Odpowiadasz na:
Żeby popierać szmbonurka, co zatruł Polskę gów...i nie zrealizował ani jednego postulatu, trzeba być niespełna rozumu !

~krakus
Temat dodał(a):
~krakus -
Żeby popierać szmbonurka, co zatruł Polskę gów...i nie zrealizował ani jednego postulatu, trzeba być niespełna rozumu !

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Żeby popierać szmbonurka, co zatruł Polskę gów...i nie zrealizował ani jednego postulatu, trzeba być niespełna rozumu !

Napisał(a): Dobrawa1 -

darko63 gosciu widzu tvp - Monika Olejnik w kazdym programie robi z nich wałki i traktuje ich jak odrealnionych kaczystow
wyżej o służbie zdrowia pisałeś, więc się odniosę do tego zagadnienia.

P. Kopacz...lata temu razem z pielęgniarkami w białym miasteczku dotąd strajkowała, aż posadę ministra zdrowia dostała. Co nim będąc zrobiła? Całe nic. Pózniej z tymi strajkującymi pielęgniarkami nawet rozmawiać nie chciała. Zadna reforma w Polsce się nie uda, ponieważ nie ma jedności, zgody politycznej. Każdy rząd, który przychodzi reformy funta kłaków robi. Bodajże w Norwegii wszystkie ugrupowania siadły do stołu i 5 lat refomę szkolnictwa przygotowywały. Ustalono, iż nic się nie zmieni..nawet jak inna partia do koryta się dorwie. A u nas..każdy rządzacy eksperymentuje; na chorych, dzieciach.

Oskarżenia...na nic się nie zdają. Oni wszyscy są sobie warci.

Re: Żeby popierać szmbonurka, co zatruł Polskę gów...i nie zrealizował ani jednego postulatu, trzeba być niespełna rozumu !

Napisał(a): darko63 -

gosciu widzu tvp - Monika Olejnik w kazdym programie robi z nich wałki i traktuje ich jak odrealnionych kaczystow

Reklama

Re: Żeby popierać szmbonurka, co zatruł Polskę gów...i nie zrealizował ani jednego postulatu, trzeba być niespełna rozumu !

Napisał(a): WednesdayTEN -

Tobie też wkleję to ktoś umieścił tu na forum:

Andrzej PiS Du da i jego 10 obietnic z 2015 r. , którymi oszukał Polaków: ---
- 01) "... zmiany systemu opieki zdrowotnej, z poparciem prezydenta, które będą opierać się na założeniu, że pacjent jest zawsze w centrum uwagi - lekarze mają leczyć, a nie liczyć; Fatalna instytucja, jaką jest NFZ, powinna być zlikwidowana".
- 02) "... jeśli zasiądę w Pałacu to w pierwszych trzech miesiącach urzędowania prześlę do parlamentu prezydencki projekt ustawy, która ZMUSI banki do przewalutowania tzw. kredytów walutowych na złotowe po kursie z dnia podpisania umowy"
- 03) "... podniesienie kwoty wolnej od podatku z 3091 zł do 8000 zł. Dla wszystkich podatników, a emeryci nie powinni płacić podatku. W krajach, gdzie władza jest uczciwa, ten kto zarabia najniższą pensję nie płaci podatku w ogóle. U nas nie może nawet o tym pomarzyć i to się musi zmienić. Obiecuję, że w 100 dni od mojej prezydentury podniosę kwotę wolną od podatku, w przeciwnym razie zrezygnuję"
- 04) "... polskim rolnikom należą się takie same dopłaty, jakie biorą rolnicy francuscy czy niemieccy"
- 05) "... Jestem zwolennikiem stworzenia mechanizmów, które zmotywują najlepiej zarabiających Polaków do tego, by inwestowali swoje pieniądze bez lokowania środków w 'rajach podatkowych'. Naiwnych, którzy uwierzyli i stracili na wprowadzonych zmianach, jest ponad 700 tysięcy osób w Polsce. A Duda potem podpisał ustawę o daninie solidarnościowej, którą rząd wykorzystał na 13 emerytury i zasiłki pogrzebowe.
- 06) "... zobowiązuję się do "wyeliminowania stosowania śmieciowych umów oraz patologicznego samozatrudnienia, a także tworzenia stabilnych miejsc pracy, chroniących pracowników przed ubóstwem." Tymczasem wbrew słowom Dudy tylko w ciągu 2019 roku przybyło ponad 100 tysięcy pracujących na własnej działalności i drugie tyle na tzw. śmieciówkach (umowy zlecenie i o dzieło). Śmieciówek przybywało, a nie ubywało, jak obiecywał Duda!
- 07) Miało być 2 proc. PKB na naukę. Jest śmiech na sali z Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej zamiast spełnienia obietnicy :-)))
- 08) Miało być 1,4 biliona zł na inwestycje ratujące Polskę. Jest śmiech na sali z Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej zamiast spełnienia obietnicy :-)))
- 09) Ubranka dziecięce miały być bez VAT. Jest VAT i jest śmiech na sali z Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej zamiast spełnienia obietnicy :-)))
- 10) Do Konstytucji będzie wpisany zakaz prywatyzacji Lasów Państwowych - obiecywał Duda! Ostatecznie te Lasy okazały się zwykłym łupem politycznym!

Re: Żeby popierać szmbonurka, co zatruł Polskę gów...i nie zrealizował ani jednego postulatu, trzeba być niespełna rozumu !

Napisał(a): ~gość -

darko63 radoska - klamcami i manipulantami to sa pisiory - TVN caly czas obnaża ich obludę i krętactwa broniacych posunięc szkodzacych Polsce
TVN nic nie obnaża, TVN oglądają umysłowo chorzy, polskojęzyczni wśród których jesteś i ty analfabeto.

Reklama