148
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +0
148 ppt ?

Zerwane zaręczyny (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zerwane zaręczyny

Napisał(a): Gość -

Zerwałam z moim byłym już narzeczonym nieco ponad pół roku temu, jednak do tej pory nie mogę się pozbierać. Byliśmy razem przez ponad 4 lata, zrezygnowałam dla niego z przyjaciół (ponieważ ich nie lubił i nigdy się nie dogadywali), z jakiegokolwiek życia towarzyskiego. Teraz zostałam sama, wszystkie plany na przyszłość legły w gruzach… Jednak nie mogłam być z nim dłużej, to nie był facet dla mnie… Czasem za nim tęsknie ale wiem że dalsze bycie razem i ciągnięcie tego związku na siłę nie miałoby sensu… Jego wady i niektóre zachowania były wprost nie do zniesienia, nie potrafiłabym wytrzymać z takim człowiekiem przez całe życie…
Co zrobić, aby znów wrócić do normalnego życia, przestać się zadręczać? Czy przechodziłyście kiedykolwiek przez taki okres w życiu? Jak sobie poradzić z tym poczuciem pustki?
INTERIA.PL

Re: Zerwane zaręczyny

Napisał(a): gość -

twój problem, trzeba było mieć dystans, a nie na widok gaci zostawiać wszystko co dla Ciebie ważne. trzeba wiedzieć, że oddziela się życie uczuciowe od prywatnego. zna sie takie, które wariują na widok faceta, a potem zostają same

jak to mawia Moja Mama 'na stara milosc najlepsza jest nowa" Ja po prawie 8 latach odeszlam od faceta tez tesknilam za nim, rowniez poswiecilam wszystkie znajomosci dla niego. Ale mialam to szczescie, ze szybko poznalam wspanialego faceta z ktorym jestem juz kilka miesiecy. A byly no coz czasami mysle o nim ale nie tesknie tylko raczej zastanawiam sie jak sobie radzi i czy wszystko wporzadku tak poprostu po kolezensku bez podtekstow.

Reklama

Po pierwsze dziewczyno wez sie w garsc... Mnie partner zdradzal a bylam z nim 3 lata.. zostawilam go... Pamietaj ze masz swoja wartosc... i uzaleznienie to nie milosc....Znajdz sobie jakies dodatkowe zajecie.. ja tez mialam tak jak ty..nie mialam znajomych.Otworz sie na nowy zwizek bo mozesz wiele przegabic.. ja tak zrobilam...Ale na szczescie szybko poznalam swojego meza..Ciesz sie zyciem.. bo masz jedno. Ludzi potrafi po 20 latach sie rozejsc i daja sobie rade wiec i ty sobie dasz. To nie koniec swiata.. nie przegap zycia..

Napisał(a): Gość -

Co ja zrobilam po zerwaniu:
-zmienilam prace, gdyz poprzednia byla za blisko niego(mieszkalismy w jego domu)
-rzucilam sie w wir pracy, bralam tyle zmian ile sie dalo
-poznalam nowych przyjaciol i spedzalam z nimi czas(ze starymi przyjaciolmi oczywiscie tez)
-zaczelam robic rzeczy,na ktore wczesniej nie mialam czasu - sport i ksiazki
Jakos minelo,choc bywalo czasem trudno. Bawilam sie, dbalam o siebie, zrobilam wszystko zeby byc szczesliwa i udalo sie. Ani sie nie obejrzalam i poznalam naprawde cudownego faceta,z ktorym jestem szczesliwa jak nigdy. Nie zalamuj sie, nie siedz w domu, zyj na calego, zrob to na co zawsze mialas ochote a z jakis powodow nie zrobilas. Zyj dla siebie, teraz ty jestes najwazniejsza. Powodzenia!

Reklama

gość twój problem, trzeba było mieć dystans, a nie na widok gaci zostawiać wszystko co dla Ciebie ważne. trzeba wiedzieć, że oddziela się życie uczuciowe od prywatnego. zna sie takie, które wariują na widok faceta, a potem zostają same
...dziewczyna prosi o radę, a ty tak nieuprzejmie odpowiadasz...to się stało i nie odstanie, teraz trzeba wyjść z tego...jak masz tak krytykować to lepiej się zamknij

Zapisz się na kurs tańca, tam są pozytywni ludzie. W tańcu organizm człowieka wydziela endorfiny- hormon szczęścia, na pewno zapomnisz o swoich troskach :)
Rada na przyszłość: nie uzależniaj swojego szczęścia od drugiej osoby. Poszukaj szczęścia w sobie.

Reklama

i ciesz się życiem bo tylko jedno masz ;-) Ja rozstałam się z narzeczonym po 8 latach i również zostałam bez znajomych, sama w obcym mieście. Znalazłam siłę w sobie i zaczęłam wszystko sobie układać po swojemu, dla siebie żeby być szczęśliwą i wiesz zaczęły pojawiać się propozycję od innych mężczyzn na wspólne wypady. Zajęłam się czytaniem dobrych książek, spacerami i odkrywaniem nowych ciekawych miejsc. Życie jest piękne ;-)
Rozstanie to nie koniec świata a nowy początek często lepszego Życia! Pozdrawiam Ciepło ;)

Napisał(a): waldi1318 -

Witam. Przede wszystkim wyjdz dziewczyno z domu. To miejsce, ktore nie sprzyja pozbieraniu sie po stracie. Idz do kawiarni, pochodz po sklepach a jak mozesz i o ile jest to mozliwe odswiez stare znajomosci. Napewno znajdziesz druga polowke, ktora uszanuje Ciebie i Twoich znajomych. Zycze szczescia i powodzenia. Pozdrawiam i nie zalamuj sie - zycie jest piekne...

Napisał(a): zbyszko41pk -

gość
gość twój problem, trzeba było mieć dystans, a nie na widok gaci zostawiać wszystko co dla Ciebie ważne. trzeba wiedzieć, że oddziela się życie uczuciowe od prywatnego. zna sie takie, które wariują na widok faceta, a potem zostają same
...dziewczyna prosi o radę, a ty tak nieuprzejmie odpowiadasz...to się stało i nie odstanie, teraz trzeba wyjść z tego...jak masz tak krytykować to lepiej się zamknij
Czasami potrzebne jest wiadro zimnej wody polanej wprost na głowę, ponieważ wtedy może Ktoś zrozumie jakie popełnia błędy!

trochę niegrzecznie odpowiadać w ten sposób. Zresztą sama wypowiedź jest na tak samo niskim poziomie co kultura: "oddziela się życie uczuciowe od prywatnego"?? zupełnie nie rozumiem!

Napisał(a): kobierta -

Pamietaj faceci to najwieksze padalce na ziemi i nie warto nic dla nich robic moze 10 % jest normalna reszt to pomykency wiem ze jest tobue ciezko odniw pomalu znajomosci i nigdy nie poswiecaj sie dla jskiego kretyna oni to egoisvi mydlacy o sobie i nue patrza na uczucia drugiej strony ma byc tak jsk oni chca
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zerwane zaręczyny