37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń297
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +0
37 ppt ?

Zegarek do 2000zł (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zegarek do 2000zł

Napisał(a): ~Nerko -

Panowie szukam jakiegoś porządnego markowego zegarka , do 2000zł. Mogę ewentualnie delikatnie przekroczyc budzet. Polecicie cos ? :) podobają mi się bardzo zegarki np Glycine, ale nie wiem czy znajdę coś ekstra w tej cenie, na e-zagarek kilka ciekawych mi się przewinęło jedynie. Zegarek ma być taki bardziej casualowy.
INTERIA.PL

Re: Zegarek do 2000zł

Napisał(a): ~Pamika -

Bez linków to nie wiem jak ma podać, nie zawsze można pobrać zdjęcia z jakiegoś sklepu. Jeśli chodzi o glycine to są to dość drogie zegark, poniżej 2 tys nic nie znajdziesz, ja bym poleciła takiego https://e-zegarek.pl/zegarki-glycine/17667-glycine-combat-6-vintage-7640166250852.html kupiłam mężowi na rocznicę ślubu dość niedawno i jemu się bardzo podoba

Reklama

Napisał(a): WednesdayTEN -

~Pamika Bez linków to nie wiem jak ma podać, nie zawsze można pobrać zdjęcia z jakiegoś sklepu (...)
Poważnie? o_0

Nie wiem z jakiego sklepu pochodzi zdjęcie tego zegarka (Glycine Combat 6 Vintage), ale jakoś szybko znalazłem wiele zdjęć - wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę nazwę zegarka :P
Załączniki:

Napisał(a): ~Kanto -

~Pamika Bez linków to nie wiem jak ma podać, nie zawsze można pobrać zdjęcia z jakiegoś sklepu. Jeśli chodzi o glycine to są to dość drogie zegark, poniżej 2 tys nic nie znajdziesz, ja bym poleciła takiego https://e-zegarek.pl/zegarki-glycine/17667-glycine-combat-6-vintage-7640166250852.html kupiłam mężowi na rocznicę ślubu dość niedawno i jemu się bardzo podoba
Warty swojej ceny, uwielbiam zegarki marki Glycine i tego z linku bym chętnie kupił , ale całkiem niedawno sprawiłem sobie inny zegarek w podobnej cenie także póki co budżet nie pozwala :D ja lubię mieć dużo zegarków, nieodłączny element stylizacji jak dla mnie

Reklama

Napisał(a): WednesdayTEN -

~Kanto
~Pamika Bez linków to nie wiem jak ma podać, nie zawsze można pobrać zdjęcia z jakiegoś sklepu. Jeśli chodzi o glycine to są to dość drogie zegark, poniżej 2 tys nic nie znajdziesz (...)
Warty swojej ceny, uwielbiam zegarki marki Glycine (...)
Co sprawia, że jest - jak to piszesz - warty swojej ceny?

Reklama

Napisał(a): ~Kanto -

Zegarki glycine są bardzo trwałe i eleganckie - to przecież bardzo dobra marka , wysoka półka zegarków, ale za tym idzie też wysoka cena. Autora wątku odsyłam do https://e-zegarek.pl/ poszukaj tam może coś z marki glycine w tej cenie, jeśli nie uda się znaleźć to dobre są również moim zdaniem zegarki Citizen - tutaj już ceny są nawet od 200zł

Napisał(a): ~maxwell -

Od siebie mogę polecić zegarki Litwińskiej marki Vostok Europe. Zegarki wykonane są z dbałością o szczegóły i wyglądają bardzo dobrze na ręce, zarówno przy marynarce jak i przy luźnych bluzach. Największym importerem w Polsce jest chyba e-zegarek.pl i to tam Cię odsyłam po więcej informacji :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zegarek do 2000zł