Odpowiadasz na:
Żeby pokonać PiS trzeba kłamać.

Keramek
Temat dodał(a):
Keramek -
Szanowni Państwo zanim zagłosujecie przeciw, zastanówcie się komu pozwolicie wygrać. Kłamstwa, pomówienia, banalne problemy, którymi niby żyje cała Polska to codzienność dla każdego kto obserwuje scenę polityczną. Tak sformatowany przekaz wielokrotnie zdemaskowany nadal jest oficjalnym przekazem opozycji dla swojego potencjalnego wyborcy. Politycy opozycji się tego nie wstydzą dumnie patrzą Polakom prosto w oczy i kłamią. Jak na ironię w tej podłości widzą główną szansę na dojście do władzy . Czym więc chcą się różnić od PiSu, którzy rzekomo okłamuje Polaków? To przykłady manipulacji z ubiegłego roku. Jednak takie absurdalne historie, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością żyją swoim życie i odbywa się w mediach nad nimi dyskusja. Ludzie są wściekli i nawzajem się obrażają.Pandemia, wojna a teraz globalna recesja to wręcz idealna sytuacja do tworzenia FAKE NEWS w celu wywołania społecznego niezadowolenia. To podłość i na fali tej podłości skompromitowani politycy chcą wrócić do władzy. Im bliżej wyborów tym więcej będzie przykładów do mojego tematu a programu, który przekonałby Polaków do głosowania na opozycję jak nie było tak nie ma. Głosów dla opozycji też pewnie będzie niewiele.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Żeby pokonać PiS trzeba kłamać.

Napisał(a): ~Gość -

Teraz się zacznie jakby PiS nie postąpił będzie źle.

Re: Żeby pokonać PiS trzeba kłamać.

Napisał(a): ~gość -

Takich kompromitacji z czasem będzie przybywać dobrze że do wyborów jeszcze cały rok

Reklama

Re: Żeby pokonać PiS trzeba kłamać.

Napisał(a): Keramek -

Pamiętacie jak eksperci przekonywali że w 2022 Polska wejdzie w techniczną recesję
No nie weszła ale szkody po wypowiedział takich ekonomicznych matołków są ogromne Dla Polaków


Główny Urząd Statystyczny opublikował szybki szacunek produktu krajowego brutto za III kwartał 2022 r. Nasza gospodarka wzrosła rok do roku o 3,5 proc., wobec wzrostu o 5,8 proc. rdr w II kw. 2022 r. - wynika z szybkiego szacunku GUS. W ujęciu kwartał do kwartału PKB wzrósł w III kw. o 0,9 proc. po gwałtownym spadku w drugim kwartale. "Mocny PKB za III kwartał 2022 r. Jest spowolnienie, ale na razie łagodne" – komentują analitycy ING.

https://www.money.pl/gospodarka/pkb-w-polsce-w-iii-kwartale-2022-r-szybki-szacunek-gus-6834180780210880a.html

Re: Żeby pokonać PiS trzeba kłamać.

Napisał(a): Keramek -

Pamiętacie jak opozycja wyła, że węgla zabraknie. Typowe działanie na szkodę Polaków.
Lepiej nie mówić ilu kupiło węgiel po 4000
Ceny węgla na światowych rynkach spadają. Indeks ARA był jeszcze w czerwcu na poziomie 390 dolarów, dzisiaj jest na poziomie 190 dolarów.
https://www.money.pl/gospodarka/ceny-wegla-spadaja-reka-rzadu-przegrywa-z-niewidzialna-reka-rynku-6833956436167328a.html
W czasach wojny i rosyjskiej propagandy każdą informację należy rozważyć w kontekście wywołania paniki i destabilizacji sytuacji politycznej w kraju.

Reklama