9&_nc_ohc=f4ycpHlPmJgAX_i1UG2&_nc_ht=scontent.xx&edm=AG80wlEEAAAA&oh=00_AT8CCZAkKnCFEPs-VdKyM9hDWAL10GCpaUIi49mE7HjfNg&oe=62C4C098

Świetny filmik. Każdy powinien go zobaczyć.

Napisał(a): JeszczeNormalny -

Keramek Jednak takie absurdalne historie, które...
To ja ci wyliczę absurdalne historie ale w wykonaniu PiS.

1. Polowanie na Giertycha
"Prokuratorzy, którzy powinni stać na straży prawa, świadomie je łamali, by dopaść znanego adwokata Romana Giertycha. Sąd nakazał śledztwo, uzasadnienie brzmi jak gotowy akt oskarżenia"
Polecenie wszczęcia śledztwa wydał prokuratorze sędzia Marcin Krakowiak z sądu rejonowego na warszawskiej Pradze. W uzasadnieniu wymienia nazwiska pięciu prokuratorów, którzy świadomie łamali prawo w sprawie Romana Giertycha."
To początek artykułu z GW 5lipca 2022.

To nie jest wymyślona historia, takich przestępstw urzędniczych jest więcej, ale trzymający władzę ludzie w Polsce wykorzystują wszelkie środki państwa do zwalczania niewygodnych obywateli, którzy zwracają uwagę na to powszechne łamanie prawa.

JeszczeNormalny
Keramek Jednak takie absurdalne historie, które...
To ja ci wyliczę absurdalne historie ale w wykonaniu PiS.

1. Polowanie na Giertycha
"Prokuratorzy, którzy powinni stać na straży prawa, świadomie je łamali, by dopaść znanego adwokata Romana Giertycha. Sąd nakazał śledztwo, uzasadnienie brzmi jak gotowy akt oskarżenia"
Polecenie wszczęcia śledztwa wydał prokuratorze sędzia Marcin Krakowiak z sądu rejonowego na warszawskiej Pradze. W uzasadnieniu wymienia nazwiska pięciu prokuratorów, którzy świadomie łamali prawo w sprawie Romana Giertycha."
To początek artykułu z GW 5lipca 2022.

To nie jest wymyślona historia, takich przestępstw urzędniczych jest więcej, ale trzymający władzę ludzie w Polsce wykorzystują wszelkie środki państwa do zwalczania niewygodnych obywateli, którzy zwracają uwagę na to powszechne łamanie prawa.

Mecenas chyba wie co trzeba zrobić jeśli urzędnik nadużywa lub niedopełnia obowiązków.
Wystosował już zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa???

Dobrawa1
~gość

Królu kłamstwa oglądnij filmik, a zobaczysz prawdę PiSu i kleru.
Ja obejrzałam ten filmik. Osoby proszą by zadzwoniono policję, a ci wulgarni panowie zadzwonili? Rzucają posądzeniami, tak jak zresztą ty to robisz i nic więcej. Potrafią tylko posadzać i bluzgać.
A na nagraniu bluzgał kler i jeszcze szarpał nagrywającego. Nagrywającym była jedna osoba, a nie więcej. Teksty kler miał piękne, zapewne da to wielu wiernych kościołowi. Teraz kolesie z kleru muszą załatwić facetów do kochanek, bo stwierdzili, że mężczyźni wyszli wcześniej, a kobiety zostały. Hahaha. Koniowi niech to zameldują.

Tu zawsze potrafisz odwrócić i kłamać. Po co miał gościu na policję dzwonić, są pełnoletni i wolno i walić.
,, Na nagraniu padło wiele nieprzyjemnych słów. Duchowni grozili zadzwonieniem na policję, doszło także do lekkich przepychanek. Dziwne zachowanie księży wskazuje, że rzeczywiście mogli oni znajdować się pod wpływem alkoholu. Jeden z nich powiedział do nagrywającego m.in: "matka cię zrobiła na imprezie".Parafia oprócz tego przeprosiła za zaistniałą sytuację, podkreślając, że "nie powinna ona mieć miejsca, a zachowanie Współbraci, pomimo prowokacji, było wysoce niestosowne". Dodano, że sprawa jest wyjaśniania przez Zarząd Prowincji".

https://www.o2.pl/informacje/skandal-w-krakowskiej-parafii-wychodzili-w-nocy-z-mlodymi-kobietami-6786911290157600a

Ale jaka! Parafia przeprasza, a przecież twoim zdaniem nagrywający był winny, bo przecież powiedział im tylko pedofile?

A resztę mówili kolesie z kleru.

Lepiej pisz z nicku Dobrawa, który IP jest służbowy z PiSu?

~gość
Dobrawa1
~gość

Królu kłamstwa oglądnij filmik, a zobaczysz prawdę PiSu i kleru.
Ja obejrzałam ten filmik. Osoby proszą by zadzwoniono policję, a ci wulgarni panowie zadzwonili? Rzucają posądzeniami, tak jak zresztą ty to robisz i nic więcej. Potrafią tylko posadzać i bluzgać.
A na nagraniu bluzgał kler i jeszcze szarpał nagrywającego. Nagrywającym była jedna osoba, a nie więcej. Teksty kler miał piękne, zapewne da to wielu wiernych kościołowi. Teraz kolesie z kleru muszą załatwić facetów do kochanek, bo stwierdzili, że mężczyźni wyszli wcześniej, a kobiety zostały. Hahaha. Koniowi niech to zameldują.

Tu zawsze potrafisz odwrócić i kłamać. Po co miał gościu na policję dzwonić, są pełnoletni i wolno i walić.
,, Na nagraniu padło wiele nieprzyjemnych słów. Duchowni grozili zadzwonieniem na policję, doszło także do lekkich przepychanek. Dziwne zachowanie księży wskazuje, że rzeczywiście mogli oni znajdować się pod wpływem alkoholu. Jeden z nich powiedział do nagrywającego m.in: "matka cię zrobiła na imprezie".Parafia oprócz tego przeprosiła za zaistniałą sytuację, podkreślając, że "nie powinna ona mieć miejsca, a zachowanie Współbraci, pomimo prowokacji, było wysoce niestosowne". Dodano, że sprawa jest wyjaśniania przez Zarząd Prowincji".

https://www.o2.pl/informacje/skandal-w-krakowskiej-parafii-wychodzili-w-nocy-z-mlodymi-kobietami-6786911290157600a

Ale jaka! Parafia przeprasza, a przecież twoim zdaniem nagrywający był winny, bo przecież powiedział im tylko pedofile?

A resztę mówili kolesie z kleru.

Lepiej pisz z nicku Dobrawa, który IP jest służbowy z PiSu?

:-))))))))
Zaloguj się tchórzliwy chłopaczku.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Żeby pokonać PiS trzeba kłamać.