14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Żelki (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Żelki

Napisał(a): Gość -

Moje ulubione żelki to NIM2 Śmiej żelki kwaśne. Mogłabym zjeść kilka paczek od razu, bo uwielbiam kwaskowe słodycze. A czy tuczą - myślę, że tak jak każde słodkości, dlatego mimo wszystko staram się jeść je z rozwagą, choć czasami jest to bardzo trudne. Serdecznie pozdrawiam.

Ja też przepadam za żelkami, chociaż ostatnio bolą mnie po nich ząbki... Ale uważam, że czasem lepiej zaspokoić ochotę na słodkości kilkoma żelami niż czekoladowymi cukierkami. Tym bardziej, że teraz żelki i pianki mają przeróżne pyszne wariacje :))

Reklama

Reklama

Reklama

Miało być o żelkach a jak widzę to znowu zaczęło się od bezsensownych popisywaniach o tym kto głupszy,kto pisze durnie itp.
Czy to forum nie może być po prostu żeby napisać opinię na dany temat.W tym wypadku o żelkach??!!! Co się z Wami dzieje,skąd w Was tyle złośliwości i nienawiści do innych??(pytanie retoryczne).

Dawno nie zakładałam żadnego wątku na forum i teraz wiem dlaczego,nie uzyskam odpowiedzi a wiele niezrozumiałych komentarzy.
Pozdrawiam Was i dziękuję tym którzy odpisali na moje pytanie i wyrazili swoją opinię na temat żelek a nie forumowiczów.

Zdrowe to pojecie wzgledne. Zalezy czy zjemy w moderacji czy sie nawtykamy ;) Poza tym na pewno sa kaloryczne bo maja duzo cukru, co rowniez jest nie dobre np dla cukrzyka. Prawda jest taka ze edni tyja od nadmiaru tluszczu inni od nadmiaru weglowodanow (cukru), zatem nie ma jednej odpowiedzi :) a na koniec pozdrawiam zelkowiczow bo takze je lubie. Najbardziej Haribo tropikalne z tukanem na paczce :)))))
« Wróć do tematów